Додаток iMessage від Tumblr спрощує створення GIF-файлів

Як отримати послідовників на Tumblr Новий додаток iMessage від Panithan Fakseemuang / 123RF Tumblr - здійснена мрія коханого GIF. Незалежно від того, чи будете ви користуватися платформою для ведення блогів Yahoo, насправді не має значення, якщо вам подобається ділитися GIF-файлами (і ви хочете створити свій власний), тепер ви можете зробити це лише за допомогою свого iPhone.

Нове розширення iMessage ставить вас під керівництво процесом створення GIF і може зробити вас зіркою ваших власних анімованих кліпів. Це ще не все - ви навіть можете додавати текст та смайлики у свої GIF-файли та налаштовувати їх функції автоматичного відтворення.

Для непосвячених графічний взаємозамінний формат (більш відомий під абревіатурою GIF) використовується в Інтернеті у вигляді вірусних анімованих кліпів, зазвичай пов’язаних із поп-культурою. В рамках оновлення iOS 10 Apple додала функцію пошуку GIF до своєї платформи обміну повідомленнями, яка дозволяє додавати існуючі GIF-файли до ваших розмов. Однак те, що він не робить, надає вам сили анімувати GIF-файли. За допомогою оновленої програми Tumblr ви можете зробити це, не виходячи з iMessage.

Тепер про найцікавішу частину. Після встановлення та активації програма Tumblr iMessage дозволяє створювати GIF-файли з нуля, використовуючи свою «камеру GIF», яка при натисканні підключається до вашої камери iPhone, щоб дозволити вам робити відео (наявні кліпи, фотографії в реальному часі та серійні записи, що зберігаються у вашому « Фотографії ”також можна перетворити на коротку анімацію).

tumblr imessagetumblr imessagetumblr imessage
  • 1. Створити…
  • 2. редагувати ...
  • 3.… та налаштуйте власні GIF-файли.

Процес редагування однаковий для обох варіантів. Записавши або вибравши ваше відео, невелике прямокутне вікно дозволить вам вибрати трисекундний кліп, який ви хочете перетворити на GIF. Просто прокрутіть різні фотознімки, які відповідають сценам у вашому відео, щоб обрізати його до відповідної довжини. Далі натисніть на етапі налаштування, який включає можливість пришвидшити та уповільнити ваше творіння, змусити його зациклюватись, відскочити або відтворити назад - залежно від реакції чи емоцій, які ви хочете передати, рівень пильності дійсно залежить від вас .

Заключна частина процесу редагування дозволяє проводити подальші налаштування, цього разу в дусі Snapchat. Тут ви зможете накласти свій GIF на текст (у різноманітних кольорах), просто торкнувшись кліпу. Крім того, сам текст можна збільшити або зменшити в розмірі за допомогою жесту "збільшити". Коли ви задоволені своїм налаштованим GIF, натисніть наступний, і він буде автоматично збережений на вашому iPhone і з’явиться у вхідному повідомленні iMessage для відправки. Тоді просто сидіти склавши руки і нехай LOLs закочуються.

Під час тестування розширення Digital Trends відзначали, що воно не підтримує певні старі моделі iPhone, такі як 5S. Це могло бути пов’язано з інтеграцією програми Live Photo, яка доступна лише на 6S та пізніших версіях - ми звернулись до Tumblr для роз’яснень, але не отримали негайної відповіді. Майте на увазі, для активації розширення iMessage у вас повинна бути завантажена остання версія основної програми Tumblr.

Шанувальники Tumblr - які допомогли створити деякі найпоширеніші GIF-файли в Інтернеті - повинні перейти в додаток з апломбом, але це не означає, що всі інші повинні пропустити задоволення. Пам’ятайте, люди, життя швидкоплинне, тому хапайтеся за нього як великими пальцями, так і GIF, чорт, поки ще можете.

Останні повідомлення