Як автоматизувати пошук роботи та знайти роботу швидше

попередження про пошук роботи joberate online georgejmclittle / 123RF Оскільки економіка починає відновлюватися, існує набагато більше робочих місць. Але більша кількість робочих місць, хоча і хороша річ, ускладнює пошук її. Але чому б не спробувати один з наших улюблених технічних прийомів - автоматизований пошук роботи? Вам не потрібно бути технічним майстром, щоб це зробити, і при правильному використанні це допоможе вам витратити менше часу на пошук і більше часу фактично претендувати на роботу, яка вас цікавить.

Однак перед тим, як зануритися та розпочати, є кілька речей, які ви повинні знати. Ми не можемо гарантувати, що ви отримаєте роботу за допомогою нашої техніки - це лише спосіб швидшого попередження, коли вакансії, які відповідають вашим критеріям пошуку, перераховані в Інтернеті. Це принаймні поставить вас вище в черзі заявок. Просто одне з перших, хто подав заявку, не обов’язково збільшує ваші шанси на співбесіду, звичайно, але це точно не завадить. Деякі роботодавці можуть шукати швидкого найму, і в цих ситуаціях ви матимете перевагу.

Налаштування займає лише кілька хвилин, і коли ви закінчите, вам ніколи не доведеться активно переглядати списки вакансій, щоб знайти те, що ви шукаєте. Вони натомість прийдуть до вас, і ви одразу отримаєте сповіщення про те, що відповідний список вакансій розміщений в мережі. Нижче ми детально розглянемо всі кроки.

Крок 1 - Налаштування SMS-сповіщень на IFTTT

Якщо ви не використовуєте IFTTT, зараз хороший час для початку. Перегляньте посібник IFTTT Digital Trends, щоб дізнатись більше про послугу, якщо ви незнайомі. Підпишіться на IFTTT і зануртесь прямо в голову - навіть якщо комп’ютери не є вашими сильними сторонами, ми не сумніваємось, що ви зможете з’ясувати IFTTT за кілька хвилин.

великий (1)Після створення облікового запису наступним кроком є ​​активація SMS-каналу. Для цього натисніть на вкладку Канали у верхній частині сторінки, прокрутіть вниз, поки не знайдете піктограму SMS, та натисніть її. Виконайте кроки, які пропонує IFTTT, щоб завершити процес активації. Вам потрібно буде ввести номер мобільного телефону, але не соромтесь - вони не будуть надсилати вам небажані повідомлення або продавати вашу контактну інформацію телемаркетингу.

Примітка. Ви також можете отримувати сповіщення електронною поштою (просто використовуйте канал електронної пошти замість SMS), але ми рекомендуємо використовувати SMS, оскільки це дозволяє отримувати сповіщення без додаткової конфігурації з вашого боку. Обидва методи працюватимуть, але якщо ви використовуєте електронну пошту, переконайтеся, що ви ввімкнули push-сповіщення. Ідея тут полягає в тому, щоб бути повідомленими саме в той момент, коли позиція стане доступною.

Крок 2 - підкорення Craigslist за допомогою IFTTT

Це єдина хитра частина усього процесу, оскільки вона включає трохи жиру в лікті та роздуми. Якщо ви зробите це неправильно, ви можете в кінцевому підсумку отримувати сотні текстів від IFTTT щодня, що перешкоджає цілі полегшення пошуку роботи.

По-перше, ви захочете перейти до розділу Вакансії Craigslist для вашого району та розпочати пошук. Ви хочете знайти списки, які відповідають дуже конкретному набору ключових слів - і не бійтеся бути занадто конкретними. Під час пошуку роботи ви хочете залучити широку мережу, але не надто широку, щоб отримувати роботу, яка насправді не відповідає вашим цілям працевлаштування. Скажімо, ви шукаєте роботу в галузі маркетингу. Незважаючи на те, що ви хочете тримати свої варіанти відкритими, просто використання маркетингу повернетьсябагато результатів, і стільки ж повідомлень.

Пошукові системи Craigslist

Натомість уточнюйте. Розумніший підхід полягає у створенні декількох рецептів IFTTT, кожен із власним набором дуже конкретних ключових слів. Наприклад, хтось, хто шукає роботу в Інтернет-маркетингу, може створити окремі тригери для термінів “веб-маркетинг”, “інтернет-маркетинг”, та “цифровий маркетинг.” Якщо результати занадто широкі, а пошук за ключовим словом все одно повертає десятки публікацій за кожен день, використовуйте фільтр Craigslist “title”, щоб обмежити результати лише списками вакансій, які містять ваші конкретні ключові слова в назві.

