Інструкції: Отримайте максимальну віддачу від роботи з Google Планета Земля

як отримати максимум від свого часу в Google Earth vzy78hpЯ все ще пам’ятаю той день, коли мій учитель мистецтв у школі привів усіх до свого комп’ютера, щоб показати нам новий „Google Earth”, просячи кожного з них знайти краєвид, який ми хотіли зрештою намалювати.

Через годину після того, як я вийшов з класу, я сидів за комп’ютером удома, свистів по всьому світу і крутив земну кулю з одного кінця в інший, шукаючи щось інше.

Google Earth стала кращою лише за десятиліття з моменту її первинного випуску. Ось деякі з наших улюблених порад та підказок щодо того, як максимально використати свій час, який ширяє навколо нашої рідної планети, і навіть кілька за межами нашої атмосфери.

Піти на екскурсію

Одним із найпростіших способів ознайомитись із Google Планета Земля та усіма її визначними пам'ятками є віртуальна екскурсія. За допомогою аудіогідів та ретельно спланованих маршрутів прольоту ви зможете відчути сім чудес світу, не виходячи зі свого стільця вдома.

Щоб розпочати будь-яку з попередньо встановлених екскурсій, виберіть вкладку «Місця» ліворуч, після чого спадне меню дасть вам можливість вибрати один з найбільш популярних варіантів у розділі «Екскурсійні екскурсії».

GE2

Переконайтеся, що 3D-моделі ввімкнено, перш ніж занурюватися у пункт призначення, оскільки багато екскурсій використовують усі переваги вертикального ландшафту навколо кожного місця, коли цю функцію ввімкнено.

Ви можете не тільки здійснити екскурсію, але й створити власну. Почніть із вибору вкладки «Додати», а потім прокрутіть вниз до опції «Тур». Звідти просто перегляньте кожен пункт призначення, який ви хочете додати до екскурсії, і натисніть «Позначку місця» в меню ліворуч.

Після того, як ваші позначки місця зібрані, виберіть їх усі за допомогою Shift + виділення, витягніть меню правою кнопкою миші та виберіть «Додати тур».

Огри - як цибуля

"У них є шари". І на щастя, це робить і Google Планета Земля. Безумовно, одним із найкрутіших доповнень до Google Планета Земля є можливість вибору з широкого кола шарів, які відображають різну інформацію на вершині зображень Землі.

Пошарово все, від сезонних карт припливів в океані до захищених місць проживання горил в Африці, буде потрапляти на глобус Google, щоб допомогти вам у вивченні глибшої сторони нашого світу та багатьох різних середовищ.

Окрім того, щоб з’ясувати, де знаходяться «мертві зони» Мексиканської затоки, або зануритися за затонулим скарбом на різних затонулих кораблях, шари також можна використовувати для відстеження погодних схем, спостерігати за штормовими радарами та перевіряти, чи не можуть тайфуни спрямовувати ваш наступного тижня-двох.

GE1

Перейдіть до налаштувань шару, натиснувши вкладку «Шари» праворуч на панелі навігації. Там ви знайдете кілька розділів, таких як Погода, Навколишнє середовище та Дорожні карти, кожна з яких розбивається на підрозділи, що містять ще більш конкретні показники, які можуть допомогти вам спеціально налаштувати Землю на свій смак.

Не заблукайте

Одне з найважчих завдань під час перегляду Google Earth - це залишатися на одному місці. З такою кількістю побаченого та відкритого, пам’ятати, з чого ви почали, може бути майже неможливо без допомоги шляху цифрових сухарів, прокладених на вашому шляху.

На щастя, ви можете скористатися опцією «Зробити це моїм початковим місцем розташування» в меню «Перегляд», щоб встановити, з чого почалася ваша подорож, і швидко повернутися туди, натиснувши на шпильку, яку вона залишила в меню призначення зліва.

GE3

Подібним чином, використання функції «Історія» дозволяє вам відстежувати всі основні пункти призначення, на які ви приземлилися, тож на випадок, якщо ви справді зацікавлені в горі. Фудзі, але якимось чином потрапив у Токіо, ви можете просто перейти на два кроки назад у кеш перегляду, щоб розпочати саме там, де ви зупинилися.

Дороги? Куди ми йдемо, нам не потрібні дороги

Потрібно з’ясувати точний шлях, який ви йдете в похід, а Карти Google не допоможуть? Ось тут з’являється шлях.

Функція Шлях дозволяє малювати прямо на вершині Землі в будь-якому напрямку, як вам подобається, зберегти шлях і навіть завантажити його в Інтернет, щоб поділитися з друзями та родиною. Це означає, що всякий раз, коли ви намагаєтесь викласти набір напрямків, які можуть не відповідати дорогам сучасного світу, ви можете просто намалювати шлях, куди ви хочете, і маршрут зберігається за допомогою координат GPS та графічного представництво на самій Землі.

Відмінно підходить для планування поїздок у гори з рюкзаками. Ви можете скористатися функцією "Шляхи", вибравши спочатку меню "Додати", а потім натиснувши "Шлях". Звідти єдиною межею є ваша фантазія.

До нескінченності і далі

Так, звичайно, дивитись на Землю - це круто і все, але що, якби ти міг полетіти в зірки?

Виконуючи найкращу імітацію програм моделювання Всесвіту, таких як Space Engine, Google Sky наносить на карту всі відомі в даний час видимі зірки і дозволяє вам вільно літати навколо нічного неба, щоб простежити сузір’я, дізнатися про екзопланети та вибухнути до галактик в достатку.

Ts5Oc4ZЦе планетарій у вашому ПК і чудовий спосіб витратити трохи часу на роздуми про те, чи справді ми в цій галактиці "зовсім самі" чи ні.

Потрапіть у стратосферу, перейшовши в меню «Вид», клацнувши підрозділ «Дослідити», а потім поставивши позначку «Небо».

Поверніться у майбутнє

Однією з наших улюблених функцій Google Планета Земля є можливість повернутися назад у часі та переглянути різні популярні напрямки, такі як Ейфелева вежа та Велика Китайська стіна, використовуючи аерофотознімки, зроблені знаковими пам’ятками протягом історії.

Серед інших популярних виборів - Берлінська стіна в Німеччині, Великі піраміди Єгипту та Заборонене місто в Пекіні.

GE4

Щоб отримати доступ до цієї функції, спочатку натисніть меню «Перегляд», а потім поставте прапорець біля пункту «Історичні зображення». Більшість локацій повертаються приблизно в 2002 р. (Рік, коли Google почав публікувати свої супутникові знімки), але такі видатні місця, як ті, що містяться вище, мають глибший колодязь фотографій, які можна взяти з усіх віків.

Літати на літаку

І звичайно, якщо ви просто хочете трохи розважитися під час сканування чудес світу, ви завжди можете запалитись в симуляторі польоту і стильно промчати узбережжя.

Ви отримаєте вибір літака для любителів SR22, або якщо вам подобається, F22 доступний для пілотів, які штовхають його до краю.

GE5

Елементи керування працюватимуть як з клавіатурою, так і з мишею, або ви можете налаштувати його на підключення джойстика, щоб отримати повний імітаційний досвід польоту. Зауважте, що джойстик буде працювати лише у тому випадку, якщо ваш комп’ютер зможе його виявити першим, і в такому випадку можливість його використання буде автоматично виділена в підказці Google Планета Земля.

Висновок

Google Earth пройшов довгий шлях за 10 років, і ми не можемо чекати, коли побачимо, куди це призведе нас у майбутньому. Марс уже намічений на карту, тож хто знає, що Google готує нам далі?

Останні повідомлення