Виклик Fortnite 4 сезон 4 тиждень: Як нанести шкоду залишкам збирача

FortniteВиклик сезону 4, тиждень 4 для заподіяння шкоди решткам збирача, ймовірно, найскладніший на тижні, але його можна скласти разом із тим, щоб знищити 20 збирачів - про що ми докладно розповімо в цьому посібнику. Ви неодмінно захочете ознайомитися з цим посібником, щоб дізнатись більше про те, як насправді знайти Збирачів, але ми дамо вам огляд нижче. Причина нанесення 10 000 шкоди рештками Збірника настільки жорстка, що зброя не надто потужна і стріляє повільно, що ускладнює її використання.

Щоб завдати шкоди останкам Збірника, спочатку потрібно знайти Горгера, потім зняти одного з Збирачів, який нереститься з нього, і швидко забрати його залишки, щоб використовувати як зброю, перш ніж він вибухне. Це трохи складно, але в цьому посібнику ми покажемо вам все, що вам потрібно знати про збирачів та як використовувати їхні останки як зброю.

Ось як нанести 10 000 шкоди залишкам збирача Fortnite.

Рекомендована література:

  • Fortnite сезон 4 тиждень 4 виклик керівництво: Як знищити збирачів
  • Виклик Fortnite 4 сезон 4 тиждень: знищити справи колекціонерів у The Collection
  • Fortnite сезон 4 тиждень 4 виклик: Як зламати Stark Robots у Stark Industries

Як знайти збирачів

Перше, що вам потрібно зробити, це знайти Горгера, який є безпілотником, який породить менших ворогів, відомих як Збірники. Сам Горджер - це грізний ворог, за яким вам потрібно буде стежити, тому докладайте усіх зусиль, щоб уникати його лазерів, коли ви поруч. Найпростіший спосіб знайти Горжера - сісти в гелікоптер, як тільки ви починаєте поєдинок в одиночних, дуетних або загонах. Ми любимо користуватися вертольотом на острові на північ від Туманних Лугів, але тут підійде будь-який вертоліт. Просто переконайтесь, що ви знаходитесь у вертольоті до позначки двох хвилин першого кола, яка вказана у верхньому правому куті вашого HUD, під картою.

Опинившись у повітрі, приблизно на позначці двох хвилин першого кола, ви повинні побачити великий лазерний промінь, що стріляє в небо, вказуючи місце розташування Горгера. Затримайтеся на небі приблизно з позначки 2:15 до 1:45, щоб бути впевненим. Побачивши червоний промінь, летіть до нього і готуйтеся вивезти Збирачів, щоб забрати їхні останки (що набагато менш хворобливо, ніж це звучить, оскільки вони є роботами).

Як знищити Збирачів і завдати шкоди їхнім останкам

//digitaltrends-uploads-prod.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2020/09/fortnite_20200917140719.mp4

На відео вище показано весь процес посадки біля Горжера, перемоги Збірника та використання його залишків для нанесення шкоди. За допомогою цього методу ви зможете нанести шкоду останкам Збірника.

Після того, як ви приземлитесь недалеко від Горджера, слідкуйте за Збірниками, які є меншими версіями, що з’являються навколо самого Горджера. Їх легко вийняти, тож біжіть поруч із Збірником і знімайте кілька разів - він зійде. Що ви хочете зробити, це швидко забрати його залишки після того, як він опуститься. Майте на увазі, що у вас є лише кілька секунд, щоб зробити це, перш ніж вони вибухнуть, тому подбайте про те, щоб швидко забрати залишки. Якщо ви не встигнете вчасно, не хвилюйтеся - Горджер породить більше Збірників. Забравши його, ви можете використовувати останки як зброю, що має необмежену кількість патронів.

На жаль, це не найкраща зброя у використанні, оскільки вона стріляє повільно, завдає мінімальної шкоди і потребує вічної зарядки. Що ми рекомендуємо вам зробити, це вистрілити Горджера з недавно придбаної зброї, достатньо, щоб знизити його здоров'я майже до нуля. Потім продовжуйте стріляти в Збірників, оскільки вони нерестяться нескінченно. Щоб виконати цей виклик, вам доведеться нанести 10 000 шкоди рештками збирача, що є чималим, враховуючи, що зброя не надто потужна.

Якщо ви знизите здоров'я Горгера майже до нуля, ви повинні мати близько 1600 шкоди від зброї. На цьому етапі вам доведеться чекати, поки кожен Збирач з’явиться на нерест, тож наберіться терпіння і зробіть все можливе, щоб уникнути того, щоб Горджер (та інші гравці) не вивели його. Ви також можете завдати шкоди цією зброєю іншим гравцям, але набагато складніше це зробити, оскільки зброя стріляє так повільно. Хоча, якщо вам вдасться вивести справжніх гравців, ви наблизитесь до позначки 10 000 шкоди, тому від вас залежить, як ви вирішите вирішити цю проблему.

Можна виконати цей виклик у тому самому матчі, але для цього вам, ймовірно, знадобиться досить багато часу. Залежно від місця розташування Збірників щодо шторму, можливо, у вас не буде достатньо часу, щоб нанести достатньо шкоди, щоб виконати виклик в одній грі, тому удача відіграє важливу роль у тому, як швидко ви зможете її закінчити. Для нас знадобилося три гри, щоб виконати виклик, тому що нас фактично вивели вороги біля Горгера з першої спроби. На щастя, ваш прогрес переноситься з гри в гру, тому не біда, якщо вам потрібно більше однієї спроби.

Настійно рекомендується скласти цей виклик із викликом 20 збирачів, оскільки їх можна зробити одночасно, що прискорить процес, якщо ви хочете своєчасно закінчити всі завдання цього тижня. Крім того, переконайтеся, що ви випадково не виймаєте Горджера, оскільки він перестане нереститися Збирачів, необхідних для заподіяння шкоди. Якщо це все ж сталося, або якщо шторм починає наближатися, ви можете спробувати просто зіграти залишок матчу зі зброєю - але знову ж таки, це буде важко.

Після того, як ви завдасте 10 000 збитків решткам Збірника, ви отримаєте кредит за виконання завдання та 50 000 XP, що робить його важливим завданням. Як завжди, візьміть із собою приятеля або двох, щоб захистити вас від інших ворогів і оживити на випадок, якщо Горджер вас повалить.

Останні повідомлення