Oublio показує деякі найпопулярніші зображення в Інтернеті.

ось знайдіть популярні зображення в Інтернеті

Іноді (весь час) я відчуваю себе величезним нетехнологічним розумом, як коли я не знав, що означає FTW, і я думав, що це означає "е *** світ", і всі з мене глузували. Важко залишатися на вершині Інтернету. Я навіть не уявляю, що переживає мій тато, оскільки він все ще підписує свої твіти "G2G".

Іноді нам усім потрібна допомога, щоб з’ясувати, що відбувається у цьому великому божевільному Інтернеті. Ось чому Oublio, веб-сайт, який показує вам найпопулярніший образ дня з різних онлайн-платформ, є чудовим. Оскільки вибір сайту обмежений, він не відображає всього, що відбувається в Інтернеті, але він демонструє шматочок цифрового життя та показує улюблені користувачі з деяких найулюбленіших веб-сайтів.

Завітайте на сайт, і вас зустрінуть з найпопулярнішим зображенням на Reddit. Ви можете змінити зображення, щоб побачити найпопулярніші в Twitter, Instagram, Tumblr та Flickr. API Facebook не дозволяє такий запит, а Pinterest ще не має API, тому наразі вони покинули стіл, але, виділивши ці п’ять веб-сайтів, Oublio відбирає, що складає популярні списки зображень.

«Іноді у мене виникає відчуття, що в Інтернеті забагато обробки вмісту, навіть коли я просто відвідую улюблені сайти та блоги. Тому я хотів побачити, наскільки я можу просунути цю ідею фільтрації вмісту, просто зосередившись на дуже невеликій кількості елементів. Це вплинуло і на дизайн сайту. Мета полягала в тому, щоб люди за секунду змогли зрозуміти, про що йдеться в сайті, тому всі несуттєві елементи були позбавлені ”, - пояснює творець сайту Домінік Кої.

Oublio підтримує кілька кишень Інтернету, але оскільки ці сайти настільки популярні, це дає вам хороший огляд того, що на даний момент популярно.

“Кожен сайт, безумовно, має певний характер. Знаменитості досить сильно виступають в Instagram та Twitter. Tumblr і Reddit мають більше візуальних каламбурів і загальних смішних речей, а Flickr - це вигадливі фотографії », - говорить Кої. «Я хотів би думати, що це охоплює досить широкий спектр інтересів, і що більшість людей знайдуть щось, що їм подобається, під час кожного візиту в Обліо. У певному сенсі це найсоціальніша з усіх соціальних медіа - саме те, що отримало найекстремальнішу соціальну оцінку ".

Соціальна перевірка не завжди означає «найкраще», тому вас може не вразити жодна з фотографій, які з’являються в Oublio - але якщо вам цікаво, якими є ці зображення, усі інші повторно твітують і прихиляються, Обліо - це найпростіший спосіб дізнатись.

Останні повідомлення