Як користуватися TextExpander - відео посібником

Давайте поговоримо про те, щоб полегшити собі життя! Чи трапляється вам коли-небудь набирати одні й ті ж речі знову і знову? Ваша адреса, відповідь клієнту, вказівки знайти свій дім чи бізнес, відповіді подяки, довге посилання, яке вам доводиться часто використовувати, але не пам’ятаєте або просто не хочете друкувати. Конкретна формулювання, яка повинна міститися у звітах? Неважливо, чим ви заробляєте на життя, я готовий посперечатися, що у вас є посилання, фрази чи навіть абзаци, якими ви постійно користуєтесь. Яким чудовим було б, щоб перестати вводити його знову і знову?

Тут з’являються такі програми, як Text Expander. Я люблю цей додаток і використовую його щодня. Це програма для розширення тексту, яка звільняє вас від копіювання та вставлення або повторного введення блоків тексту, які ви неодноразово вводите. Ось як це працює. Ви пишете свій довгий абзац, потім ви вибираєте шорткод, щоб його згадати. Я досить часто надсилаю свою біографію, тому для цього я вибрав шорткод “BIO” у всіх заголовках. Це програмне забезпечення чутливе до великих знаків, тому ви можете використовувати його на свою користь. Ви можете вибрати слово, яке для вас має сенс, але в звичайній розмові ви не пишете великими буквами.

Щойно це буде створено, коли ви відповідаєте на електронну пошту або в документі ... він працює в масштабі всієї системи, все, що вам потрібно зробити, це набрати BIO у всі великі літери ... і bam! Це все є. Що могло зайняти 30 хвилин, щоб знайти текст, який ви використали один раз, або виписати його знову…. Тепер це відбувається швидко!

TextExpander призначений лише для Mac і коштує $ 44,95. Цілком варто, якщо ви будете багато використовувати! І я люблю підтримувати розробників, які наполегливо працюють, щоб полегшити моє життя!

І не хвилюйтесь, я не залишу вас користувачів ПК! Breevy - популярний варіант для Windows.

Які речі ВИ багато пишете? Зараз мені цікаво! Залиште коментар нижче та використовуйте посилання вище, щоб поділитися цим відео на своєму улюбленому сайті в соціальних мережах.

Купуйте на iTunes

Останні повідомлення