Поступлять мобільні платежі: ось як вони працюватимуть

Попередня Наступна 1 з 19 мобільні платежі приходять ось як вони працюють конюшина огляд обладнання копіюватимобільні платежі приходять ось як вони працюють конюшина фронт головниймобільні платежі з’являються ось як вони працюють на конюшинових столахмобільні платежі надходять ось як вони працюють реєстр конюшинимобільні платежі приходять ось як вони працюють конюшина платитимобільні платежі приходять ось як вони працюють замовлення конюшинимобільні платежі приходять ось як вони працюють конюшина зверхумобільні платежі приходять ось ось як вони працюватимуть конюшинамобільні платежі приходять ось як вони працюють конюшина назадмобільні платежі приходять ось як вони працюють конюшина апаратної станціїмобільні платежі приходять ось як вони працюють конюшина апаратний стілмобільні платежі з’являються ось як вони працюють конюшинаогляд роздрібної торгівлімобільні платежі йдуть ось як вони працюють конюшина огляд обладнання qsrмобільні платежі приходять ось як вони працюють конюшина обладнаннямобільні платежі з’являються ось як вони працюють на конюшинімобільні платежі надходять ось як вони працюють принтер робочої станціїмобільні платежі приходять ось як вони працюють конюшина станція готівкоюмобільні платежі приходять ось ось як вони працюють конюшина домашня станціямобільні платежі приходять ось як вони працюють конюшина обладнання Чорна п’ятниця має тенденцію виявляти найгірше серед людей. Покупці топчуть один одного, щоб отримати останній iPhone і розмовляючий Elmo. Вони лаються на касирів і лакотяться один одного в касах, ревучи: "Що це так довго?"

Швидше за все, відповідь на це питання - безладний процес оформлення замовлення. Викопування гаманця за гаманцем і кілька запасних копійок вимагає часу, як і проведення картки та правильне введення всієї інформації, особливо коли касир і покупець переживають стрес у Чорну п’ятницю.

Це ще не сталося, але гаманець може зникнути.

Але це не повинно бути так. Завдяки Apple Pay і Google Wallet світ нарешті звертає увагу на мобільні платежі. Хоча в багатьох відомих магазинах вже є термінали торгових точок (POS), які приймають платежі Near Field Field Communications (NFC), такі як Apple Pay та Google Wallet, їх також скоро отримає низка малих підприємств завдяки таким компаніям, як Квадрат і конюшина.

Досвід роздрібної торгівлі, як ми знаємо, він почав змінюватися назавжди. Тож як буде виглядати наш сміливий новий світ? Ми поговорили з генеральним директором і засновником Clover Леонардом Шпайзером про новий термінал продажів, схожий на планшет, покупки додатків та системи оплати через крани, щоб отримати кращу ідею.

Настає революція

Clover, який належить First Data, розподіляє термінали точок продажу через банки серед малого та середнього бізнесу по всій країні, і його асортимент зазнає значних змін.

Конюшино-апаратна станція

Його Clover Station та нові термінали Clover Mobile підтримують більшість видів платежів, включаючи найновіші та найкращі форми мобільних платежів, включаючи QR-коди, Bluetooth, NFC, чіп та PIN-код, а також стандартні сервісні розмивання карт. Одним словом, це «доказ майбутнього», хоча цей термін не подобається Шпейзеру.

"Я відчуваю, що термін" доказ майбутнього "- це все одно, що поставити щит від майбутнього, щоб він не міг нашкодити вам або торкнутися вас", - сказав він Digital Digital Trends. “Я відчуваю, що нам потрібно майбутнє увімкнути люди з новими технологіями ".

мобільні платежі приходять ось ось як вони працюють конюшина скріншот додомумобільні платежі приходять ось як вони працюють конюшина скріншот домашнє програмне забезпечення2мобільні платежі приходять ось як вони працюють з конюшиною звіт про знімки екрана

Шпайзер каже, що більшість торговців повністю змінять свої торгові точки в 2015 році, коли чіп та PIN-код стануть стандартом для платежів, завдяки новому закону. Оскільки їм все одно доведеться оновлювати термінали, цілком ймовірно, що більшість продавців додадуть NFC, який, безумовно, є найпопулярнішою технологією мобільних платежів. Як тільки це станеться, досвід роздрібної торгівлі почне свою першу велику зміну за довгий час, і Шпайзер сподівається подолати цю хвилю змін новою лінійкою планшетних терміналів.

Касовий апарат майбутнього

Незважаючи на те, що Клевер належить First Data, Шпайзер любить підтримувати стартапний менталітет у компанії. Як і Square, Groupon та інші, Clover прагне розширити межі та побудувати касові апарати на майбутнє. Його перший POS - це більша, стаціонарна система, яка називається Clover Station, але другий платіжний термінал - щось набагато менше.

