Nintendo Labo поєднує комутатор із вбудованими картонними наборами

Nintendo заявила, що "діти та ті, хто є дітьми в душі", оголосили про новий "інтерактивний досвід" у середу, 17 січня, і те, що компанія планувала, не те, що ми очікували. Nintendo Labo - це лінійка конструктивних картонних наборів, призначених для Switch, і це може бути наступним великим хітом Nintendo.

Nintendo Labo, який вийшов на ринок 20 квітня із комплектом "Variety Kit" за $ 70 та "Robot Kit" за $ 80, постачається разом із програмним забезпеченням Nintendo Switch, а також аркушем, що містить шматки картону, щоб зробити власні аксесуари для консолі. Варіативний комплект постачається з деталями, з яких можна зробити будинок для вашої системи, мотоциклом, фортепіано, вудкою і навіть двома автомобілями RC. Окрім шматочків картону, він містить «люверси», гумки, шнурок та губки.

Попередня Наступна 1 з 4 nintendo labo німецька рейтингова дошка іграшка з роботомяк дивитись перемикач Nintendo інтерактивний досвід оголошення іграшка піанінояк дивитись перемикач nintendo інтерактивний досвід оголошення іграшка con rc автомобільяк дивитись перемикач Nintendo інтерактивний досвід оголошення іграшка з вудкою

Як би не здавалося божевільним, ці витвори насправді функціонують - машини RC рухаються, а фортепіано грає. За допомогою створення будинку ви навіть можете впливати на те, що відбувається всередині, представлене на екрані комутатора.

Комплект роботів трохи відрізняється. З цим набором ви фактично носите картонний костюм, що містить контролери Joy-Con у гарнітурі та рюкзаку. Поряд із струнами, що йдуть до ваших рук і ніг, комплект перетворює вас на ходячу машину смерті, а додана гра дозволяє вам бігати містом і руйнувати величезні будівлі, перш ніж перетворитися на швидкий транспортний засіб - Nintendo не грався з віртуальної реальності з часів Віртуального хлопчика, але це може бути наступною найкращою справою.

Для тих, хто хоче додати ще більше деталей до своїх дітей від Nintendo Labo, 20 квітня також буде доступний спеціальний «набір налаштувань» за 10 доларів. Він містить аркуші трафаретів із зайвими літерами, цифрами та символами, а також аркуш наклейок, що містить додаткові очі та предмети. У комплект також входить стрічка для додання трохи завершальності вашим творінням.

Незважаючи на те, що Nintendo Labo виходить до 20 квітня, якщо ви батько з дітьми у віці від шести до 12 років і проживаєте поблизу Сан-Франциско або Нью-Йорка, ви можете увійти, щоб отримати можливість відвідати спеціальний практичний досвід подія. Захід у Нью-Йорку відбудеться 2 та 3 лютого, а захід у Сан-Франциско - 2, 3 та 4 березня. Обидва вимагають подати заявку до неділі, 21 січня.

Останні повідомлення