Як виправити запах сечі для котів Dell 6430u, Dell замінити долоню для рук

як виправити Dell кішка сеча мочитися моча запах 6430u

Dell нарешті випустила офіційне "виправлення" випуску своїх ноутбуків 6430u, що пахнуть котячою сечею. Старший технічний консультант Dell, який користується Twitter-ручкою @SteveBatDell, оголосив про виправлення помилок у своєму офіційному акаунті в Twitter.

Ось офіційне рішення Dell щодо проблеми запаху E6430u: //t.co/eDc8ewLXJR

- SteveB у Dell (@SteveBatDell) 31 жовтня 2013 р

Вищезазначений твіт спрямовує вас до теми на офіційних форумах Dell під назвою "Рішення для запаху Latitude 6430u". Фактичну публікацію, що містить виправлення, написав і опублікував Кевін Дейн. Згідно з цією сторінкою профілю LinkedIn, Кевін Дейн має звання «Виконавчий директор: надійність, перевірка та якість» у Dell. Ви можете прочитати повний пост нижче.

Як виправити запах котячої сечі Dell 6430u

Словами Дейна:

Коли був запущений Latitude 6430u, ми отримали відгук від деяких клієнтів, які коментували запах навколо ноутбука. Компанія Dell негайно звернулася до коментарів клієнтів, щоб вирішити ситуацію, і розслідування виявило, що це сталося в результаті конкретного виробничого процесу. Ми хотіли б запевнити покупців, що запах не пов’язаний із біологічним забрудненням і не становить небезпеки для здоров’я. Згодом виробничий процес був змінений, і нещодавно придбана Latitude 6430us ця проблема не впливає. Будь-який клієнт, який має систему із запахом, може зв’язатися з нашою службою технічної підтримки за номером 1-800-456-3355 або www.dell.com/support, і ми домовляємось про заміну підставки для рук.

Отже, у вас це є. Компанія Dell замінить упор для долоні, хоча вони не вказують на те, що ви самі можете щось зробити, щоб виправити ситуацію, натомість вказуючи на команду технічної підтримки компанії.

Якщо у вас є 6430u, який пахне котячою сечею, є ваш шлях до полегшення. Тільки запасіться терпінням і, якщо вам доведеться доставити цю річ у Dell для заміни підставки для долонь, ми рекомендуємо носити латексні рукавички, щоб уникнути смороду.

Ми зв’яжемося з нами, якщо щось інше порушить цю проблему. Тим часом, цей запилений старий нетбук, що сидить у вашій шафі, наразі виглядає не так погано, правда?

Останні повідомлення