Як знизити рахунок за мобільний телефон

Як знизити рахунок за мобільний телефонВартість власності та експлуатації смартфона висока, особливо в США, де щомісячні рахунки, що перевищують 80 доларів, не є незвичністю. Якщо ви не робите покупки і не проводите дослідження, щоб знайти найкращі пропозиції, то ви платите більше, ніж вам дійсно потрібно заплатити. Ми розглянемо деякі способи зменшення цього щомісячного рахунку, не змінюючи істотно спосіб використання смартфона. Подивимось, чи зможемо ми заощадити гроші.

Перевірте свій план та використання

Перше, що потрібно зробити, - це дуже уважно поглянути на план, на якому складаєшся. Яка ваша норма на дзвінки, текстові повідомлення та дані щомісяця? Скільки із цієї надбавки ви фактично використовуєте? Переважна більшість людей не наближаються до споживання того, що вони мають право використовувати. Середньостатистичному користувачеві смартфона буде потрібно близько 1 ГБ на місяць.

Наскільки добре покриття у вашому районі? Ви платите за контракт на 4G, коли 3G отримуєте лише у себе вдома? Ви платите додатково за такі функції, як візуальна голосова пошта чи мелодії дзвінка? Це все хороші питання, щоб задати собі.

Більшість людей перестали платити за послуги смартфонів.

Якщо ви хочете перевірити використання, увійдіть у свій обліковий запис або скористайтеся програмою оператора. Всі вони пропонують розподіл того, чим ви насправді користуєтесь щомісяця. Обчисліть, що, на вашу думку, вам дійсно потрібно з точки зору текстів, хвилин дзвінків та даних щомісяця, і запишіть їх. Тепер ви можете перейти до магазину порівняння та перевірити, де доступна найдешевша послуга. Для деяких людей, особливо для легких користувачів, передплачена угода буде мати найкращий фінансовий сенс.

Оператори мобільних віртуальних мереж (MVNO) також можуть запропонувати чудові пропозиції, хоча вам доведеться надати власний смартфон або придбати його за повною ціною. Вони контрактують з основних операторських мереж і часто перепродують послуги за набагато нижчими тарифами. Наприклад, Ting (яка використовує мережу Sprint) показав у липні, що середній клієнт платив 26 доларів на місяць і використовував 314 МБ даних, 365 текстів та 250 хвилин голосових дзвінків.

Зателефонуйте своєму оператору, якщо виявите, що ви не наближаєтесь до використання своєї допомоги, і попросіть їх змінити ваш план. Можливо, ви навіть зможете змінити це самостійно через свій онлайн-рахунок. Просто обов’язково спочатку виконайте домашнє завдання, щоб знати, що вам потрібно і скільки це повинно коштувати. І стежте за умовами. Потрібно переконатися, що внесені вами зміни не зобов’язують вас до нового дворічного строку контракту.

Економія грошей на даних

Раніше оператори пропонували необмежену кількість даних і хвилин дзвінків та текстових повідомлень, але з того часу, як ми почали споживати більше даних, вони змінили цю домовленість. Дані - це найімовірніші непотрібні витрати, які ви несете, і є два основних способи уникнути такої плати за них:

1. Використовуйте Wi-Fi скрізь, де тільки можете

Ви проведете основну частину дня вдома або в офісі, і в обох місцях повинні бути мережі Wi-Fi. Також можна знайти гарячі точки, коли ви не в дорозі. Перевірте WeFi на карту безкоштовних точок доступу. У ньому також є програми для Android та iOS, які автоматично зв’яжуть вас. Перевізники та постачальники послуг Інтернету також пропонують безкоштовні точки доступу, тож переконайтеся, що ви користуєтесь перевагами.

2. Ніколи не перевищуйте дозволену кількість даних

На Android можна перейти Налаштування> Використання даних для відстеження використання даних та встановлення обмеження на місяць. У iOS ви знайдете статистику в Налаштування> Стільниковий, але вам доведеться стежити за цим і пам’ятати скидати його на початку кожного місяця. Деякі оператори також пропонують попередження, коли ви потрапляєте на певний відсоток ваших даних.

Ви можете знайти більше порад щодо економії даних у нашому посібнику щодо зменшення використання даних.

Економія грошей на дзвінки та текстові повідомлення

Якщо у вас iPhone, ви виявите, що iMessage та FaceTime можна використовувати через мережі Wi-Fi, що дає вам можливість здійснювати дзвінки та надсилати текстові повідомлення, які не вимагають використання будь-якої вашої допомоги. Apple також представила дзвінки через Wi-Fi в iOS 8, але багато операторів затягують на підтримку. Це чудово, якщо людина, якій ви надсилаєте текстові повідомлення або телефонуєте, також має iPhone.

Якщо вам потрібне альтернативне рішення, яке працює з іншими платформами, такими як Android, вам слід перевірити одну з найкращих програм VoIP або месенджера. Є Skype, Talkatone, Tango, WhatsApp, BBM, Facebook Messenger ... список можна продовжувати і продовжувати. Проблема в тому, що вам також знадобиться встановити програму для людей, з якими ви контактуєте.

Якщо ви любитель смартфонів, вам може здатися, що вам потрібен дорогий план обслуговування, але якщо ви працюєте, щоб замінити Wi-Fi там, де це можливо, ви виявите, що це рідко буває.

Вам потрібна страховка?

Отримати страховку для смартфонів може бути розумно, але розірвати це дуже просто. Якщо ви прочитаєте загальні положення та умови, то часто з подивом дізнаєтесь, наскільки обмежене охоплення. Ви також повинні розрахувати вартість страховки протягом усього терміну служби пристрою. Чи справді воно того варте? Прийняття страховки для смартфона через вашого оператора рідко пропонує найкраще співвідношення ціни та якості.

Можливо, ви вже застраховані або зможете отримати вигіднішу угоду від існуючого страховика. Перевірте, чи пропонується телефонна страховка як частина вашого банківського рахунку (це досить поширене явище у Великобританії). Перевірте, чи пропонує ваш страховий дім або автострахування страховку для смартфонів. Зазвичай вони пропонують знижки, якщо ви пов’язуєте покриття.

Якщо вам дійсно потрібна страховка, завжди робіть правильне порівняння. Переконайтеся, що він охоплює вас за те, що вас найбільше турбує. Більшість страховиків не виплатять гроші, якщо ви загубите свій смартфон або його вкрадуть після того, як ви залишите його без нагляду. Випадкова шкода може перевищити суму, яку вам доведеться заплатити. Не робіть жодних припущень. Прочитайте дрібний шрифт.

Знижки на працевлаштування, членство та студентські послуги

Деякі компанії мають угоди з перевізниками, що включають знижки для працівників. Якщо ви студент, можливо, ви зможете платити менше. Якщо ви працюєте в армії або уряді, то можете виявити, що маєте право на знижку. Вам потрібно буде перевірити свою придатність та зареєструватися, щоб отримати знижку. Поцікавтесь у свого оператора, як це зробити, але у більшості з них є веб-сторінка з додатковою інформацією, наприклад, ось така у Verizon.

Більшість людей перестали платити за послуги смартфонів. Перевізники не будуть виділяти цей факт, тому варто перевірити, чи не могли б ви заощадити гроші.

Якщо у вас є якісь інші хороші поради, опублікуйте коментар і поділіться ними.

Останні повідомлення