Як працює сканування сітківки в Grand S3 від ZTE

Попередня Наступна 1 з 6 як працює сканування сітківки в розпізнаванні обличчя ztes grand s3 zteяк працює сканування сітківки при скануванні обличчя ztes grand s3 zte -як працює сканування сітківки в розпізнаванні обличчя ztes grand s3 zte 2як працює сканування сітківки ока на екрані ztes grand s3 zte -як працює сканування сітківки в ztes grand s3 zte sky eyeяк працює сканування сітківки ока в ztes grand s3 zte Скільки всього способів розблокування телефону? Ми отримали паролі, шаблони, відбитки пальців, і тепер, завдяки ZTE Grand S3 - біометричне сканування сітківки. Ми вже бачили цю технологію і навіть чули чутки про її появу на інших пристроях, але ми вперше бачимо її належну реалізацію на справжньому смартфоні.

Те, що це нарешті надійшло від ZTE, насправді не повинно бути сюрпризом. Компанія зробила чудову роботу, поставивши функціональний та корисний голосовий контроль на Star 2 та набір крутих жестів на Blade S6, які всі працюють дуже добре. Сканування очних яблук є більш складним завданням і потребує обережного поводження, щоб уникнути суперечливого кошмару безпеки.

Початковий процес налаштування займає близько хвилини і включає уважне спостереження за лінією сканування, оскільки вона записує коротке відео ваших очей.

Технологія ZTE походить від EyeVerify, і вона використовує унікальні схеми кровоносних судин та сітківки ока для захисту телефону. Проведення пальцем вниз по екрану блокування отримує доступ до сканера очей, який працює за допомогою чудовищної 8-мегапіксельної фронтальної камери. Світлова зелена лінія сканування - прямо з наукової фантастики - піднімається та опускається над зображенням поштових скриньок ваших очей, коли камера перевіряє, чи відповідає вона записаному. Якщо це станеться, вас негайно спрямують на головний екран. Процес займає близько секунди, що робить його швидшим, ніж розблокування шаблону, і приблизно таким же, як добре вивчений пароль.

Початковий процес налаштування займає близько хвилини і включає уважне спостереження за лінією сканування, оскільки вона записує коротке відео ваших очей. Розумно розблокування очей лише швидше, чим більше використовується, оскільки воно оновлює це відео кожного разу, коли ви розблоковуєте екран. Це не тільки робить його більш безпечним, але і швидше розпізнає правильні очі. Якщо цього не станеться, триватиме три повтори, перш ніж повернути вас назад на екран блокування.

Я носив контактні лінзи, коли демонстрував Grand S3, що не викликало проблем, і ZTE також показав, що він ідеально працює з окулярами чи без них, незалежно від того, носили вони їх, коли він був встановлений чи ні. Grand S3 приховує файл безпеки сканування очей на пристрої у спеціальному надійному місці та не завантажує його на хмарний сервер. Він також може працювати поряд з іншою системою розблокування, тому, якщо він зламається з якоїсь причини, ви можете повернутися до іншого варіанту.

як працює сканування сітківки ока в ztes grand s3 zte sky eyeяк працює сканування сітківки ока в ztes grand s3 zteяк працює сканування сітківки ока на екрані ztes grand s3 zte -

Я кілька разів тестував сканування очей Grand S3 як із представниками ZTE, так і самостійно. Сканування очей працювало щоразу. Можливо, ви думаєте, що це може відбуватися під час кожної демонстрації в прямому ефірі, але це не так. Вам не потрібно тримати телефон в сантиметрі від ока, і це займе не так багато часу, якби ви могли запатентувати власну технологію сканування сітківки до того часу, коли телефон розблокував. Це майже все, що мені потрібно від моїх технологій - швидкість, точність та послідовність.

Це майже все, що мені потрібно від моїх технологій - швидкість, точність та послідовність.

ZTE має великі плани щодо технології сканування очей, яку він називає Eyeprint ID, включаючи безпечні програми та безпечні мобільні платежі в майбутньому. Сам Grand S3 має 5,5-дюймовий екран 1080p, процесор Snapdragon 801 і колосальну 16-мегапіксельну задню камеру з подвійним світлодіодним спалахом. Це великий телефон, який за дизайном нагадує LG G3, з акуратно закругленими краями та ніжно вигнутою задньою панеллю.

Тепер погані новини: ZTE планує лише фірми випустити Grand S3 в Китаї. Є нечіткі плани щодо випуску в Європі після вересня цього року, але це надзвичайно довгий час у світі мобільних технологій. Частина причини - ціна Grand S3. У Китаї розблоковано близько 500 доларів, що вдвічі більше, ніж ми зазвичай очікували б заплатити за пристрій ZTE - класна функція розблокування очей чи ні.

Проте перевірене розблокування очей ZTE працює, і при правильній реалізації працює добре. Будемо сподіватися, що ми побачимо це на інших телефонах ZTE, які ми зможемо придбати найближчим часом.

Останні повідомлення