Як перевірити домашнє водопостачання на вміст свинцю

як перевірити домашнє водопостачання на вміст свинцю 14225515 мл Kidsana Maimeetook / 123RF З огляду на кризу свинцю у Флінті, штат Мічиган, яка досягла останнього абсолютного рівня лихоманки, не було б найменшим здивуванням, якщо ви замислювалися над ймовірністю появи свинцю у вашому власному водопостачанні. Хоча скрутне становище у Флінті є визначенням "найгіршого сценарію", будь-яке домашнє водопостачання потенційно може містити трохи свинцю, а Агентство охорони навколишнього середовища каже, що безпечного рівня свинцю немає.

Відповідно до EPA - і загальновідомих відомостей - тривалий вплив свинцю є дуже шкідливим для здоров’я, особливо маленьких дітей; вагітна жінка; і дорослі, які страждають на серцево-судинні, ниркові або репродуктивні проблеми. Зрештою, це токсичний метал.

Можливо, найстрашнішим навіть при найменшому впливі свинцю є той факт, що він біоакумулюється в організмі людини, тобто це дуже стійкий токсин. Хоча можна вважати, що дитина чи вагітна жінка взагалі ніколи не повинні піддаватися впливу свинцю, навіть найздоровіші дорослі мають можливість отруїтися при мінімальних контактах протягом тривалого періоду часу. Однак EPA робить кажуть, що душ або купання у забрудненій свинцем воді є безпечним, оскільки шкіра людини не поглинає свинець.

Отже, тепер, коли ви добре і турбуєтесь про потенційне забруднення свинцем у власному водопостачанні, які варіанти ви можете перевірити на цей токсин або відстежити його? Щоб допомогти вам зрозуміти, скільки цього забруднення може ховатися у вашій воді, ми зібрали цей короткий посібник.

Зателефонуйте своєму місцевому комунальному постачальнику води

Це, мабуть, найпростіший спосіб перевірити рівні свинцю у вашому водопостачанні, оскільки місцеві муніципальні постачальники води (повинні) завжди мати актуальні записи щодо рівнів різних забруднень, виявлених під час рутинних випробувань. Деякі постачальники також розміщують результати в Інтернеті, які споживачі можуть знайти, ввівши штат і місто чи округ на веб-сайті EPA. Приватним власникам свердловин потрібно перейти на інший сайт EPA; проте процес пошуку звіту залишається незмінним.

EPA перераховує бажаний поріг рівня свинцю на 15 частин на мільярд, це означає, що ви хочете бачити рівні, нижчі за вказані у вашому звіті. Якщо ваші показники показують рівень на рівні або вище цієї визначеної лінії, просто зверніться до свого постачальника води та запитайте: "Чи має провід труба для обслуговування на моїй вулиці?" Ваш постачальник повинен мати необхідну інформацію, щоб дати вам одну з наступних двох відповідей:

Так:Якщо постачальник відповість так, негайно починайте вживати заходів для усунення проблеми. Центр контролю за захворюваннями каже, щоб душ (або подібне джерело води з великим об’ємом води) холодною водою -нітеплою або гарячою, оскільки вода для нагрівання підвищує рівень свинцю - приблизно на п’ять хвилин. Після завершення рекомендується запускати мийку на кухні на холоді -ні тепле або гаряче - близько двох хвилин. Після виконання цих кроків слід безпечно накопичувати отриману водопровідну воду в ємностях для приготування їжі, пиття, душу тощо.

Примітка: Хоча окріп має здатність видаляти з води деякі забруднення, свинець не застосовується до цієї практики.

Немає:Ви могли б уявити, що це означало б, що ви не хочете скотитися проте це не зовсім так. Якщо постачальник скаже "ні", все ще існує ймовірність, що ваша вода спричиняє отруєння свинцем через сантехніку у вашому домі. На жаль, свинець не має запаху і не має аромату, тому на даний момент найкращий спосіб перевірити наявність свинцю - це перевірити його вручну. Що веде нас до:

Як перевірити водопостачання вашого будинку на вміст свинцю

У деяких регіонах місцеві постачальники води із задоволенням перевірять рівень свинцю у вашій воді, а ще краще, вони, швидше за все, зроблять це безкоштовно. Але що, якщо варіант не пропонується? План Б за цим сценарієм полягав би у поїздці до місцевого магазину техніки, підборі домашнього набору для тестування свинцю та самостійному відборі зразків води. Хоча це вимагає трохи більше зусиль, це не важко виконати, якщо в цьому виникне необхідність.

Як і у випадку буквально з будь-чим, обов’язково виконуйте усі кроки набору для тестування свинцю. Найголовніше - обов’язково використовуйте для зразків першу воду, яка виходить з-під крана. Це важливо, оскільки перший потік води, що виділяється з ваших труб щодня, швидше за все, міститиме найбільший вихід забруднень, що дозволить вам точно судити, скільки насправді присутнього свинцю. Зібравши необхідні зразки, вам доведеться відправити їх на тестування; EPA рекомендує використовувати будь-яку сертифіковану державою лабораторію, перераховану на її сайті.

Чекаючи повернення зразків, ми рекомендуємо підібрати рівну або дві пляшкові води, щоб припливити вас до отримання результатів. Обов’язково купуйте авторитетну бутильовану воду, оскільки за оцінками Національної ради з питань захисту ресурсів 25 відсотків бутильованої води - це просто вода з-під крана, а це означає, що вода, яку ви купуєте, також може бути забруднена, якщо система, з якої вона надходить, має проблеми. NRDC рекомендує перевірити етикетку та шапку для таких фраз, як "від комунального джерела" або "від комунальної водопровідної системи". У 2007 році PepsiCo розпочала маркування Aquafina разом з P.W.S. на означення він походить від громадського джерела води.

Додаткові опції

Перші два перераховані варіанти представляють найкращий спосіб перевірити кількість свинцю, яке може бути або не бути у водопостачанні вашого будинку. Існує безліч інших домашніх тестів, хоча тести на паперові смужки або пробірки, як правило, є ненадійними і можуть не дати вам остаточної відповіді «так» чи «ні» щодо кількості свинцю у вашій воді.

Тим не менш, ніколи не є поганою ідеєю інвестувати в надійний водяний фільтр, сертифікований за стандартами NSF / ANSI щодо зниження свинцю, який незалежно перевіряє, чи може система зменшити свинець з 0,150 міліграмів на літр до 0,010 міліграмів на літр або менше. Зараз це не обов’язково означає, що забруднена свинцем вода чарівним чином перетвориться у H20, розлиту у кришталевому джерелі, але це, безумовно, має значний шлях до поліпшення якості води, споживаної в будь-якому домогосподарстві.

Останні повідомлення