Розкрито зображення інноваційної "камери" Sony QX для смартфонів

фактичні зображення поверхонь камери Sony показують, як це буде грати зі смартфонами 4

Що ж, не подивіться на це: врешті-решт, «об’єктивна камера» Sony може бути справжньою. Минулого місяця Sony Alpha Rumors повідомили, що Sony працює над висококласним аксесуаром для смартфонів, який додасть камеру з об'єктивом до задньої частини мобільного пристрою. Хоча ДАБ стверджував, що інформація надходить із "двох надійних джерел", у супровідне розмите зображення було трохи важко повірити. Це підняло багато брів, включаючи наші - хоча ми і не сумнівалися, що такий продукт може існувати, у нас були застереження. Однак останні фотографії, які опублікував SAR, можуть покласти багато наших сумнівів на спокій.

Зараз є невелика ймовірність того, що це все-таки може бути великою складною обманом, але, судячи з якості фотографій цього разу, дуже ймовірно, що цей продукт може стати наступним великим анонсом Sony. Якщо це справді, це великий результат для SAR. (На одному із зображень навіть видно, що може бути, за чутками, смартфоном Sony "Honami", високотехнологічним пристроєм із 20-мегапіксельною камерою.)

sony-lens-camera-3

Інформація про камеру не сильно змінилася від оригінальних чуток, проте SAR додав деякі нові важливі деталі. За даними SAR, "об'єктивна камера" - це не один, а два продукти, які називаються DSC-QX10 і DSC-QX100 (випускаються продукти нової категорії, що називаються QX). QX100 поділиться 20,2-мегапіксельним 1-дюймовим датчиком та об'єктивом Carl Zeiss як RX100 II. Друга модель не буде настільки потужною з 18-мегапіксельним, 12,3-дюймовим CMOS-сенсором та 10-кратним об'єктивом зі збільшенням f / 3,3-5,9 G (такий самий, як WX150), але буде більш доступною та компактною (із зображення вище) , ви помітите важіль масштабування і те, що може бути кнопкою спуску затвора). Обидва вони матимуть процесор Bionz і всі компоненти камери всередині лінзи об'єктива, і вони будуть прикріплені до смартфона магнітно (ми гадали, як це можна зробити). Камери працюватимуть з Android та iOS, використовуючи дисплей смартфона як РК-дисплей та «контролер» (через Wi-Fi та NEF). Однак в оригінальних чутках говорилося, що обидві камери технічно не залежать від смартфона, і повідомлялося, що їх можна використовувати без телефону. Невідомо, чи ці камери матимуть власне сховище або використовуватимуть телефон (що може вплинути на ємність, оскільки зображення з високою роздільною здатністю займають багато місця).

На цьому зображенні QX100 використовується з майбутнім Sony На цьому зображенні QX100 використовується з майбутнім смартфоном Sony "Honami".

Ціни та дати не оголошені, хоча SAR припускає, що 4 вересня збігається з Honami i1. Незважаючи на те, що смартфони стали популярними камерами для випадкової фотографії, їм завжди заважали технології з точки зору якості фото. Ці "об'єктивні камери" Sony, якщо вони справжні, можуть нарешті наблизити смартфони до рівня традиційних цифрових камер. Це також приклад того, як традиційна компанія-оператор може зіграти роль у розмові зі смартфоном.

Окрім "камери для об'єктивів", SAR також повідомив, що Sony має намір анонсувати нові екшн-камери та беззеркальні камери та об'єктиви NEX, можливо повнокадровий NEX (Sony NEX-5t, 16-70-міліметровий об'єктив E-mount та третій продукт назвав ILC-3000 наприкінці серпня; перша повноформатна камера Sony NEX і повнокадровий об'єктив Zeiss наприкінці вересня), а також вищезгаданий смартфон "Honami i1" 4 вересня. Але, швидше за все, саме ці "об'єктивні камери" що вкраде шоу.

(Зображення через PetaPixel через Sony Alpha Rumors)

Останні повідомлення