Що станеться, коли ми зможемо підняти CGI для фільмів у реальному часі?

Як життєподібний CGI зробить революцію більше, ніж фільми

Nvidia демонструвала кілька дивовижних демонстрацій під час основного виступу на GPU-конференції цього тижня, але одна з них мені дуже привернула увагу. Це продемонструвало, наскільки далеко зайшла 3D-графіка, яка привела анімаційних 3D-персонажів до рівня реального фільму.

По-перше, компанія продемонструвала привабливу жіночу фею - в мізерному одязі, звичайно - створену за попередньою технологією. Її обличчя виглядало майже справжнім, але все ще було якось моторошним (особисто це було вперше, коли я це помітив, мабуть, я дивився на інші речі). Далі вони показали, що голова лисої людини плаває в просторі, і я раптом побачив різницю: хлопця не було десь так цікаво спостерігати! Добре, він був більш реальним на вигляд, якщо ви обійшли всю цю "плаваючу голову". Нарешті, вони продемонстрували тигра в Життя Пі, який майже не відрізнявся від справжнього. Суть: Незабаром ми зможемо зробити віртуальних людей та тварин, які неможливо відрізнити від справжніх.

Очевидно, що сьогодні ми можемо створювати дуже реалістичні речі, використовуючи ферми для рендерингу. Близько 80 відсотків тигрових сцен у Росії Життя Пі були фальшивими, і, впевнений, ви не можете сказати, які саме (крім того, що з’ясували, що в певних сценах справжній тигр зробив би їжу для котів Пі).

Зараз ми говоримо про надання такої кількості деталей у режимі реального часу, а не кількох днів, тижнів чи місяців. Це означає, що низка нових програм для генерування комп’ютером персонажів - не лише фільмів - вже не за горами. Давайте подивимось, що деякі з цих технологій можуть зробити можливими.

Божевільні відеодзвінки

Легко уявити, що ви могли б створити відео персону, яка ніколи не старіла б, не потребувала макіяжу і не повинна одягатися. Це завжди виглядало б ідеально вдалим і майже бездоганним. Я кажу "майже бездоганно", бо якби ми були справді бездоганними, це не виглядало б реально. За допомогою цієї технології ви можете почувати себе комфортно під час відеодзвінка в будь-який час дня і ночі, і завжди виглядати так, ніби ви одягнені на роботу та в офіс, навіть якщо ви можете бути в піжамі, повішені або говорити з ліжка .

Хочете зателефонувати хворим? Ви можете виглядати так, ніби ви лягли в лікарню, коли фактично перебуваєте в Лас-Вегасі, бовтаючись біля басейну. Але це не повинні бути лише ви, що вносите зміни. Вам не подобається зовнішній вигляд або стать людини, з якою ви спілкуєтесь? Поміняйте їх улюбленим актором, улюбленою фантастичною фігурою чи улюбленою твариною, кожен з яких виглядає правдоподібно та реалістично.

Подумайте, що ви могли б зробити із образом вашого начальника, образом вашого брата або сестри чи образом вашого колишнього чоловіка / дружини. Думаю, нам усім потрібно буде навчитися не ділитися тим, що ти бачиш, і уникати сміятися в невідповідний час.

Ігри в квадраті

Можливості цієї технології стають ще цікавішими, коли ми переходимо до ігор, особливо масових багатокористувацьких ігор, таких як Світ військового мистецтва. З додаванням відеокамери та гідного графічного процесора раптом у вашого ігрового персонажа з’явилася міміка. Коли ви розмовляєте в гарнітуру, ваш аватар виглядає так, ніби він реально вимовляє кожне слово. Завдяки такій технології, як Kinect, коли ви вступаєте в бій, ви насправді можете відійти від клавіатури і вступити у фізичний бій, створюючи набагато реалістичніший досвід як для вас, так і для людей, що стоять навколо вас у грі.

Oculus Rift

Коли ми додаємо в гру цей рівень реалізму, поряд з реалістичною погодою, тінями та декораціями, раптом ви опиняєтесь у світі, який починає здаватися невідмінним від реального. Додайте головний дисплей, як дивовижний Oculus Rift, і ми вже майже до досвіду віртуальної реальності, який ми бачили на старому Зоряний шлях: Наступне покоління шоу. Це було б просто приголомшливо, хоча вам потрібно було б вбудувати датчики, щоб правильно висловити обличчя.

Підведенню

Схоже, що час для цього нового рівня реальності приблизно до 2015 року. Якщо ти схожий на мене, це занадто довго, щоб чекати, щоб твій розум роздувся. Але ідея мати змогу з’являтись як хтось на відеоконференції чи всередині фотореалістичної відеоігри змінює ігри.

Думаю, ми оглянемося у 2020-ті роки і задумаємось, як люди могли стояти, граючи в ігри, які ми маємо сьогодні, і хто навіть міг би подумати зробити відеодзвінок, не абстрагуючи зображення за реалістичним аватаром із заздалегідь обраним гарним фоном? Сподіваюсь, ти задумаєшся над цим, поки я розмірковую, чому, блін, Нвідія замінила гарячу фею плаваючою головою лисого хлопця. Я здогадуюсь, чиясь дружина розлютилася.

Останні повідомлення