Ось як попередньо замовити все, що було оголошено сьогодні про Amazon

Четвер Amazon провів бомбардуючи нас усіх новими підключеними до Інтернету пристроями, призначеними для вставки голосової помічниці Alexa майже у кожну частину вашого повсякденного життя. Якщо ви чесно не можете дочекатися, щоб взяти їх усіх у руки, ну, це невдало, оскільки більшість з них ще недоступні. Ви можете підготуватися, зробивши попереднє замовлення, щоб усі ваші улюблені нові штучки з’явилися на вашому кроці в день запуску.

Amazon Echo Dot

Нова Echo Dot якось вдається бути меншою та голоснішою. Amazon надала йому новий дизайн тканини, схожий на більший Echo, плюс 1,6-дюймовий драйвер, що робить динамік на 70 відсотків голоснішим і чіткішим. Пристрій офіційно доступний 11 жовтня, але ви можете попередньо замовити його через Amazon за 50 доларів.

Amazon Echo Plus

Amazon випускає новий Echo Plus, який, по суті, являє собою лише редизайн, який наближує пристрій до того, як виглядають інші пристрої Echo. Він стає трохи меншим, але, схоже, не має багатьох інших змін. Новий Echo Plus падає 11 жовтня за 150 доларів. Ви можете зробити попереднє замовлення через Amazon і отримати безкоштовну розумну лампочку Phillips Hue (або придбати її без лампочки за ту саму ціну).

Amazon Echo Show

Шоу Amazon Echo не встигло зайняти розумних колонок, але це не завадило Amazon не оновити його. Остання модель має 10-дюймовий екран і вдосконалений динамік. Він доступний для попереднього замовлення за 230 доларів через Amazon і постачається з безкоштовною розумною лампочкою Phillips Hue. Він прибуде 11 жовтня.

Amazon Echo Input

Одним із анонсованих нових пристроїв Echo Input є відповіддю Amazon на Chromecast від Google. Він підключається до існуючого динаміка - або через 3,5-мм аудіокабель, або через Bluetooth - для додавання функціональних можливостей Alexa. Він продаватиметься за 35 доларів, і ви зможете зареєструватися, щоб отримувати електронне повідомлення від Amazon, коли продукт буде доступний.

Amazon Echo Sub

Якщо у вас вже є Amazon Echo, Echo Sub - це доповнення, створене спеціально для аудіофілів. Сабвуфер покращить ваш досвід прослуховування музики. Він доступний для попереднього замовлення через Amazon за 130 доларів і надійде 11 жовтня.

Amazon Echo Link і Link Amp

Ще одна пропозиція для любителів аудіо - Amazon Echo Link та Link Amp розроблені для інтеграції Alexa та інших сучасних функцій у вашу існуючу стереосистему. Echo Link продаватиметься за 200 доларів, а підсилювач Link - за 300 доларів, але жоден з них ще не доступний для попереднього замовлення. Amazon надішле вам електронний лист, коли вони стануть доступними.

Amazon Smart Plug

Amazon представила власний Smart Plug, який миттєво інтегрується з Alexa, щоб дозволити вам керувати розеткою за допомогою голосового управління. Він доступний для попереднього замовлення через Amazon за 25 доларів і надійде 11 жовтня.

Amazon Fire TV Recast

Amazon Fire Recast - це переосмислення приставки Amazon. Цей пристрій підключається до антени і дозволяє записувати шоу, щоб ви могли дивитись їх у будь-який час, перебуваючи вдома або в дорозі. Відеореєстратор починається з 230 доларів за 500 ГБ. Версія на 1 ТБ також доступна за 280 доларів. Ви можете зробити попереднє замовлення через Amazon і отримати його 14 листопада.

Мікрохвильова піч AmazonBasics

Подається під "Звичайно, чому б і ні?" - це нова мікрохвильова піч AmazonBasics. Це просто ваша стандартна мікрохвильовка, хоча вона сумісна з пристроями Amazon Echo, тому ви можете використовувати з нею голосове управління. Ви можете попередньо замовити його через Amazon за 60 доларів, і він надійде 14 листопада.

Настінний годинник Amazon Echo

Настінний годинник Echo - це настінний годинник, який працює як супутник для ваших пристроїв Amazon Echo. Він відображає час, а також будь-які таймери або нагадування, які ви встановили за допомогою вашого пристрою Echo. Він ще не доступний для попереднього замовлення, але ви можете зареєструватися, щоб отримувати сповіщення, коли це буде через Amazon. Він продаватиметься за 30 доларів.

Кільце Stick Up Camera

Ring Stick Up Camera - це дуже проста редизайн одного із існуючих пристроїв безпеки Ring. Тепер він поставляється з камерою 1080HD та новим дизайном корпусу. Камера, яка доступна у дротовій та акумуляторній версіях, продаватиметься за 180 доларів. Ви можете попередньо замовити його через Amazon і отримати його 18 жовтня.

Echo Auto

Echo Auto - спроба Amazon вивести голосового асистента з дому до вашої машини. Він відтворюється через ваші автомобільні колонки та надає вам можливість вільного керування телефоном. Пристрій продаватиметься за 50 доларів, коли він з’явиться пізніше цього року (дата випуску ще не вказана), але ви можете запросити запрошення зробити попереднє замовлення через Amazon і отримати його за 25 доларів.

Останні повідомлення