Як заробляти гроші в Інтернеті

заробляти грошіПогодьмося, зробити трохи зайвих подряпин на веб-сайтах менш ніж ідеально. Тож, можливо, ти безробітний. Або ви влаштувались на роботу, значно нижчу від тієї, що звикли, через робочий клімат, економіка ускладнила ситуацію для всіх.

Незалежно від Вашого статусу зайнятості та досвіду роботи, в Інтернеті є реальні відповіді, щоб Вас придушити, поки не відкриється концерт Вашої мрії. Інтернет виріс за останні десять років. Все ще є дуга Ноя дивного порно та (p) жахливих котячих мемів, але заробляти гроші в Інтернеті вже не така смішна ідея. Звичайно, вам все одно доведеться подолати безліч афер, які пропонують надто добрі, щоб бути справжніми методами заробітку вдома.

Ті, хто має скромніші прагнення (вибачте, у Флориді немає квартир), насправді можуть трохи заробити гроші, трохи попрацювавши і кілька годин перед ПК, і все це фактично не отримуючи штатної роботи. Так, вам доведеться відмовитись від обіду Божевільний чоловік марафонів, але якщо ви хочете звільнити трохи зайвих грошей цього місяця, ось кілька способів зробити це в Інтернеті.

Амазонський механічний турок

Інноваційний ринок праці за наймом праці "Амазонка" отримав свою назву від пристрою 18 століття, який, здавалося, грав у шахи лише механічними роботами, але насправді керувався людиною, захованою всередині. Поняття: Ви - людина, і компанії платять вам за виконання простих завдань, які просто неможливо автоматизувати. Гаразд, тому "M Turk" трохи застарілий, але він все одно робить свою роботу, і це один з перших прикладів ефективного краудсорсингу. (Завдання відомі як HITs for Human Intelligence Tasks). Наприклад, вас можуть попросити про що завгодно: від фотографування дисплеїв Under Armour у спортивних товарах Діка до перегляду нової програми для iPhone (обидві справжні, ми не можемо вигадувати ці речі). Деякі завдання платять кілька доларів, тоді як деякі платять кілька центів, але загалом можна очікувати багато повторюваної роботи, яка у підприємств не вистачає праці чи терпіння для самостійного виконання. Закиньте якусь музику, робіть це зі свого під’їзду в сонячний день із ноутбуком, і ви можете навіть не заперечувати, накопичуючи нагороди.

Інвестуйте в криптовалюту

Завжди нестабільна і нерегульована криптовалюта є прекрасним прикладом інвестицій з «високим ризиком», і, мабуть, це не той тип інвестицій, який повинен робити безробітний, закріплений за гроші. Тим не менш, люди збагачуються за допомогою біткойнів. Згідно зі Списком багатих на біткойни, найбагатший користувач має те, що означає 80 мільйонів доларів у біткойнах. На початку 2013 року один біткойн коштував лише 13 доларів. Минув менше року, поки ціна підскочила до понад 900 доларів. Використання біткойнів все ще обмежене. Однак існує все більше компаній і служб, які почали приймати біткойни. Перегляньте нашу статтю про те, як обміняти свою регульовану валюту на біткойн.

Підривайте соціальні мережі

Можливо, ви хочете заробити гроші або укласти якісь безкоштовні пропозиції на своїх публікаціях на YouTube чи в Instagram. Дозвольте мені сказати вам першим, це можливо. Усі ці відео про котів та покращений знімок вашого пізнього сніданку, безумовно, можна досягти. Наприклад, додаток "Популярні платежі" Instagram надає вам соціальну валюту на основі кількості ваших підписників, яку ви можете використати, щоб заробити будь-що - від безкоштовної кави до стрибків з парашутом. Додаток планує розширюватися, але наразі він знаходиться лише в Чикаго. Той самий потенціал заробляння грошей існує і для YouTube. Виробництво захоплюючого та оригінального відео може підняти вас до зоряної слави, а в той час як ви отримаєте кругленьку суму. Ознайомтеся з нашими повними посібниками із заробляння грошей на YouTube та Instagram. Або почніть створювати якісь цікаві дописи в Інтернеті, і ви можете виявити, що ваша група у Facebook веде до прибутку від реклами, продажів футболок, і ви власне телешоу, як це було у випадку з Еліс Ендрю "I F ** king Love Science". Або, можливо, колекція кумедних твітів може дати вам концерт, пишучи жарти для пізніх нічних ток-шоу. Як показали інші, соціальні медіа породили нові способи розпочати бізнес або прослухати роботу.

Краудфундуйте свою ідею

Ключове слово тут Фонд. Існує цілий світ спонсорів, які чекають, щоб дати гроші на ваш проект. Можливо, ні, але припустимо, у вас є особливий талант, який ви хотіли б перетворити на бізнес, і вам потрібна певна фінансова підтримка. Платформи для краудфандингу можуть стати способом затягнути процес збору коштів і, зрештою, розпочати заробляти гроші. Хорошими платформами для краудфандингу є Kickstarter та Indiegogo, але вони мають досить різні підходи до збору коштів. Kickstarter має досить добрий послужний список; успішно фінансує майже половину проектів. Indiegogo не робить доступними їхні номери, мабуть, це трохи менше, ніж kickstarter. Перш ніж почати, зважайте на різні підходи до платформ для краудфандингу. Ось настанови кікстартера та настанови indiegogo. Само собою зрозуміло, найкращі краудфандингові проекти - це добре розроблені та просувають цікаву концепцію. Зазвичай, хоча платформи збору коштів зазвичай не піддаються ситуації "фінансуй моє життя", миттєвої ситуації з готівкою, оскільки, ну, це було б занадто просто.

