Ось як уникнути хвороби під час польоту на літаку

Джеррі Ван Дер Прогулянка / Unsplash

Сидіння з кількома сотнями людей у ​​обмеженому літаку створює більше, ніж дискомфорт через брак місця для ніг. Повітряні пасажири часто можуть принести додому небажану хворобу разом із цими сувенірами - давній страх, який нещодавно посилився рейсом авіакомпанії Emirates, який уклав у карантин 500 людей і відправив 11 до лікарні з приводу грипу. Додайте до звітів, в яких висловлюється припущення, що в цих контейнерах на лінії безпеки є більше мікробів, ніж в туалетах аеропортів.

Отже, як уникнути хвороби в літаку? Чи варто літати з застудою? Ми поспілкувались із Робертом Зайделем, авіаційним експертом, пілотом та генеральним директором приватного авіаційного оператора Alerion Aviation, щоб зрозуміти, як уникнути того, щоб мікроби їхали автостопом додому.

Уникайте жвавих маршрутів та часу польоту

Термінал 3 аеропорту Сінгапуру Чангі, фото Бенджаміна Хо / Flickr Бенджамін Хо / Flickr (Creative Commons)

Здоровий авіапереліт може розпочатися задовго до польоту - бронювання в менш напружені дні подорожей корисне не лише для дешевих квитків. Коли ви подорожуєте з меншою кількістю пасажирів, це менше людей, які можуть вводити мікроби в літак. Подорожі у вівторок, середу чи четвер, як правило, менш зайняті, ніж рейси наприкінці та на початку тижня. Подорожі середнього тижня також, як правило, менш стресові.

Середовище, призначене для хвороби

Економ-салон Spirit Airlines Spirit Airlines

Повітряні подорожі - ідеальний рецепт від хвороби з кількох причин - низький тиск, знижений рівень кисню, сухість повітря та сидіння в безпосередній близькості від інших пасажирів, які можуть переносити вірус, пояснив Зайдель. Кожен з них створює проблеми зі здоров’ям, і декілька з них можуть спільно визначати, чи хворієте ви під час або після польоту.

У салоні літака тиск менше, ніж у звичному для нас повітрі - коли літак набирає висоту, гази у вашому тілі розширюються, сказав Зайдель. Це вимагає неприємностей, якщо ви вирішите літати із запаленням пазухи, зараженим зубом або яснами. Хоча синусова інфекція не є вірусом, який ви поширите навколо інших пасажирів, різниця в тиску може перетворити цю синусову інфекцію на болючий синусовий блок. З тих самих причин Зайдель пропонує уникати продуктів, які роблять вас загазованими перед польотом. (Окрім того, щоб уникнути болю в животі, сусідні пасажири подякують вам.)

Повітря в салоні також часто сухе, що може зробити вас більш сприйнятливими до зараження вірусом. Сухе повітря призведе до тріщин носових проходів, а зламана шкіра зробить вірогідніше потрапляння вірусу у ваше тіло. Залишатися гідратованим до, під час і після польоту та за допомогою сольового назального спрею може допомогти, припускає Зайдель.

Деяким подорожуючим може знадобитися вжити додаткових запобіжних заходів під час подорожі через існуючі умови. Нижчі рівні кисню в літаку не становлять небезпеки для більшості, але мандрівники з легеневими захворюваннями захочуть вжити додаткових запобіжних заходів. Наприклад, особам, хворим на астму, слід упакувати інгалятор у ручну поклажу.

Вставай і рухайся

Alaska Airlines економ-місця Alaska Airlines

Можливо, вам інші порадили стояти і пересуватися під час польоту (звичайно, коли це безпечно). Це тому, що тривале сидіння в тісному просторі може призвести до згустків ніг або тромбозу глибоких вен (ТГВ). Ризик зростає із довшими рейсами. Сейдель рекомендує мандрівникам вставати та розтягуватися кожні дві-три години на довгих рейсах. Ви також хочете залишатись зволоженою водою, а аеробні вправи після посадки також можуть допомогти стримати частину цього реактивного відставання.

Їхати чи залишитися?

Послуга JetBlue Mint JetBlue Airways

Тож наскільки хворий занадто хворий, щоб здійснити свій політ? Зайдель пропонує сидіти вдома при шлункових клопах, а також при значних синусових інфекціях та застуді через можливість блокування пазухи від зміни тиску. За незначний закладений ніс Сайдель прийме Cold-Eeze перед польотом, а Alka-Seltzer Plus Cold після цього.

Найбільш ігноруваний спосіб зберегти здоров’я під час польоту? Уникання алкоголю. “Люди, як правило, вбирають алкоголь, особливо якщо він безкоштовно надається під час польотів. Це зневоднює організм, що робить його сприйнятливим до інфекції, а також збільшує ймовірність появи симптомів реактивного відставання », - сказав Зайдель.

Останні повідомлення