Як кіберспорт набирає популярності в Америці

кіберспортТисячі дивляться в очікуванні, їхні очі гаряче приклеєні до гігантських екранів, що нависли над конкуруючими командами. Вони не дивляться футбол чи хокей, вони дивляться змагання Контрудар.

За останні кілька років популярність кіберспорту або професійних конкурентних відеоігор зросла. Казки про далекі корейські арени, наповнені шанувальниками, тепер стали реальністю штату. Пристрасні вболівальники виросли, укладаючи союзи зі своїми улюбленими гравцями та командами, які ведуть битви на цифровому полі. Це той самий тип атмосфери, який ви знайдете на традиційних спортивних заходах, за винятком більшої кількості косплею.

Оскільки кіберспорт продовжує зростати, все більше команд, гравців та спонсорів заскакують, щоб отримати свій шматок пирога. Дивлячись на цифри, очевидно: дослідники ринку Newzoo очікують, що галузь зросте до 1,1 млрд доларів до 2019 року. Ось, мабуть, такі люди, як Shaquille O’Neal, HTC та Monster Energy, зараз цікавляться киберспортом.

Але що такого переконливого у перегляді людей, які грають у відеоігри? Чому киберспорт - це велика справа?

Digital Trends наздогнали представників галузі, щоб краще зрозуміти бум кіберспорту.

Оскільки кіберспорт продовжує зростати, все більше команд, гравців та спонсорів заскакують, щоб отримати свій шматок пирога.

Критики часто глузують з того, що кіберспорт називають "спортом". Навіть інсайдери з індустрії погоджуються, що існує проблема сприйняття, яку люди повинні спочатку подолати. Багато людей швидко розсуджують і відкидають конкурентні відеоігри як такі ж сфери, як традиційні види спорту. Наприклад, колишній учений ESPN Колін Кауерд вийшов в ефірну тираду після того, як мережа транслювала турнір Героїв Бурі.

Частина цього сприйнятливого виклику походить від самої природи нефізичної конкуренції. Це те, про що Роберту "Хвилястим" Райту "Panda Global" доводилося пояснювати раніше. Він конкурент Super Smash Bros. Рукопашний бій гравець з Техасу, і вважається одним з найкращих у світі. "Коли ти змагаєшся в чому-небудь, ти намагаєшся підняти це на більш високий рівень", - сказав Райт. “Коли ви бачите, що хтось робить щось дивовижне в [грі], це викликає бажання завантажити і спробувати. Тільки тоді ви зможете «оцінити складність гри».

Райт не чужий традиційним видам спорту, і в розпалі змагань він каже, що кіберспорт не надто далеко. “Пам’ятаю, я знову згадував футбольні матчі, які міг би виграти ... те, що я зіпсував, або те, що я робив добре, коли бачив шлях до перемоги ... коли я згадую про свої улюблені змагальні моменти в іграх, це багато в чому у тому ж сенсі ".

Кіберспортивна арена Якоб Уеллс / Flickr Якоб Уеллс / Flickr

Звичайно, Райту доводилося мати справу зі своєю часткою недоверчивих людей, які не розуміють складності змагальної гри. "Я думаю, що багато [критики] надходять від людей, які не знають, наскільки важкими можуть стати ці ігри, коли ви намагаєтеся дійсно послідовно грати на високому рівні", - сказав Райт. "Це не схоже на це, особливо не тоді, коли ти спостерігаєш за людиною, яка сидить там, але швидкі судження, стратегія, швидке прийняття рішень, тонкий моторний контроль під тиском - це справді важко". Найкращі гравці, за його словами, мають лише 60-ті секунди, щоб вирішити долю змагання полями лише в пікселях, зберігаючи при цьому увагу та вигадуючи когось іншого. "Це важкі речі".

Переглядаючи змагання високого рівня, легко переконатися, що не кожен здатний здійснити такі цифрові подвиги, і саме тому киберспорт стартував. Люди роками товпляться навколо аркадних кабінетів Donkey Kong та Pac-Man, але лише нещодавно ігри на високому рівні стали законним кар’єрним шляхом. Менеджер гравця Team Liquid Бріттані Латтанціо має кілька теорій, чому. "Люди, які грали в неї, як і 10 років тому," грали в професійні ігри ", дорослі і мають дітей", - сказав Латтанціо. У цьому старшому поколінні багато хто бачить потенціал та інвестує час та капітал; вони в свою чергу зробили прийнятним грати в ігри.

Для аутсайдера ідея великої марки автомобілів, яка вкладає гроші в гру геймерів, може здатися трохи дивною.

Очевидно, це окупається; багато основних брендів спонсорують команди. "Наприклад, Nissan спонсорує нас", - сказав Латтанціо, оскільки "наша демографічна група стає старшою, і вони перебувають у віці, коли вони хочуть купувати машини, тому це для них хороша мета".

Для аутсайдера ідея великої марки автомобілів, яка вкладає гроші в гру геймерів, може здатися трохи дивною. Як можна порівняти Team Liquid з ковбоями Далласа? "Традиційні спортсмени мають такі команди та менеджерів, це якось аналогічно", - сказав Латтанціо. Потрібно подбати про «турботу про гравців та про те, щоб вони мали все необхідне, щоб вони могли виступати».

Nissan - не єдина компанія, яка стрибає на борт; Страхова компанія Geico зараз підтримує дві найкращі команди. «Geico побачив справді чудову можливість підтримати цей початковий азарт, - пояснює Джон Хафкін з Geico Gaming. Незважаючи на те, що його логотип наклеюється на всі основні професійні ігрові події, Geico також розуміє, що просто кидати своє ім'я команді недостатньо: «Ми витрачаємо час, щоб дізнатись про спільноту і не заходити і робити щось інше, крім підтримки що відбувається ", - каже Хафкін. Наприклад, Geico проводить аматорські турніри для Hearthstone і планує підтримувати інші ігри в майбутньому.

Хафкін справді визнав, що не міг повністю обговорити свою думку про кіберспорт, поки не відвідав свій перший матч. "Я думаю, ви дійсно розумієте кіберспорт на такому рівні, якого інші люди не розуміють, коли ви їдете на пряму трансляцію", - говорить він. Точно так само дитина може не цілком оцінити футбольну гру, поки не піде на гру НФЛ, тяжіння кіберспорту не завжди вгамовуються, поки ви не побачите це в плоті. "Виробничі показники неймовірно високі, натовп надзвичайно енергійний".

Джиммі Кіммел викликав гнів багатьох в Інтернеті через глузування з людей, які дивляться, як інші люди грають у відеоігри. Він знайшов це на крок: це не схоже на перегляд баскетболу, а на те, як хтось дивиться баскетбол. Це все ще є основним настроєм, і це може бути протягом деякого часу. Але враховуючи натовп та хвилювання на таких нещодавніх подіях, як DreamHack Austin, очевидно, що тут набагато більше, ніж це.

Змагатися на неймовірно високому рівні та виконувати складні цифрові подвиги за частки секунди з крикучими натовпами та грошима на лінії непросто. Для багатьох людей кіберспорт може здатися чужим, але основні теми конкуренції існують. І поки люди охоче дивляться, сцена лише зростатиме.

Останні повідомлення