Клінтон проти Трампа: Як безкоштовно дивитись заключну дискусію

як слідкувати за результатами виборів в Інтернеті 2016 дискусія президента Трампа КлінтонаПісля президентських перегонів, які зараз проходять вдома, є лише ще одна дискусія між кандидатами в президенти Хіларі Клінтон та Дональдом Трампом. Це буде останній раз, коли обидва кандидати з’являться разом перед тим, як американці прийдуть на виборчі дільниці 8 листопада, тож ви захочете подивитися.

Дебати заплановані на 18:00. PT у середу, і відбудеться у кампусі Університету Невади в Лас-Вегасі. Кандидати повернуться до традиційного формату дебатів, такого як перші дебати, а модератором буде Кріс Уоллес із Fox News. Як повідомляє Fox News, пропоновані теми для дебатів включають все, починаючи від боргу та прав до імміграційної реформи та Верховного суду. Кажуть, що президентська придатність також описується на цьому тижні.

Тож як ви можете прихопити цю дискусію в Інтернеті? У нас є декілька чудових потоків для перегляду в прямому ефірі та кілька місць, де ви можете долучитися до розмови навколо дебатів. Щасливого перегляду!

Примітка редакції: Для максимально детальної інформації про стан перегонів ми рекомендуємо сайт FiveThirtyEight.com, який розбиває опитування залежно від штату.

Прямі трансляції на YouTube

Це повинно само собою зрозуміти, але перше місце, куди вам слід піти, - це YouTube. На популярному веб-сайті для обміну відеозаписами PBS News, The Washington Post, Fox News, Univision та Telemundo планують транслювати його в прямому ефірі через свою відповідну платформу. З такою великою кількістю варіантів, можливо, зводиться до того, які голови, що говорять, ви віддаєте перевагу чути під час аналізу до та після дебатів.

Дивіться це в Інтернеті (за допомогою входу абонента кабельного зв'язку)

Деякі з цих каналів планують пропонувати прямі трансляції дебатів на своїх веб-сайтах: C-SPAN, CNN Go, Fox News та MSNBC надаватимуть прямі трансляції за умови, що спочатку ви увійдете через свого кабельного або супутникового провайдера.

Багато з обговорених нами варіантів все одно вимагають, щоб ви мали якусь підписку на кабель або супутник, навіть якщо ви не дивитеся через телевізор. Але якщо вам подобається дивитися певну мережу і ви принаймні є абонентом такої послуги, як Sling, опція PlayStation Vue у прямому ефірі тощо, ви добре. Деякі з новинних мереж можуть бути недоступними, але ви зможете отримати висвітлення з одного з прямих каналів мережі мовлення.

Facebook прямий ефір від ABC

У вас немає підписки на кабель або супутник, але у вас є акаунт у Facebook? ABC News транслюватиме ці дебати повністю на Facebook Live.

Традиційне телебачення

На відміну від основних дебатів, усі загальні дебати проходять одночасно по декількох різних каналах, як в ефірі, так і по кабельній мережі. Тож це справді зводиться до вашого власного вибору місця, де ви хочете його переглянути. Наступні мережі та кабельні канали планують провести дискусію в повному обсязі:

ABCC-SPAN
CBSCNN
ЛисицяКанал новин Fox
UnivisionMSNBC
PBS

Однак ви можете знайти його деінде.

іспанська мова

Якщо ви шукаєте варіанти іспанської мови, є можливості. Univision буде транслювати одночасну трансляцію на своїх каналах, тоді як Telemundo теж - і на YouTube також.

Якщо ви знаходитесь за межами країни ...

Якщо ви знаходитесь за межами країни, навряд чи вам вдасться повністю взяти участь у дебатах по телевізору, тому ми рекомендуємо використовувати там опції шнурорізу, дотримуючись будь-яких місцевих норм або умов обслуговування вашого провайдера.

Для військовослужбовців Мережа збройних сил планує транслювати дебати в прямому ефірі о 0100 UTC на каналі новин AFN, тож на військовій базі ви зможете їх там спіймати.

Як поспілкуватися про дебати в прямому ефірі

Facebook та ABC News

Facebook - чудове місце для взаємодії, поки тривають дебати. Сайт соціальних мереж співпрацює з ABC News, який використовуватиме його функціонал Live, щоб одночасно передавати дискусію користувачам. Це невеликий експеримент, каже ABC, тому він буде комерційним. Висвітлення дебатів розпочинається о 19:00. ET з Пряма розмова ведуть співавтори ABC News Метью Дауд та LZ Грандерсон.

Нічна лінія Співведучий Ден Харріс, разом з Грандерсоном та ведучою цифрового телебачення Амною Наваз, будуть вести висвітлення під час і після дебатів. Крім того, обов’язково перегляньте сторінку ABC News на Facebook, яка планує мати прямі трансляції заходів у містах, що приймають, камеру Spin Room і навіть трансляції з сторони.

Twitter та Bloomberg

Twitter не залишає Facebook домінувати у висвітленні дебатів у соціальних мережах, тому Twitter співпрацює з Bloomberg для висвітлення дебатів для своїх користувачів. Twitter буде рекламувати прямий ефір Bloomberg, як і для інших останніх подій, намагаючись забезпечити більш повну пряму трансляцію.

Видання Bloomberg вестимуть Марк Гальперін та Джон Хайлеманн, і, як і варіант Facebook, воно включатиме пряме висвітлення до і після дебатів, а також дискусії в цілому. Якщо ви переглядали будь-який з футбольних потоків НФЛ на сервісі, це в основному працюватиме однаково. Були скарги на значну затримку потоку, тому нам доведеться перевірити, чи покращив це Twitter.

Snapchat Live Stories

Snapchat зіграв велику роль у наданні користувачам унікального орієнтованого на Snap погляду на дебати. Поки тривають дебати, буде доступна Live Story, де фрагменти з події будуть кураторами в одну історію. Незрозуміло, що Snapchat випустить будь-які спеціальні фільтри, які користувачі зможуть розміщувати на своїх знімках під час третіх президентських дебатів. З цього приводу жодних оголошень не надходило, хоча Трамп придбав власну національну рекламу геофільтра в день перших президентських дебатів і може зробити це знову.

Google бере участь мовчки

Google не матиме безпосередньої ролі у висвітленні дебатів, але компанія надає модераторам дебатів дані пошуку, щоб оцінити, про що шукають виборці, коли йдеться про вибори. Це повинно зробити питання трохи актуальнішими для глядачів, тим самим зробити розмову більш актуальною.

Останні повідомлення