Як здійснювати дзвінки на HomePod

Якщо у вас є HomePod та iPhone, ми маємо хороші новини: тепер ви також можете телефонувати з HomePod. Apple нещодавно оснастила HomePod і Siri всім необхідним, щоб перетворити HomePod на телефонну колонку, коли завгодно. Цікавить? Ось як здійснювати, приймати та переносити дзвінки за допомогою HomePod.

Підготовчі кроки

HomePod та iPhoneКрок 1: Перш ніж почати, оновіть свій iPhone та свій HomePod. Як правило, ваш HomePod автоматично встановлює оновлення програмного забезпечення, але ви можете відкрити програму Home, щоб переконатися. Торкніться круглої піктограми Головна у верхньому лівому куті та виберіть Оновлення програмного забезпечення перевіряти. Коли будуть застосовані будь-які оновлення, ви готові до наступного кроку.

Крок 2: Перевірте ще раз, щоб переконатися, що ваш iPhone перебуває в тому ж обліковому записі Apple і в бездротовій мережі, що і ваш домашній iPod.Особисті запити HomePod

Крок 3: Перейдіть до свого iPhone і перейдіть до Налаштування. Шукати Siri & Searchта переконайтесь, що параметри для Слухай Гей Сірі і Натисніть Home для Siri (або лише один із них, залежно від того, як ви віддаєте перевагу користуванню Siri). Потім відкрийте програму Home, перейдіть на свій HomePod Налаштування, і переконайтесь, що там ввімкнено ті самі параметри.

Крок 4: Поки ви перебуваєте в додатку Home і працюєте над налаштуваннями HomePod, знайдіть функцію, яка говорить Особисті прохання, під Siri на HomePod етикетці. Переконайтеся, що ввімкнено Особисті запити, це гарантує, що Siri зможе впоратись із роботою.

Телефоную комусь

Крок 1: Переконайтеся, що ваш iPhone достатньо поруч і увімкнено.

Крок 2: Скажіть: „Гей, Сірі, подзвони [ім’я людини]. Це має бути правильне ім’я для контакту, який ваш iPhone може розпізнати, що варто врахувати, якщо вам подобається давати людям милі псевдоніми у вашому списку контактів. Також пам’ятайте, що найкраще вказувати повне ім’я, оскільки у вас може бути хтось інший із таким самим іменемВиклик HomePodконтакти.

Крок 3: Поговори! Закінчивши, ви можете сказати: «Гей, Сірі, поклади слухавку» або відповідні слова, і дзвінок закінчиться.

Хтось телефонує вам

Крок 1: Потрапіть у зону говоріння вашого HomePod і скажіть: "Гей, Сірі, відповідай на мій телефон".

Крок 2: Поговори! Закінчивши розмову, ви можете сказати: "Гей, Сірі, кинь трубку".

Крок 3: Ви вчасно не потрапили на HomePod? Ви також можете сказати: "Гей, Сірі, хто щойно дзвонив?" щоб отримати більше інформації про абонента, не виймаючи телефон.

Перехід на HomePod в середині розмови

Передача дзвінків HomePod

Крок 1: Натисніть кнопку звуку на телефоні. Це схоже на динамік та сигнал Bluetooth разом. У нижній частині вашого iPhone з’явиться список доступних бездротових пристроїв. Знайдіть назву вашого HomePod і виберіть його.

Крок 2: Слідкуйте за зеленим світлом на вашому HomePod. Коли загориться зелене світло, дзвінок було підключено, і ви можете відновити його.

Примітка: Для всіх цих методів ви все ще можете використовувати свій iPhone для управління розмовою, коли це необхідно. Наприклад, натискання кнопки вимкнення звуку також вимкне звук розмови на HomePod. Тому радимо тримати телефон під рукою!

Вам потрібно записати дзвінки через ваш iPhone? Дізнайтеся, як тут.

Останні повідомлення