Інтерв’ю з віце-президентом Lenovo з дизайну Брайаном Леонардом

Брайан Леонард, віце-президент Lenovo Experience Design GroupLenovo нещодавно оновила деякі свої лінійки для ПК, особливо за допомогою останнього оновлення, яке включає Yoga 720 та абсолютно новий Yoga 920. Подивіться уважно, і ви побачите кілька послідовних варіантів дизайну, таких як оновлена ​​клавіатура, яка пропонує кращий дизайн та деякі естетичні підказки, що вказують на простішу та зручнішу філософію дизайну.

Ці елементи дизайну не випадкові. Вони є частиною постійних та узгоджених зусиль з виробництва продуктів, які є простішими, кориснішими та вишуканішими. Ми поговорили з Брайаном Леонардом, віце-президентом Lenovo Experience Design Group, щоб глибше вивчити ідеї, які рухають його командою.

З чого ви розпочали розробку комп’ютера та яка ваша історія закінчилася в Lenovo, роблячи те, що ви робите?

Я виріс у сім'ї IBM, у мами та тата. Коли я навчався в коледжі, я проходив практику в IBM, і все навколо мене стосувалося білих ящиків і бежевого кольору, і саме в той час ми розпочали першу концептуальну роботу над ThinkPad. У той момент я закохався у ThinkPad, а через пару років опинився в IBM. Я працював на серверах, настільних ПК та периферійних пристроях, багато був біля ThinkPad і провів 10 років у IBM. А потім я поїхав і поїхав до конкурента на 10 років, зробив там багато речей.

Брайан Леонард інтерв'ю Lenovo ThinkPad Гетті Що журнал ноутбука / Getty Images Що журнал ноутбука / Getty Images

Нещодавно я повернувся, приблизно 2 роки тому, і приєднався до Lenovo, тому що побачив багато змін всередині Lenovo після придбання і був справді зацікавлений у цій перспективі клієнта та зосередженому на тому, хто такі клієнти та їхні потреби, проблеми та бажання. Я взяв на себе керівництво, працюючи з Девідом Хіллом, а потім він пішов у відставку ще влітку. Ми готувалися до такого переходу протягом останніх кількох років.

Які ваші улюблені дизайни протягом року - чи те, що ви зробили для вас, чи щось у галузі, що вас особливо вразило?

Одним з основних драйверів, за яким я повернувся, було те, що я хотів працювати на ThinkPad. Щойно ми пройшли 25-річчя ThinkPad. Люди говорять про те, що далі, чому вони завжди виглядають однаково? Ну, ця історія дизайну - це насправді один-два удари між дизайном та технікою. Хороший дизайн - це настільки складова бренду, що їх важко відокремити. Ми не можемо просто повернути ліворуч і почати робити щось дуже, дуже різне, але я думаю, що це дозволяє нам зосередитись на тому, яка мета цих пристроїв, і на тому, як ми робимо вдосконалення порівняно із сказанням: „Гей, яка наступна нова примха дизайну чи наступна тенденція дизайну ". [ThinkPads] - ідеальні спеціально створені машини, найкращі ноутбуки у світі. Мені це дуже сподобалось.

ThinkPads - це ідеальні спеціально створені машини, […] найкращі ноутбуки у світі.

Команда, яку я зараз охоплюю, [займається] усім комерційним дизайном, усім споживчим дизайном, і у нас є кілька чудових брендів. Моя команда займалася Yoga 920, а також іншими продуктами. Це справді полягало в тому, щоб зробити набагато простіший виклад та дизайн, а також по-справжньому очистити та зосередити увагу на якості, і підняти цей продукт таким, яким ми знали, що він може бути. Це теж дуже весело.

Yoga 920 - це дуже занижений дизайн у порівнянні з деякими вашими конкурентами, але це машина, яку ви можете взяти в зал засідань, посадити на стіл і працювати, не привертаючи зайвої уваги до себе. Це те, на що ви, хлопці, збиралися з цією машиною?

Для мене все, що відбувається у світі, стає набагато простішим. Раніше ми хотіли створити блокноти, які кричали: "Гей, подивись на мене, я особливий". Але я думаю, що занижений дизайн дійсно дозволяє вам, коли ви потрапляєте в ту зону на два-три фути поруч із ноутбуком, це дозволяє вам зосередитись і побачити якість обробки та те, як все зібрано (з) усіма продуктами Think. Тепер, коли ми починаємо розглядати споживача (продукцію), ми запитуємо: "Як нам принести більше цілей і більше цінності та реально підняти бренд за допомогою таких речей?" проти "Цього року це виглядає так, наступного року це щось зовсім інше". Я думаю, що це частина нашої стратегії, і я думаю, що занижений дизайн насправді є частиною повернення до моменту простоти. Це те, що ви побачите, якщо поглянути на Yoga 720s і далі, і навіть всередині IdeaPad, це для нас головне.

