Як: Видалити історію веб-пошуку Google

google-веб-історія

Через тиждень, сьогодні, 1 березня, набуде чинності уніфікована політика конфіденційності Google, яку дуже критикують. Хоча існує багато суперечок щодо того, наскільки (або наскільки мало) нова політика конфіденційності вплине на користувачів, очевидно, що людей турбує дедалі більша папка персональних даних пошукового гіганта, яку він зберігає на кожному з нас. Проте політика, безумовно, робить це тим, що інформація, яку має Google, легше ділиться між різними службами.

Найбільш чітко це стосується пошуку. Наша історія пошуку може розкрити про нас багато нового: те, що нам подобається чи не подобається, наша релігія, політичні нахили, сексуальні уподобання, вік і навіть інформація про здоров’я. На сьогоднішній день усі дані, зібрані в результаті пошуку, здійсненого під час входу у ваш обліковий запис Google, зберігаються окремо від маси інших даних, які компанія має у своїй касі. Це все зміниться наступного четверга. Якщо, звичайно, ви не видалите все це. І ось як ви можете це зробити менш ніж за хвилину:

• Спочатку перейдіть на google.com/history. Там вас попросять увійти у свій обліковий запис Google.

• По-друге, натисніть кнопку «Видалити всю історію веб-пошуку». І це все! Ви закінчили. Мало того, що всі ваші пошукові дані видаляються із схоплень Google, але це автоматично призупиняє історію веб-пошуку, тобто більше інформації не збиратиметься, доки ви не натиснете синю кнопку "Відновити" у верхній частині сторінки.

(Примітка. Якщо у вас більше одного облікового запису Google, вам доведеться виконати весь цей процес для кожного з них.)

Якщо ви хочете бути менш різким, ви також можете переглянути всю свою історію веб-пошуку (діяльність, яку ваш автор визнав і інтригуючою, і справді лякаючою), і виділити ті шматочки, про які ви хотіли б, щоб Google не знав. Потім ви можете просто натиснути кнопку «Призупинити», і більше не будуть збиратися дані пошуку.

Зверніть увагу: це не заважає Google збирати всі типи інформації про вас. Для цього вам доведеться пройти набагато більше етапів, багато з яких тут зазначив Electronic Frontier Foundation.

Приємним ефектом видалення історії веб-пошуку є те, що він усуває значну частину поганих частин персоніфікованого пошуку Google Plus Your World. Щоб повністю викорінити цю жахливість із свого життя, виконайте ці кроки, описані тут.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found