Гравці MLB використовуватимуть палички для селфі SnapBat від Snapchat

MLB партнерство - - Шанувальники MLB бейсболу вищої ліги незабаром стануть на крок ближче до землянки завдяки розширенню угоди MLB зі Snapchat.

Нова кампанія розпочнеться 11 березня спеціальним весняним тренувальним днем, який пройде по всій країні. Цього року Snapchat запропонує "безпрецедентний доступ" гравцям бейсболу, які протягом дня будуть брати участь у створенні MLB Snapchat Live Story. За даними MLB, Live Story запропонує унікальні кути та огляди камери.

Вперше гравці MLB можуть використовувати свої смартфони в бліндажах і КПЗ, щоб показати шанувальникам гри, як це бути у вищій лізі. MLB та Snapchat також роздають “SnapBat” - велику селфі-паличку у формі кажана, яка була вперше представлена ​​під час Дербі 2015 року вдома. На жаль, здається, що SnapBat не буде використовуватися гравцями на домашній тарілці.

snapbat2

Згідно з новою угодою, Snapchat продовжуватиме пропонувати висвітлення в день відкриття, а також висвітлення всієї зіркової гри та World Series. Ігри регулярного сезону також будуть на Snapchat, і компанія матиме доступ до логотипів MLB та іншого контенту для використання у своєму додатку.

Ось усі 30 клубів @MLB на @Snapchat, тож ви готові до 3.11.16. pic.twitter.com/eRgzIxa91S

- MLB (@MLB) 4 березня 2016 р

Snapchat вперше співпрацює з MLB минулого року, щоб наблизити шанувальників до гри, зробивши це набагато особистішим досвідом. MLB швидко сприйняв нові технології та технологічні тенденції, а також розширив власну послугу потокового передавання за останні кілька років.

Напевно, буде цікаво подивитися, як угода покращує охоплення ігор і чи персоналізує досвід для шанувальників. Нам цікаво дізнатись, скільки гравців насправді приймають Snapchat під час тренувань та інших сценаріїв, особливо враховуючи той факт, що умови нової угоди між Snapchat та MLB ще не опубліковані.

Останні повідомлення