Астронавт Тім Пік показує, як приготувати каву в космосі

Коли ви плаваєте в середовищі з нульовою гравітацією в милях над поверхнею Землі, це дрібниці, які насправді повертають вас додому. А що може більше нагадувати нормальність, ніж гарна чашка гарячої кави? Звичайно, саме ці маленькі розкоші, мабуть, найважче отримати, коли ти живеш багато на Міжнародній космічній станції, але у новому відео британський астронавт Тім Пік показує нам, як вони працюють. Як і більшість космічних продуктів (або напоїв), це, мабуть, не настільки добре, як справжня річ.

Хоча були розроблені різні засоби для кращого полегшення фактичного споживання напоїв (особливо, антигравітаційного келиха для віскі), потрапляння напою в чашку, як правило, стає трохи складнішим. А у випадку з кавою ви не можете просто закип’ятити воду і вилити її в якусь розчинну гущу - тим більше додати молоко та цукор. Тож замість цього все поставляється в розфасованому вигляді в теперішній виразний срібний контейнер, на етикетці якого написано „кава із вершками та замінником цукру”. Як чудово.

Щоб насправді приготувати каву, 43-річний колишній військовий майор демонструє, як він поміщає пакунок у машину, схожу на те, що вона буде більше вдома в кабінеті лікаря, ніж на кухні, після чого до вмісту додається гаряча вода всередині. І тоді, як і будь-яка інша рідина на борту космічного корабля, Пік здатний випити суміш через соломинку. Так що ні, це не фрапучіно Starbucks за будь-якою формою уяви, але це робить роботу.

Після шестимісячного перебування Піка на борту МКС немає сумнівів, що гарна, зазвичай зварена чашка кави буде першою у списку обов’язкових для вживання на добрій «Планеті Земля». Тому що іноді насправді не можна замінити пробудження та запах кави.

Останні повідомлення