Як технології допомагають хворому хлопчикові (при цьому таємно плануючи знищити нас усіх)

Студент VGo в класі наймаєОстаннім часом я багато читаю про Девона Керроу, учня початкової школи в штаті Нью-Йорк, який зараз відвідує школу як робот. Так, я сказав робот. Бачите, у Девона рідкісна алергічна реакція, яка дотепер заважала йому піти особисто. Але тепер з VGo, 4ft. рухомий пристрій, який виглядає як пилосос від "The Jetsons", Девон може нарешті відвідувати свої заняття. Можливо, ви бачили пристрій, представлений у серії рекламних роликів Verizon. Ось як це виглядає.

Девон - не єдиний учень, який використовує VGo, щоб ходити до школи. З 2011 року ним користуються студенти з Нью-Джерсі аж до Вісконсіна. Можна сказати, що існує невелика армія студентів-роботів, якби хтось був таким мудаком.

Я повинен визнати, що моя перша реакція, коли я почула про цю історію, викликала занепокоєння Девона. Зрештою, діти можуть бути по-справжньому жорстокими, якщо ти інший - якщо ти товстий чи худий, маєш окуляри чи ... проводку. Я пам’ятаю, коли я був приблизно у віці Девона, наш лисий вчитель мистецтва, містер Гарсія повернувся з літніх канікул із повною головою (чийогось) волосся. Пана Гар-чиа, як його знали з того часу, невпинно дражнили. І він був дорослим без схеми. Я тільки уявляю, які каламбури C-3PO були б кинуті на шляху, якби він повернувся з материнською платою.

Ні, серйозно. Якщо ви зможете витягнути з голови «Маленьке диво», дайте мені знати, як ви це зробили. Будь ласка? Я не можу спати!

Отже, коли я читав про Девон, я відчував, чому просто не встановити веб-камеру на комп’ютері, де він може спокійно вивчати свої уроки? Навіщо змушувати його керувати цим роботом через зали, від класу до класу, змушувати його припаркуватися в їдальні під час обіду або на чорній стільниці в перерві? Зрештою, Девон був би не першою дитиною, яку запхали в шафку, але він, безумовно, був би найлегшою мішенню. Він практично має ручку. Крім того, я виявив, що ви можете навчитися на веб-камері чимало уроків (від кашлю).

Думаю, якщо я дійсно замислююся над цим, моє занепокоєння випливає з того, що коли я був у віці Девона, фільми та телебачення показували майбутнє з роботами та штучним інтелектом, яке було темним та страшним. Звичайно, було кілька зображень приємних машин, таких як Номер 5 з «Короткого замикання», Твікі з «Бака Роджерса», і хто може забути Вікі з «Маленького дива». (Не серйозно, якщо ви зможете витягнути з голови «Маленьке диво», повідомте мені, як ви це зробили. Будь ласка? Я не можу заснути!)

Але більшість прикладів, які ми мали, були грізними. Як і фільм, де кіборг із постапокаліптичного майбутнього - який, схоже, схожий на колишнього губернатора Каліфорнії - подорожує у минуле, щоб усунути жінку, син якої врешті-решт виросте і поведе людей у ​​війну проти вас, як ви здогадалися це, роботи. Або той, де молодий комп’ютерний хлопець - який, схоже, схожий на Ферріса Бюллера - підключається до надсекретного суперкомп’ютера з повним контролем над американським ядерним арсеналом, викликає комп’ютер до гри в шахи, яка якось ініціює зворотний відлік до третьої світової війни, коли комп’ютер стає… негідником.

Але фільм, про який я одразу згадав, почувши про Девона, - «D.A.R.Y.L.». У цій класиці 80-х років виявлено, що симпатичний молодий хлопчик із переможною посмішкою насправді є роботом. Що відбувається з D.A.R.Y.L. Ви запитаєте? Ну, а американські військові, усіма силами намагаючись його знищити. Я маю на увазі, що вони відправляють струмки у передмістя. Без жартів. Очевидно, вони теж бачили "Термінатора" і не розважались.

У багатьох із цих історій дроїди беруть на себе роль, і Хелу не можна довіряти. Врешті-решт нам усім доводиться вибирати червону таблетку або синю таблетку, а потім - Боже, ми всі їжа для машин !!! Морфею!

VGoАле найцікавіше, що досвід Девона - це зовсім не те, що є. Згідно з усіма повідомленнями, діти в його класі повністю прийняли Девона та його VGo так само, як і будь-яку іншу дитину в класі. Вони діляться з ним жартами, розмовляють з ним у залах і просто тусуються разом. Для них технологія перспективного мислення не є новою чи іншою, і, звичайно, не варто боятися. Це вплетено глибоко в тканину їхнього життя. Зрештою, більшість із цих дітей, напевно, вперше прочитали “Місяць на добраніч” на iPad. Вони ніколи не бачили "D.A.R.Y.L", і для них "Термінатор" - це просто той хлопець, який зруйнував економіку Каліфорнії.

Їх поведінка надихає кожного, хто вважає, що здатність технологій покращувати наше життя є потужнішою, ніж здатність її руйнувати, і повинна змусити технофоби скрізь охолодитись. Звичайно, це, мабуть, саме те, що зростаючий Штучний інтелект глибоко всередині VGo хоче, щоб ми думали. Просто почекайте, поки дитина досягне статевого дозрівання - тоді лайно дійсно вразить шанувальника.

Останні повідомлення