Як «Mario Kart 8 Deluxe» нагороджує Nintendo's Early Adopters

як Mario Kart 8 Deluxe винагороджує Nintendos раннім розробникам 0003Sega Dreamcast не загинув через відсутність хороших ігор, але багато дорогоцінних каменів, які вийшли на фінальну консоль Sega, як Божевільне таксі, Jet Set Radio, і Моряк, так і не отримали любові, яку заслужили. Якби Nintendo дозволив Wii U бути його лебідською піснею, Маріо Карт 8 пішов би тим самим шляхом.

Wii U зазнав поразки: продажі за весь час роботи консолі склали лише 13 мільйонів. Порівняйте це зі 100 мільйонами перенесених Wii, і легко зрозуміти, чому компанія прагнула перейти на комутатор Nintendo. Зараз, коли Switch показав ранні ознаки успіху - як повідомляється, його ранні продажі затьмарили і Wii U і оригінальний Wii - Nintendo має рідкісну можливість. Mario Kart 8 Deluxe відзначає перший переможний круг компанії на Switch, і якщо він розумний, буде ще багато.

Mario Kart 8 Deluxe відзначає перший переможний круг компанії на Switch.

Для більшості тих, хто володів Wii U - не те, що нас було багато - це саме те MK8D є: Коло перемоги. В останній грі Mario Kart зібрано все, що вийшло з Маріо Карт 8 на Wii U, включаючи всі додаткові завантажувані курси та гонщиків, і посипає трохи нового вмісту зверху. Є нові гонщики, такі як Inkling Boy та Inkling Girl від Сплатун. Курси - це поєднання "нових" рівнів, вперше побачених у Маріо Карт 8та старі рівні ще з часів Super Nintendo були повністю перероблені у приголомшливій 3D-графіці HD.

Є також кілька незначних налаштувань ігрового процесу Маріо Карт 8 ветеринари оцінять. Зараз ви можете тримати одночасно два предмети, нову високошвидкісну гоночну категорію на 200 куб.см., яка матиме всіх, крім найкваліфікованіших гравців, які регулярно відбивають краї. Найголовніше з усіх: На відміну від минулих ігор Mario Kart, майже все в грі розблоковується під час першого завантаження. Вибирайте з десятків символів та карт, боріться з інтерфейсом комутатора, щоб підключити до чотирьох контролерів, і все. Ви мчите.

як Mario Kart 8 Deluxe винагороджує Nintendos раннім користувачам 0015як Mario Kart 8 Deluxe винагороджує Nintendos раннім розробникам 00221172535 автозбереження v1 mario kart 8 deluxe 0029як Mario Kart 8 Deluxe винагороджує Nintendos, які почали застосовувати 0004

Маріо Карт 8 на Nintendo Switch заробляє "Deluxe" від свого імені завдяки цьому абсолютному багатству вмісту та опцій, і, вирішивши не випускати жоден із них, Nintendo надсилає повідомлення: вони отримують це. Насправді вони не могли назвати цю версію "Mario Kart 8: Другий шанс" або "Mario Kart 8: Це може бути абсолютно новою грою, бо ніхто не купив Wii U", але їм цього не потрібно було робити. Презентація гри - її впевненість у собі та своїх гравцях - все це говорить.

Більш важливим, Mario Kart 8 Deluxe - це нітроін’єкційна перевірка для шанувальників Nintendo, які не змогли придбати Wii U, але відчули достатню надію на покупку на початку на Switch. Це змушує вас подумати про себе: "Ви мали рацію". Wii U був неяскравим, і Switch стане кращим. Ігри, які були хороші на Wii U, або навіть чудові, як Маріо Карт 8, ще більші на Switch. Nintendo Switch - це «розкішна» консоль, і ви - прихильник розкішних. Ти заслуговуєш на це.

Тут є урок для Nintendo. Легенда про Зельду: Подих дикої природиНеперевершений успіх показує, наскільки потенціал Switch має нові ідеї, і портативність системи може зробити її найкращою платформою для ретро-ігор, якщо Nintendo коли-небудь заважатиме запустити і запустити Віртуальну консоль. Але Switch також може стати переможним колом Nintendo для Wii U, невдалої консолі, яка, заднім числом, не мала недоліку в класичних іграх Nintendo.

Кожна чудова гра Wii U - Пікмін 3, Mario Maker, Donkey Kong Country Returns, Super Mario 3D World, Bayonetta 2, The Wonderful 101, Wind Waker HD, Paper Mario Color Splash, пекло, кинь Зірка Фокс Нуль там, якщо вони можуть виправити елементи управління - заслуговує другого шансу. Nintendo має їх налаштувати, налаштувати, увійти і випустити на Switch, як це було зроблено раніше Mario Kart 8 Deluxe. Це теж, якщо воно дійсно хоче порадувати шанувальників.

Nintendo втратив довіру за останні кілька років, і Switch лише починає повертати її назад. Той, хто все ще має достатню впевненість у собі, щоб придбати комутатор, що стосується лише сили Zelda, або обіцянки, яку вони бачать у новому майбутньому Nintendo, заслуговує розкішного лікування від Nintendo.

Останні повідомлення