Як отримати максимум від свого нового Xbox 360

Тут, у Digital Trends, ми любимо наші ігрові приставки. Вони дозволяють нам робити більше, ніж просто грати в ігри, вони стали розважальною системою, на відміну від усього, що було до них. Цього року корпорація Майкрософт повідомила про рекордні продажі протягом тижня Чорної п’ятниці, тож шанси на те, що багато хто з вас зараз є гордими власниками Xbox 360.

Маючи це на увазі, ми хочемо переконатися, що ті з вас, хто отримав нову блискучу консоль під ялинкою, отримають максимум від своїх нових систем.

Нижче ми навели кілька пропозицій для людей, які не знайомі з Xbox 360 від Microsoft, щоб у повній мірі скористатися перевагами, які пропонує Microsoft.

(Коли ви налаштовуєте консоль, якщо у вас HDTV, ми рекомендуємо використовувати кабель HDMI, який не входить до комплекту Xbox 360. Ви можете використовувати композитне підключення, що входить до комплекту, але воно не матиме того самого якість зображення, і вам слід розглянути можливість оновлення.)

Xbox Live

Щоб дійсно потрапити в Xbox 360 та все, що пропонує, вам потрібно зареєструватися в обліковому записі Xbox Live (XBL). 12-місячна передплата коштує $ 59,99. Якщо ціна здається трохи високою, просто врахуйте, що без XBL все, що ви дійсно можете зробити на Xbox, - це грати в ігри локально (а не в Інтернеті). Це добре, якщо це все, що ви хочете зробити, але якщо ви хочете зробити більше, ніж це вам знадобиться XBL. Крім того, послуга Xbox Live - це те, що змушує Xbox 360 перетворитися із просто ігрової системи на універсальний розважальний пристрій.

XBL надає користувачам доступ до ринку Xbox, потокового передавання, програм та списку друзів, що робить Xbox чудовим для онлайн-ігор. Використовуючи список друзів, гравці можуть вступати в ігри з друзями та бачити, у що вони грають, а також вони можуть приєднатися до вечірки та поговорити з ними незалежно від того, в якій грі чи програмі вони перебувають. Це чудово підходить для налаштування імпровізованих ігрових сесій. як підтримка зв’язку з друзями, розсіяними по всьому світу.

Обов’язково перегляньте Live Marketplace, щоб завантажити ігри, додатковий вміст, демонстраційні ролики та трейлери. Рекомендуємо шукати такі хіти, як Limbo та „Splosion Man”, які можна завантажити лише.

Програми

Після налаштування XBL є кілька програм, які ми настійно рекомендуємо взяти для різноманітних розважальних цілей.

Фільми, спорт та телебачення

Якщо вам взагалі подобається дивитися фільми та телевізійні шоу, вам захочеться взяти Netflix та Hulu Plus. Ви можете передавати вміст безпосередньо на свій Xbox через обидві програми. Зауважте, що для обох додатків вам знадобляться платні акаунти, якщо ви хочете, щоб вони працювали, але якщо у вас є підписка на будь-який з них, він буде працювати на будь-якому комп’ютері, а не лише на Xbox 360. HBO Go також дебютує на XBL наступного кілька місяців, що дасть вам доступ до всіх оригінальних програм HBO, а також до величезного вибору фільмів.

В останньому місяці інформаційну панель Xbox було проведено капітальний ремонт, який запровадив пряму трансляцію телевізійних передач до 360. Наразі ця нова угода працює лише для абонентів кабельного телебачення Comcast та FiOS, але незабаром слід додати більше провайдерів. Якщо ви зареєструвались у будь-якій компанії, ви можете транслювати пряме телебачення з різних каналів на ваш Xbox, і список каналів зростає. Оновлення також представило YouTube та послугу прокату фільмів Epix серед багатьох інших.

Любителям спорту неодмінно слід взяти програму ESPN. Він не тільки оновлює користувачів останніми результатами, статистикою та основними моментами, але ви також можете дивитися прямі трансляції ігор. У програмуванні є деякі діри, наприклад, футбол понеділка на ніч від ESPN, але все, що є на ESPN3, буде передаватися на ваш Xbox. Це чудово для любителів футболу, коледжів, бейсболу та будь-яких інших видів спорту, які показує ESPN3.

Музика

Xbox пропонує різноманітні музичні сервіси, такі як додаток iHeartRadio, що дозволяє користувачам вести трансляцію з більш ніж 150 прямих трансляцій по всій країні або створювати власні станції. Є також last.fm, який схожий на Pandora, оскільки рекомендує вам пісні та виконавців на основі попередньої музики, яку ви чули. Музичний ринок Zune також доступний для трансляції та придбання.

Персоналізуйте панель інструментів

Як і Wii та його Miis, Xbox 360 поставляється з аватарами, які гравці можуть налаштувати та переглядати друзями у своїх списках друзів. Але на відміну від Miis, аватари Xbox дозволяють набагато більше налаштовувати.

Магазин аватарів доступний через XBL, що дозволяє користувачам купувати одяг, реквізит і навіть домашніх тварин. Існують навіть деякі ігри для Xbox, які дозволяють користувачам грати як їхні аватари, однак, більшість із них є різновидом міні-ігор.

Ви також можете змінити зовнішній вигляд приладової панелі за допомогою власних тем. Деякі з них динамічні та рухаються, а інші просто додають фонове зображення та змінюють вигляд піктограм.

Медіа-центр

Щоб отримати справжню інтеграцію, ви можете перетворити Xbox 360 на медіацентр. Це означає, що ви можете передавати фільми, музику, телевізійні шоу та інші подібні файли з домашнього ПК (або Mac) на консоль.

Вам потрібно буде виконати деякі налаштування на комп’ютері, щоб це працювало, але як тільки це буде зроблено, ви зможете відтворити майже будь-який фільм або музичний файл, що є у вас на ПК, на своєму 360. Це чудово для домашніх фільмів, фотографій та будь-який інший цифровий вміст, який ви хочете бачити на своєму телевізорі.

Щоб отримати поради щодо налаштування Xbox як медіа-центру, перегляньте наш посібник із налаштування.

Кінект

Щоб додати трохи задоволення від ігрових рухів до вашої системи, ви завжди можете отримати Kinect. Деякі ігри для нього такі веселі, як Just Dance 3, тоді як інші, як серія Your Shape: Fitness Evolved, пропонують більше, ніж просто гру. Xbox також сильно інтегрував елементи керування рухом Kinect в саму систему. Ви можете використовувати Kinect для прокрутки меню, запуску фільмів, і навіть Last.fm має деякі елементи керування Kinect. Існує також голосовий пошук Bing, який дозволяє шукати що-небудь у мережі XBL.

Батьківський контроль

Ми хочемо зазначити, що, хоча ви можете отримати доступ до тонн чудового вмісту за допомогою різних програм та опцій магазину, ви, можливо, не хочете, щоб усі члени вашої родини отримували доступ до цього вмісту. 360 постачається з деякими досить хорошими елементами управління вмістом, які дозволяють батькам оцінювати, які ігри, шоу, фільми та вміст можна, а не можна бачити чи грати. Ви можете заблокувати доступ в прямому ефірі та встановити таймер, який відстежує, скільки консолі можна відтворювати щодня або щотижня.

(Оновлено для виправлення друкарської помилки)

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found