Як використовувати ехо-бруньки

Echo Buds запропонували Apple AirPods за свої гроші як одні з найкращих справжніх бездротових навушників на ринку. Власні навушники Amazon коштують всього 130 доларів, що, враховуючи їхні найвищі характеристики та неймовірну продуктивність, представляє надзвичайну цінність. Завдяки ергономічній, зручній посадці, видатному зниженню шуму та доступі до Alexa вільними руками, Echo Buds забезпечують надзвичайну зручність для користувачів.

Ось як їх максимально використати.

Подальше читання

  • Як почистити ваші луни
  • Echo Buds проти AirPods
  • Найкращі навушники

Що таке ехо-бруньки?

Echo Buds - це відповідь Amazon на однодумні AirPods і Galaxy Buds, які продовжують виводити справжні бездротові навушники на основний ринок. У дротах немає потреби, оскільки динамік, мікрофон, акумулятор, датчики та мікросхема Bluetooth вбудовані всередині кожного окремого навушника. Вони також мають зарядний чохол, який заряджає навушники та виконує функцію захисного кожуха, коли вони не використовуються. Одна зарядка триває близько п’яти годин, а сам корпус заряджається через Micro USB.

Що можуть зробити ехо-бруньки?

Ви можете використовувати Echo Buds для потокової передачі музики, подкастів, прямих телепередач тощо. Вони синхронізуються з вашим телефоном, тобто ви можете відповідати на дзвінки, коли вони надходять, або використовувати Alexa для дзвінків, не використовуючи руки. Масив з трьома мікрофонами дозволяє вам спілкуватися з віртуальним помічником Amazon, не натискаючи на навушник, щоб ви могли змінити пісню, додати події до календаря, оновити свій список продуктів та багато іншого, просто сказавши: "Alexa", після чого команди.

Echo Buds також побудовані з активною системою зменшення шуму, розробленою Bose, яка ефективно заглушує зовнішні шуми, коли ви хочете слухати виключно свою музику. Однак ви також можете використовувати їх у "прохідному режимі", що дозволяє точно контролювати, скільки навколишнього звуку пропускають бруньки. Ви можете керувати цією функцією за допомогою програми Alexa на своєму пристрої.

Echo Buds також мають водостійкість IPX4, що робить їх більш придатними для використання в будь-яку погоду або для тренувань, ніж деякі інші, більш делікатні справжні бездротові навушники.

Щоб побачити, що ще можуть зробити Echo Buds, прочитайте наш повний огляд.

Як підключити ехо-бруньки?

Підключення пари Echo Buds подібне до налаштування будь-якого пристрою з підтримкою Alexa. Спочатку переконайтеся, що ваш додаток Alexa відкритий. Коли ви вперше відкриваєте справу Echo Buds, ви побачите підказку на своєму пристрої в програмі Alexa. Спеціально для Echo Buds з’явиться новий розділ у додатку, за допомогою якого ви можете ввімкнути або вимкнути зменшення шуму та мікрофон. Тут ви також можете вибрати пристрій, з яким можна поєднати бруньки.

Як я можу використовувати Echo Buds?

Після того, як ви підключили свої Echo Buds, користуватися ними надзвичайно інтуїтивно. На відміну від інших справжніх бездротових навушників, для доступу до голосового управління не потрібно нічого натискати. Просто виконайте “Alexa” та команду на зразок “збільште гучність”, “наступна пісня” або “зателефонуйте мамі”, щоб виконати відповідну дію.

Щоб отримати доступ до більш тонких або специфічних функцій - наприклад, якщо ви хочете відрегулювати шумозаглушення - відкрийте свою програму Alexa і перегляньте список Echo Buds.

Останні повідомлення