2014 MLB All Star Game пряма трансляція: Як дивитись онлайн

як дивитись 2014 mlb all star game пряма трансляція онлайн dj Зображення: //www.flickr.com/photos/keithallison/ Сезон MLB 2014 тимчасово зупинився, давши більшості гравців спорту заслужену перерву. Однак деякі найкращі зірки гри будуть діяти сьогодні ввечері, оскільки ліга має зняти завісу з цьогорічним виданням All Star Game лише через кілька годин. Пам’ятайте, це остання в історії Гра зірок для Дерека Джетера з «Нью-Йорк Янкіз», тому, навіть якщо ви не надто захоплені грою «Всі зірки», можливо, ви захочете налаштуватися, щоб просто перевірити його.

Якщо ви хочете подивитися гру, але з будь-якої причини не можете дістатися до телевізора, продовжуйте читати. Тут ми покажемо вам, як ви можете вловити дію сьогодні ввечері. Фокс веде гру, а їх трансляція починається о 19:30. ET, тож чим швидше ви прочитаєте цей посібник, тим швидше ви зможете налаштуватися на сьогоднішній вечір.

1.MLB At Bat

Офіційний мобільний додаток Бейсболу вищої ліги буде проводити гру 2014 MLB All Star. За допомогою цієї безкоштовної програми ви зможете безкоштовно переглядати подію на своєму смартфоні чи планшеті. Все, що вам потрібно зробити, це зайти в магазин програм Google Play або iOS і захопити програму. Якщо у вас є кабель microUSB до HDMI, ви можете підключити мобільний пристрій до телевізора або ноутбука, підключивши його до порту HDMI, і спостерігати за цим способом. Ви можете взяти кабель micro USB до HDMI у своєму місцевому магазині Radioshack, Best Buy або подібному магазині.

2. MLB.TV

Офіційний сервісний сервіс ліги також буде проводити гру All Star 2014, але безкоштовної версії MLB.TV немає. Якщо ви вже маєте преміум-акаунт, все готово. Якщо ні, вам доведеться витратити 24,99 доларів на місяць або 79,99 доларів на рік, щоб отримати.

3. Fox Sports Go (можливо)

Враховуючи, що цьогорічна гра All Star буде транслюватися на Fox, існує цілком реальна можливість, що ви зможете дивитися гру на своєму мобільному пристрої за допомогою мережевої програми Fox Sports Go. Однак це не гарантія, тому майте це на увазі. Враховуючи, що було незрозуміло, чи MLB.com буде транслювати трансляцію Дербі на домашній біг (що врешті-решт зробило це), ми повинні розглянути це реальною можливістю. Те саме стосується Foxsports.com.

4. MLB.com (можливо)

Так само на цьому. Бейсбол вищої ліги транслював "Дербі 2014 року" безкоштовно на своєму офіційному веб-сайті. Тому цілком можливо, що на сайті також буде трансляція гри All Star сьогодні ввечері. Якщо ми точно дізнаємось так чи інакше, ми відповідно оновимо. Ми звернулись до MLB і сподіваємось отримати відповідь найближчим часом.

Останні повідомлення