Ви вже говорили про 25-річчя ThinkPad, і наскільки знаковим насправді є дизайн ThinkPad. Що вдалося Lenovo завдяки ThinkPad - це підтримувати його сучасним та сучасним, і все ж ви знаєте, що таке ThinkPad, коли його бачите. Це здається прекрасним балансом, щоб пройти з точки зору дизайну.

Це є, і деякі люди думають: "Це обмежує?" Для мене це не так, оскільки це ставить нас у свідомість, і саме в цьому полягає дизайн ThinkPad. Це налаштування розуму, і мова йде про простоту та зосередження на речах, які насправді важливі. Це дозволяє нам дослідити, як ми розвиваємо це і робимо це більш особливим, робимо його кращим пристроєм, зосереджуємося на вазі та худорбі, а також проводимо свій час у цих областях і працюємо над тим, що насправді турбує те, що насправді буде резонувати з клієнтом проти просто просто естетика. Для мене естетика цих речей повинна бути природною частиною досвіду продукту, а не основною частиною досвіду продукту.

Як дотепер на ринку був прийнятий цей 25-річний ThinkPad?

Дійсно, дуже добре. Кілька речей, які ми зробили ... По-перше, ми хотіли зосередитись на забезпеченні чогось, що було б доступним для широкої аудиторії, і ми намагалися тримати цінову категорію під контролем. Ми могли б легко зробити щось таке унікальне, що ніхто не міг собі цього дозволити, і це було одне, чого ми не хотіли робити. Ми повернули семирядкову клавіатуру, спеціальні регулятори гучності / відключення звуку, деякі деталі дизайну, такі як синя клавіша введення та деталь хвилі під елементами керування курсором. Це справді добре резонує з нашими суперфанами, і оскільки ми більше зосереджуємося на наших клієнтах і пропонуємо диференціацію, відповідну споживачам, це насправді (призначено) для цих суперфанів.

lenovo thinkpad ретро логотип

Це цікаво, тому що із цією семирядковою клавіатурою - і вона начебто повертається на кілька років у дизайн ноутбуків із ключовим дизайном, де це не те, що ми б називали, а клавіша в стилі острів - це скоріше традиційна клавіатура, і все ж все ще виглядає по-справжньому сучасно. Ми просто не розглядали жодного давно. Я ношу його пару тижнів, і це фантастично. Мені дуже подобається робити крок назад, це дуже весело.

Чи давав він вам ідеї щодо повернення до справді знакової клавіатури ThinkPad? Справа дещо змінилася, речі стали тоншими, дрібніші подорожі, подібні речі. Ви зараз думаєте, що ми продовжимо і знову вставимо клавіатуру ThinkPad у машини?

Знаєте, на це трохи важко відповісти. Але це змушує мене усвідомити, що за ці роки ми відійшли або втратили (деякі речі), які ми в цьому повернули. Мені подобається: "Як ми туди потрапили", і це змушує вас почувати себе і починати виконувати якусь концептуальну роботу і змінювати розмову з тим, що ви робите сьогодні. Що, на мою думку, завжди цікаво.

Що ви думаєте про Windows на процесорах ARM (наприклад, від Qualcomm) і що це дозволить вам робити?

Знаєте, я думаю, що за останні 5-6 років ми спостерігали справді великі зміни в комерційних продуктах. Раніше було, що в комерційному продукті було все, включаючи кухонну раковину, тому що люди купували одну систему для всіх. І тоді ми бачили, як ці визначення ставляться під сумнів, а комерційні пристрої стають все тоншими та тоншими, і тепер вони на тому ж рівні, що і споживачі. І споживач кидає все поза бортом, щоб зробити найтонший пристрій, який вони могли б. І зараз вони начебто на рівні.

Отже, яка різниця між цими двома пристроями? А коли ми зупиняємось? Коли достатньо? І ми починаємо з'ясовувати, що, гаразд, тепер нам дійсно потрібно перекачати перерви і переконатися, що у нас є хороший час автономної роботи, у нас є повне підключення, ми все одно повинні мати найкращу клавіатуру у світі, і люди все ще потребують роз’ємів. Отже, буде цікаво, як ми перейдемо на наступний рівень, і Windows на ARM може допомогти нам увімкнути деякі менші двигуни всередині такої потужності.

