Mercedes-AMG Project One Tech потече

2019 Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe

Mercedes-AMG робить дитячі кроки у світ електрифікації. Це прислів'я спокій перед грозою. Цього року в Детройті компанія представила лінійку моделей середнього класу, позначених суфіксом -53, які покладаються на м'яку гібридну систему для підвищення продуктивності, одночасно контролюючи економію палива. Вони представляють перший залп у модельному бліці, який включатиме в себе гібридну силову установку з V12-подібною потужністю і завершиться вражаюче швидким Project One.

"У нас є багато інших можливостей", - сказав керівник Mercedes-AMG Тобіас Моерс Digital Trends на запитання про майбутнє двигуна V12. "Електрифіковані силові агрегати", - уточнив він.

Електрифікація продуктивного автомобіля представляє унікальний набір проблем. Додаткове обладнання неминуче додає ваги, що, в свою чергу, компрометує управління та продуктивність. Моерс пояснив, що для подолання цих перешкод потрібна інженерна майстерність. "Це чудово працює, якщо ти робиш це правильно", - запропонував він, перш ніж навести нам приклад.

"Ви можете очікувати, що деякі технології передаються від Project One до інших наших автомобілів".

“Можливо, ви пам’ятаєте концепцію GT з Женеви минулого року. Він мав двигун V8 спереду та електродвигун на задній осі. Все в розробці. Одного дня це почнеться з виробництва », - сказав Моерс. Це хороша новина для любителів виступу.

Представлений для попереднього перегляду купе GT з чотирма дверима, концепція поєднувала еволюцію подвійного турбонаддува, 4,0-літровий двигун V8 від AMG та потужний електродвигун, що забезпечує жахливо високу потужність 805 кінських сил. Менш ніж за три секунди досягло 60 миль / год від зупинки. Крім того, акумулятор накопичував достатньо електроенергії, щоб живити седан самостійно на короткі відстані.

Тобіас Моерс, генеральний директор Mercedes-AMG

Ці характеристики будуть перенесені? "Більш-менш, так". AMG розробить власний акумулятор для того, щоб керувати збільшенням ваги. Він також може розраховувати на вуглецеве волокно, щоб скинути зайві кілограми в автономних автомобілях, таких як дводверний GT. Однак додавання композитних матеріалів до моделі, заснованої на платформі Mercedes-Benz (наприклад, E-Class або GLC), стає все більш складним.

Моерс вважає, що шум є значною частиною емоційної привабливості AMG. Він не зацікавлений у створенні тихого автомобіля, який не гуркоче трохи, коли його особливості зіпсуються, тому що пасажири не відчують потужності та продуктивності, набитих під капотом. Кожен автомобіль у поточному портфоліо AMG клацає, тріщить та спливає, коли він мчить по трасі. Повна пісня GT звучить як відповідь Німеччини Паваротті. Отже, що відбувається, коли ви вимикаєте двигун внутрішнього згоряння і їдете лише на електриці?

«Якщо ви бігаєте [12 миль] в електричному режимі, то, можливо, це нормально мати свою свободу і там тихо. Однак ми ще не закінчили з цим. Ми проводимо багато досліджень разом з компаніями, музикантами, ігровими людьми, щоб знайти, який може бути правильний звук для електричного AMG. Ми не закінчили цю подорож; ми просто збираємо багато вкладених матеріалів ".

AMG випустить ще одну форму м’якої електрифікації: електричний турбонаддув.

Він також сказав нам, що AMG випустить ще одну форму м'якої електрифікації: електричний турбонаддув. Вже знайдений у невеликій купі серійних автомобілів, включаючи Audi SQ 7, електричний компресор забезпечує підсилення без натяку на затримку, оскільки він активований. Для порівняння, стандартному турбокомпресору, керованому вихлопними газами, потрібен час, щоб намотатись. Моерс не повідомляв точно, коли ми побачимо електричний турбокомпресор AMG у виставкових залах, але він запевнив, що це не довгостроковий проект, який закінчується десять років.

Технологія електричного турбонаддуву походить прямо від Project One, AMG, який перетворився на Формулу-1, вийшов у минулому році як подарунок на день народження. Це теж гібрид. Його силова установка потужністю 1000 кінських сил складається з V6, запозиченого у переможного чемпіонату автомобіля Формули-1, пари електродвигунів, що живлять передні колеса, і третього двигуна для задніх коліс.

як могутній проект вплине на mercedes amgs інші машини amg headerяк могутній проект вплине на mercedes amgs інші машини amg інтерв’ю

Mercedes-AMG Project ONE Showcar

Весь 27-сильний виробничий цикл вже розпроданий, незважаючи на ціну в 2,7 мільйона доларів. Моерс ніколи не очікував такої надзвичайно позитивної реакції на проект One; AMG може збільшити виробництво в чотири рази і при цьому продати кожен приклад. Більше, ніж майбутня класика, це рухома демонстрація інженерної потужності бренду, і вона матиме визначальний вплив на майбутні серійні машини.

"Ви можете розраховувати на деякі технології, передані від Project One до інших наших автомобілів", - сказав Моерс. «Ми переслідуємо результативність з гібридами, не на великій відстані. Ми могли б це зробити, але наш перший підхід - це підхід до продуктивності », - додав він.

Останні повідомлення