Spotify запустив: ось як отримати обліковий запис прямо зараз

spotify-us-launch

Спотифічні чутки та спекуляції домінують останні кілька місяців. Послуга є всіма людьми в Європі, і, за чутками, вона надходить до Сполучених Штатів. Що ж, після тривалих переговорів із американськими звукозаписними компаніями Spotify зараз тут. Якщо ви надзвичайно раді, ви можете підписатись на акаунт Spotify Premium або Unlimited прямо зараз за $ 4,99 на місяць (і вище). Але якщо ти більше схожий на нас, ти, мабуть, звик до нових музичних сервісів, які обіцяють світові і не достатньо, а може, ти просто звик до iTunes. У будь-якому випадку, ви можете підписатись на запрошення до безкоштовної послуги на веб-сайті Spotify і зачекати, або ви можете зареєструватися через Klout і зайти прямо зараз.

Натисніть тут, щоб зареєструвати безкоштовний рахунок Spotify через Klout.

Ми чули про цю угоду через Google+ і можемо підтвердити, що вона працює (наразі). Як не дивно, це дозволяє лише зареєструватися через ваш логін на Facebook або Twitter. Як тільки ви швидко активуєте його, ви перейдете на сторінку завантаження, де ви зможете отримати програмне забезпечення Spotify Mac або ПК. Klout, здається, послуга, яка показує вам, наскільки ви популярні у своїй соціальній сфері. Ви можете видалити програму Klout після отримання Spotify, якщо хочете.

Якщо Klout - це не ваша справа, ми знайшли запрошення від Трента Резнора в Twitter, яке може відповідати вашим смакам. Схоже, Spotify роздав запрошення багатьом знаменитостям та музичним службам / сайтам.

Spotify дозволяє передавати всю вашу музичну бібліотеку на будь-який пристрій Android або iOS, а також на безліч інших пристроїв, таких як бездротові колонки Sonos, а також надає безкоштовний доступ майже до будь-якого альбому чи пісні, про які ви думаєте. Ми завантажили Spotify близько години тому, і послуга нам досі подобається, особливо можливість створювати списки відтворення та миттєво ділитися ними з друзями. Також приємно, що він має офлайн-режим, тому ті з вас, хто їде в метро або живе в країні, можуть слухати музику, не боячись втратити зв’язок.

Останні повідомлення