Як записатись на пробну вакцину проти коронавірусу

У міру розгортання розробки коронавірусної вакцини нагріваються, клінічні дослідження в США шукають бажаючих учасників, які допоможуть їм пройти різні етапи своїх досліджень. Технологічні конгломерати Moderna, AstraZeneca, Johnson & Johnson та Novavax перебувають на різних етапах випробувань на людях, кожен з яких вимагає сотень добровольців. Отже, як записатися на випробування вакцини?

Як записатись на пробний процес щодо коронавірусу

Хоча слова "наукове випробування" можуть дати зображення божевільних вчених, середнє клінічне дослідження є важливою частиною процесу розробки вакцин. Після того, як методи виявляють надію в лабораторіях, дослідники проводять кілька детальних досліджень з людьми для вдосконалення продукту. Щоб пришвидшити участь у випробуванні коронавірусної вакцини, Національний інститут охорони здоров’я США запустив мережу загальнодоступних мереж, яка пов’язує можливих добровольців із сотнями науково-дослідних установ по всій території США.

Але ще багато чого має статися, перш ніж вчені зможуть приклеїти вас голкою. Можливі добровольці мають бути віком від 18 років та заповнювати історію відбору волонтерів. Реєстрація в базі даних займає менше 10 хвилин і автоматично зв’яже користувачів із найближчою пробною версією.

Той, хто вважається юридично прийнятним, повинен визначити, чи доброволець розуміє тип дослідження. Відповідальні науковці звернуться до волонтерів з інформацією, що стосується конкретних досліджень, і потребуватимуть “обґрунтованого рішення”. Щоб визначити придатність до медичної допомоги, персонал може зажадати певних первинних обстежень, таких як фізичний огляд або проби крові.

Хоча очікувана кількість необхідних добровольців коливалась з моменту оголошення публічної програми, випробування потребуватимуть десь від 10 000 до 30 000 учасників, повідомляє CNN.

Як довго тривають випробування?

Хоча процес розробки вакцини може здатися швидким, участь у клінічному випробуванні рідко бере участь.

Учасникам пропонується дуже ретельно подумати про рівень своєї прихильності, оскільки певні випробування займають більше часу і вимагають активних відвідувань лабораторії та правил, таких як зміна способу життя та навколишнього середовища. Конкретні дослідження, особливо ті, що включають активні дослідницькі сайти, можуть вимагати ряду відвідувань, що триватимуть від 1-2 років і більше.

Клінічні дослідження фази 1 перевіряють безпеку вакцин і можуть зайняти до 18 місяців для вирішення експериментів, тоді як фази 2, 2b, 3 і 4 перевіряють доставку продуктів, ефективність, варіативне використання та дані відповідно і можуть тривати як до 5 років.

Навіть після того, як спалах нового вірусу коронавірусу зменшиться, дослідники продовжуватимуть вивчати як довгострокові наслідки хвороби, так і будь-яку розроблену та широко прийняту вакцину.

Яка небезпека?

Оскільки клінічні дослідження передбачають невеликі медичні процедури, будь-яке дослідження, в якому ви проходите, є небезпечним. Однак для тих, хто хвилюється, зараження коронавірусом не є однією з них. Жодне з клінічних досліджень, які активно беруть участь добровольців, не є "складними" дослідженнями, що означає, що, хоча учасники можуть бути піддані дії COVID-19 у своєму повсякденному житті, вони не будуть піддаватися впливу в дослідженнях. Жодна з сучасних вакцин не містить "жодного живого або вбитого вірусу", і вони "не можуть викликати інфекцію SARS-CoV-2 або хворобу COVID-19", згідно з даними Мережі запобігання коронавірусу.

Поточні дослідницькі сайти розповсюджені по всій території США, але вони найбільш щільно розташовані на західному та східному узбережжі, з додатковими місцями в гарячих точках коронавірусу, таких як Техас та Флорида. Щоб дізнатись більше інформації та випробувань, розташованих неподалік, волонтери можуть відвідати Мережу запобігання коронавірусу.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found