Для себе я насправді більше зосереджений на тому, що я називаю "інформаційна панель", тобто те, що я бачу, маючи на увазі дисплей, який є центром досвіду, а потім, як я керую ним за допомогою клавіатури та трекпойнт і тачпад. Саме там ми хочемо проводити свій час, адже саме це є найбільш важливим для користувача.

Я бачив, як кілька виробників розповідають про те, як Millennials підростають, вони йдуть у діловий світ і тягнуть за собою естетичні уподобання. Раніше нікого не хвилювало, як виглядає робочий ПК, але, схоже, зараз людей у ​​світі бізнесу більше турбує, як виглядає машина. Мені цікаво, чи не бачите ви впливу цих демографічних змін.

Знаєте, ми багато про це говоримо, і у нас є багато тисячоліть, які розробляють наші машини та працюють у командах. Це цікаво, перспектива, яку вони приносять, і я думаю, що багато разів ми думаємо про Millennials як: "Гей, це має бути срібною річчю", і це насправді не те, що ми бачимо з наших досліджень і коли ми розмовляємо з користувачами.

Ми думали про те, як ми збираємося зв’язатися з Millennials, і […] ThinkPad - чудовий інструмент для їх досягнення.

Вони дуже акцентують увагу на тому, що може зробити для них пристрій, на якості цього. Вони ніколи не хочуть пропустити такт або мусять турбуватися про те, що річ зламається. Вони хочуть точно знати, як це буде поводитись, коли вони відкриють та закриють, що це впишеться у їхнє життя.

Цікавим було те, що коли ми працювали над ретро ThinkPad, і ми проводили всі наші опитування, намагаючись з’ясувати, які правильні особливості цього ювілейного продукту, середній вік респондента, який не був У старшій юрбі насправді це була вікова група, яка потрапила під натовп Тисячолітнього віку. І я подумав, вау, це справді цікаво. Ми думали про те, як ми збираємося зв’язатися з Millennials, і, знаєте, ThinkPad - чудовий інструмент для їх досягнення.

Якщо говорити про відгуки клієнтів, є очевидні приклади того, як ви відповіли клієнту. Я впевнений, наприклад, коли ви пересували веб-камеру над дисплеєм на Yoga 920, це, мабуть, базувалося на деяких відгуках клієнтів, які ви отримали про те, що веб-камера знаходиться внизу дисплея. Які ще приклади того, як клієнти спричинили зміни, ви можете придумати?

Ну, я думаю, що якщо подивитися на Yoga 920 і подивитися на клавіатуру, то це виглядає так, як можна було б очікувати. Якщо подивитися на Yoga 910, права клавіша перемикання мала. Десь уздовж лінії ми помилилися, і коли ми переробили споживчі товари для серії «20», і Yoga 920 перебуває в цьому періоді, ми вимагали повернутися назад і виправити цю клавіатуру. І ми це зробили.

Брайан Леонард інтерв'ю Lenovo Yoga 920 Білл Роберсон / Цифрові тенденції Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Ще одна річ у серії 20, якою я не був задоволений, - це кнопки сенсорної панелі та досвід роботи. Отже, я зробив велику справу, що нам потрібно зробити ці основи обчислень за будь-якої ціни максимально бездоганними. І це надходило від команди дизайнерів та команди взаємодії з користувачем у відповідь на замовників. Отже, ми щодня намагаємось зосередитись на створенні чудових речей та покращенні їх.

Підсумовуючи, що ви бачите як найважливіші тенденції дизайну в майбутньому? Що ви вважаєте важливим у найближчі пару років?

Мені цікавий елемент людської взаємодії. Я думаю, що ми дійшли до того моменту, коли ми відмовилися - у наших конкурентів є, у всіх - якість місця, товщина клавіатури та подібні речі. Я думаю, що ці елементи, особливо в ThinkPad, є частиною досвіду, і тому ми бачимо, що люди не просто використовують їх для роботи, вони використовують їх для розваги. І тому я думаю, що голос, зір, ручки, дисплеї є найважливішими частинами зошита. Як і ваш вміст, незалежно від того, чи створюєте ви, чи споживаєте, чи що ви робите, це важливо. Звук, я вважаю важливим, як і ручка - ми всі намагаємося зрозуміти, як набагато простіше перенести ці аналогові речі, які ми робимо щодня із зором, звуком, дотиком та взаємодією, у цифровий світ.

Це інтерв’ю було відредаговано та скорочено для ясності.

Останні повідомлення