Продавайте свої речі на Інтернет-базарах

Заробляти готівку в Інтернеті можна настільки просто, як прибирання горища, або настільки складно, як бізнес закінчується у вашій вітальні. Однак найкращий інтернет-ринок для вас залежить від ваших намірів. Продаж на Craigslist або eBay - це старі очікування, що найкраще підходить для вивантаження небажаних предметів на горищі. Ознайомтесь з нашим путівником про те, як продати що-небудь на eBay та як створити чудове оголошення із списком Craigslist. Однак розгляньте альтернативні варіанти, якщо ви хочете підтримувати будь-який бізнес. І Amazon, і Rauken дозволяють користувачам створити "вітрину в Інтернеті", яка корисна для швидкого запуску вашого бізнесу чи бренду, або, чорт вазьміть, вивантаження тих коробок Tupperware, які ви запасли у своєму гаражі. Ми не будемо турбуватися про те, щоб розглянути особливості продажу на Amazon і Rauken, оскільки обидва сайти продемонстрували досить гарну роботу, пояснивши свій ринок. Ми закликаємо нових продавців почати з торгівлі своїми старими речами, а потім перейти до покупки, щоб продати, якщо це захоплює їхню думку.

Здійснюйте опитування

Так, ці речі все ще є. Вірте чи ні, але компанії насправді хочуть почути, що ви маєте сказати, але ви просто не робите монетного двору, роблячи це. Вам доведеться витратити десь від кількох секунд до кількох годин, заповнюючи питання з кількома варіантами відповідей та короткі відповіді. Хоча багато сайтів безпосередньо переводили обсяги проведених опитувань у долари, багато хто зараз пропонує бали винагороди, якими можна скористатися за товари, лотереї та готівку. Оскільки саме ця форма домашнього заробляння грошей привернула чимало уваги своєю відносною легкістю, вам доведеться переглядати деякі безладні непрофесійні компанії, щоб знайти ті, які насправді платять, але вони вже там. Деякі з найбільш часто рекомендованих веб-сайтів включають опитування та американську думку споживачів.

Фрілансер

Як ніколи, компанії передають свої проекти на аутсорсинг через краудсорсингові платформи. Незалежно від того, чи можете ви легко перекладати документи між іспанською та англійською мовами, розробляти нову етикетку пляшок вина або чарівні фотографії котів у Photoshop, хтось із вас, мабуть, готовий запросити вас працювати над їх проектами. Цифрова природа більшості фрілансерів означає, що ви можете безпечно співпрацювати з компаніями та приватними особами за тисячі миль. Такі сайти, як CrowdSpring та GetAFreelancer, дають змогу переглядати завдання, які компанії повинні виконати. Знайдіть щось, що ви можете зробити, і приступайте до роботи. Як і все в Інтернеті, зверніть увагу на те, з ким ви маєте справу, адже ви не хочете потітись, чи справді на пошті є зарплата, коли все сказано. Найкращі сайти пропонують відгуки як для фрілансерів, так і для компаній, в яких вони працюють, тому ви можете бути впевнені, що маєте справу з кимось поважним.

Блог

Інтернет має майже необмежену кількість завдань для письменників-початківців. Більшість початківців письменників ведуть свій блог для розваги або як вихід, але найуспішніші, начитані блогери насправді можуть отримати прибуток, додаючи рекламу. Перегляньте нашу статтю про WordPress проти Tumblr проти Blogger. Наприклад, Google AdSense відображатиме цільові текстові оголошення, що відповідають тому, про що ви пишете, і зменшить ваш прибуток. Партнерська програма Amazon також відображатиме цільові текстові оголошення, що відповідають вмісту вашого блогу. Звичайно, лише невеликий відсоток авторів може генерувати достатньо трафіку, щоб зробити це корисною тактикою, але кілька інших сайтів пропонують письменникам шанс повернути гроші, не проходячи традиційний фріланс-маршрут або ведучи блоги 24 години на добу. Наприклад, сайти, такі як Amazon Direct Publishing та Lulu, пропонують письменникам можливість буквально публікувати все, що вони хочуть, і користуватися популярними базарами, такими як Amazon.com та iBooks App, а потім збирати зарплату на основі популярності готової, опублікованої роботи. Ваша знесилена наукова ступінь з антропології, можливо, не найкращий квиток на гарячу статтю, але знання того, як писати електронну брошуру на 10 сторінок щодо управління вашим профілем у Facebook, може.

Ця стаття була оновлена ​​з моменту її первинної публікації у 2009 році, щоб відобразити зміни на ринку Інтернету. Керівництво редактором Ніком Мокі зробив внесок у цей посібник.

Це воно! Ти щось дізнався? Чи є у вас якісь кращі стратегії заробляння грошей? Повідомте нас у коментарях нижче!

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found