"Більшість людей просто думають про оплату, але ми зробили перший у світі бар Apple Pay".

Clover Mobile - це такий касовий апарат, яким ви хотіли б користуватися в 2014 році. Це 7-дюймовий планшет Android із пристроєм для зчитування кредитних карток, чіпом та PIN-кодом, сканером штрих-коду та QR-коду та вбудованою системою NFC. на задній панелі, щоб полегшити підпирання на стіл або носіння з собою, коли ви скануєте інвентар та перевіряєте свої продажі. Планшет триває цілий робочий день за один раз і заряджається в док-станцію, коли ви ним користуєтеся.

Він має портативність пристрою для зчитування карток Square, але має повну функціональність стаціонарного реєстру. Мобільний термінал Clover навіть підтримує більше форм мобільних платежів, ніж Square, включаючи транзакції на основі NFC від Apple Pay та Google Wallet

Clover також має власний магазин додатків, де розробники можуть створювати додатки для власників бізнесу. Компанія створює стандартні програми, які допомагають власникам підприємств відстежувати запаси, години роботи працівників, час відпусток, фонд оплати праці та інші показники. Багато програм можна також налаштувати або змінити відповідно до потреб кожного користувача, а компанії можуть створювати програми, які клієнти можуть використовувати в своїх магазинах, ресторанах та барах.

Вироби з конюшини-огляд-роздріб

Мабуть, найкращою частиною Clover Mobile є її ціна: комплект для розробників коштує всього 350 доларів або приблизно таку ж ціну, як звичайний планшет. Однак, на відміну від своїх конкурентів, Clover не продає свої POS-термінали безпосередньо бізнесу. First Data координує продажі власникам бізнесу через Bank of America, Citibank, PNC, Wells Fargo та 3000 інших банків у США.

Наразі Clover продала бізнесу 30 000 POS-терміналів і стверджує, що продасть більше 10 разів до зміни закону в 2015 році. 

Оплата додатками та кранами

Якщо припустити, що все йде за планом, можливо, вам більше ніколи не доведеться гортати кредитну картку. Найближчим часом ви зможете натиснути чіп та PIN-картки на терміналі, щоб оплатити, або оплатити за допомогою таких послуг, як Apple Pay, Google Wallet та PayPal.

Припускаючи, що все йде за планом, можливо, вам більше ніколи не доведеться гортати кредитну картку.

Настільки ж цікавим, як натискання на оплату, це теж не найцікавіше. Як і на машині Uber, ви зможете купувати товари та послуги, натискаючи на додаток на телефоні. Завдяки Apple Pay це вже можливо. Користувачі iPhone можуть купувати речі у Target, Staples, Panera та багатьох інших місцях, не більше ніж додаток, Apple Pay та їх відбитки пальців.

"Більшість людей просто думають про оплату, але ми зробили перший у світі бар Apple Pay", - сказав Шпейзер, маючи на увазі додаток (доступний для iOS), розроблений для платформи компанії Clover у каліфорнійському барі та ресторані під назвою Bierhaus.

По суті, меценати бару заходять до Bierhaus, сідають за стіл і замовляють все на своїх телефонах. Ви вводите своє замовлення, номер таблиці та підказку перед тим, як оплатити покупку за допомогою Apple Pay. Потім сервер приносить вам їжу та напої, і все готово.

Додаток прискорює весь процес. Вам не потрібно чекати свого сервера, пояснити своє замовлення, передати свою кредитну картку, відкрити вкладку, закрити її та чекати повернення вашого сервера з остаточним рахунком.

Конюшина-апаратно-мобільний стіл

У таких місцях, як ресторани та бари, де традиційні способи оплати та оплата за допомогою крана не є практичними та ефективними, використання програми закладу часто є ідеальним рішенням. Це усуває тертя між вами та вашим сервером, зменшує час очікування та забезпечує правильність вашого замовлення.

Єдиний мінус рішення програми - це те, що у вас може з’явитися багато програм на телефоні. Тобто, якщо хтось на зразок OpenTable не з’явиться, щоб об’єднати всі ресторани та бари в один додаток. (Хтось, будь ласка, попрацюйте над цим.)

Коли це станеться?

Це не станеться деякий час, але гаманець справді може зникнути. Зрозуміло, що клієнтам не подобається мати справу з безліччю фізичних кредитних карток і карток винагороди. Такі системи, як Apple Pay і Google Wallet, цілком можуть усунути потребу в усіх цих картках, якщо роздрібні торговці відкриють свою думку на майбутнє.

Новий маленький мобільний POS-термінал Clover та інші, подібні до нього, справді змінюють ігри. Закінчуються дні величезних, незграбних кас. Наступного разу, коли ви вийдете їсти, єдина проблема, з якою вам доведеться мати справу, - це сама їжа.

Останні повідомлення