Як безпечно створювати резервні копії файлів

Я Патрік Нортон із TekThing, і сьогодні я тут, у Digital Trends, щоб сказати вам правильний спосіб резервного копіювання даних!

Неважливо, чи ми говоримо про ділові дані, дитячі фотографії, дипломну роботу в університеті чи всю музику, яку ви придбали в iTunes ... якщо ваш жорсткий диск загине, його вже немає!

Не хвилюйтеся, скажете ви, створили резервну копію на USB-накопичувачі? Це чудовий початок - але що, якщо цей флеш-накопичувач знаходиться в сумці з ноутбуком і його вкрадуть? Або є домашній вогонь, який забирає ваш робочий стіл І той зовнішній диск, на якому були приховані копії? Звучить параноїчно? Просто запитайте кого-небудь, хто пережив ураган, смерч, повінь, землетрус, або, ну, ви розумієте.

Причини, природні чи інші, є причинами, за якими ІТ-професіонали дотримуються правила резервного копіювання 3-2-1: Зробіть три копії принаймні на двох різних носіях - наприклад, на диску на вашому комп'ютері та на USB-накопичувачі, принаймні з однією копією, що зберігається за межами сайту. .

Якщо ви створюєте резервну копію файлів на зовнішньому диску, ви робите більше, ніж більшість людей. Наступним кроком є ​​отримання копії, захованої в іншому місці. Можливо, ви зможете зберегти пару резервних копій, одну, скажімо, у бабусиному будинку або в сейфі, але набагато простіше використовувати безпечну Інтернет-службу зберігання, як Dropbox або Box. Вони автоматично синхронізуватимуть папку з вашими файлами "в хмарі", що є пухнастим способом сказати в центрі обробки даних, заповненому серверами, де ви не є.

Моя улюблена техніка - це завантаження та встановлення програм для резервного копіювання, таких як CrashPlan або Carbonite. Мені подобається CrashPlan, оскільки ви можете безкоштовно використовувати його для резервного копіювання на локальний диск, інший комп’ютер, якому ви довіряєте, скажімо, у будинку батьків, або, за помірну плату, хмарне сховище CrashPlan Central. Інтернет-службам потрібен певний час для резервного копіювання всіх ваших даних; ваше з’єднання з Інтернетом може рухатися лише тому, можливо, в кінцевому підсумку, можливо, мегабайти на хвилину. Але ці сервіси працюють автоматично у фоновому режимі, і, на відміну від мене, вони ніколи не забувають створювати резервні копії ваших файлів.

Інтернет-файлові служби також дозволяють легко обмінюватися файлами або отримувати доступ до будь-якого місця, де ви можете зайти в Інтернет.

Отже, якщо у вас є файли, які ви не можете втратити, зробіть собі послугу та отримайте свій власний план резервного копіювання 3-2-1!

Останні повідомлення