Продовжуйте налаштовувати параметри пошуку, поки ви адекватно не звузили результати. За датою оголошення визначте, з якою кількістю текстів вам доведеться щодня мати справу, а потім скопіюйте URL-адресу сторінки.

Крок 3 - Побудова рецептів

Тепер, коли ви налаштували SMS-канал та зрозуміли свій перший канал Craigslist, настав час створити свій перший рецепт. Ось як це робиться:

 1. Поверніться до IFTTT, натисніть Мої рецепти вгорі, а потімСтворіть рецепт.
 2. Для Цекрок, виберіть Craigslist.
 3. Виберіть "Нова публікація з пошуку".
 4. Вставте URL-адресу каналу Craigslist, скопійовану раніше.
 5. Для Це крок, виберіть канал SMS.

Клацніть, поки рецепт не буде завершено, а коли закінчите, поставте собі п’ятірку - ви щойно створили свій перший автоматичний тригер.

Тепер, якщо ви хочете видати ширшу мережу, просто повторіть цей процес ще кілька разів і використовуйте різні ключові слова в кожному новому рецепті, щоб не було перекриття. Не соромтеся використовувати однакові тригери в різних підрозділах Craigslist для певного міста.

Крок 4 - суперечка решти за допомогою RSS

Хоча Craigslist, безумовно, чудове місце для початку, це не єдине місце, де можна знайти роботу. Вам потрібно буде взяти з додаткових джерел, щоб збільшити свої шанси знайти роботу. Єдина проблема полягає в тому, що створення автоматизацій для інших веб-сайтів не настільки просто, як у Craigslist, оскільки IFTTT не має певного каналу для багатьох веб-сайтів, тим більше тих, де ви шукатимете роботу.

великийОднак є обхідне рішення. Те, що IFTTT має, - це тригер "Подача". Отже, якщо ви можете відстежити (або створити) RSS-канал для даного сайту пошуку роботи, ви можете використовувати IFTTT, щоб вибірково надсилати вам повідомлення, які відповідають вашим критеріям пошуку. Однак це досить складно, оскільки деякі веб-сайти із вакансій пропонують RSS-канали, а інші - ні.

Якщо веб-сайт пошуку роботи, який ви використовуєте, пропонує RSS-канали, процес досить простий:

 1. Шукайте роботу і звужуйте результати, як вважаєте за потрібне.
 2. Натисніть кнопку RSS.
 3. Знайдіть / скопіюйте адресу RSS. Якщо ви опинилися загубленими на сторінці коду, знайдіть слово "джерело" та URL-адресу, що містить "rss" в кінці.
 4. Поїдьте до IFTTT і створіть новий рецепт.
 5. ДляЦе розділ, sобрати канал «Подача».
 6. Коли з’явиться відповідний запит, виберіть тригер „Новий елемент подачі”.
 7. Вставте URL-адресу каналу, скопійовану раніше.
 8. Для Це виберіть канал SMS.
 9. Промийте і повторіть для всіх завдань, за якими ви домагаєтесь.

Якщо веб-сайт пошуку роботи, який ви використовуєте, не пропонує RSS-канали, кроки дещо відрізняються:

 1. Шукайте роботу і звужуйте результати, як вважаєте за потрібне.
 2. Скопіюйте URL-адресу.
 3. Використовуйте розробника стрічки, як цей, щоб перетворити сторінку на RSS-канал.
 4. Скопіюйте нову створену URL-адресу.
 5. Виконайте кроки 4–9 з попереднього розділу.

Продовжуйте створювати тригери, доки вас не влаштує ваша колекція рецептів. Після того, як ви накопичите кілька, вам залишиться лише сидіти склавши руки і чекати, поки з’являться відповідні списки вакансій. Якщо все піде за планом, ви повинні отримувати десь від 5 до 20 повідомлень на день. Якщо ви в кінцевому підсумку отримуєте більше цього, або просто не можете встигнути за кількістю сповіщень, які ви отримуєте, спробуйте відредагувати свої рецепти та зробити їх більш конкретними, або просто вимкніть деякі з них.

Зрештою, це те, що має спростити вам життя та допомогти досягти поставлених цілей, а не те, що ускладнює ваше життя та ускладнює справи. Пам'ятайте, що!

Останні повідомлення