Магазин Pinterest включає все, що можна придбати на Pinterest

pinterest андроїд покупні шпилькиНе так давно, намагаючись полегшити купівлю речей у Pinterest, Pinterest запропонував свої нові "придатні шпильки" для придбання всього на дошці "Хочу", ніколи не залишаючи. Сьогодні Pinterest зробив досвід покупок на крок далі завдяки новій функції, яка курирує всі модні купівельні шпильки в одному місці, іменованому в блозі Pinterest як Pinterest Shop.

Якщо ви не Pinner і не знайомі з Pinterest, перед покупними шпильками та магазином Pinterest ви можете переглянути всі свічки та шарфи на Pinterest, але якщо ви хочете придбати будь-яку з них, вам потрібно було перейти на сайт продавця, щоб здійснити покупку. Однак сьогоднішній Pinterest дозволяє автоматично купувати що завгодно за допомогою синьої кнопки Buy It. Неперевершений успіх нової кнопки призвів до взаємовідносин та можливостей з такими великими роздрібними продавцями, як Bloomingdale’s та IBM, які зараз пропонують на Pinterest товари, які ви можете придбати, переглядаючи дошки понад 100 мільйонів користувачів.

Але оскільки вам все-таки довелося прокопати мільйони шпильок товарів, щоб знайти товари за допомогою синьої кнопки, Pinterest не зміг повністю зв’язатися з Pinners, які входять у систему та готові робити покупки. Магазин Pinterest об’єднує всі “колекції трендів” та закупівлі, які можна придбати, - дещо в онлайновому каталозі, з усіма вашими улюбленими речами улюблених роздрібних торговців - для спрощення покупок. Прес-секретар Pinterest, Джеймі Фавацца, каже Wired: "Як каталог ідей наша місія полягає не просто показати вам ці ідеї, а допомогти вам втілити їх у життя".

Хоча нові та інноваційні для Pinterest платформи соціальних медіа працюють над способами, щоб зробити покупки на цій платформі більш зручними. Раніше Facebook експериментував із власними кнопками покупки, що дозволяло продавцям продавати свою продукцію безпосередньо зі своїх сторінок. Однак, оскільки мільйони користувачів Pinterest відвідують та вивішують на платформі спеціально, щоб подивитися та закріпити речі, які їм подобаються, Pinterest може стати більш успішною платформою для покупок.

Магазин Pinterest буде доступний протягом наступних кількох тижнів, і його можна буде знайти як на пристроях Android, так і на iPhone, натиснувши кнопку Магазин у додатку.

Останні повідомлення