Познайомтесь з Алексісом Тірадо з YouTube-каналу Univision "The Flama"

alexis tirado la flama 1Ця історія спочатку працювала на Digital Trends Español - іспаномовній версії веб-сайту, який ви знаєте та любите.

dt-es-логотип

Читати іспанською

Пуерторіканець, ентузіаст емпанади (перш за все, сир, а бажано - матері), виродка з iPhone та глибоко вкорінений письменник, Алексіс Тірадо - це багато речей. Вона також є новим лідером цифрового простору для латиноамериканців у США на посаді директора редакціїФлама,Погляд Univision на Buzzfeed.

“Моя мама з Сальвадору, а тато з Пуерто-Рико. Я більше ототожнюю себе зі своєю пуерториканською стороною, тому що я виріс зі сторони мого батька в родині », - сказав Алексіс Digital Trends Español. "Сім'я мого батька була однією з перших латиноамериканських родин у Вашингтон-Гайтс".

"Медіа жорсткі ... і ти повинна бути героїнею".

Олексія охоплює свою латинську спадщину з усіх боків. Вона також є одним з найвидатніших голосів, що виступають за іспаномовних тисячоліть - і тут є що сказати. Вона має всі атрибути цього покоління, головне, хист до багатозадачності. Коли ми розмовляли по телефону, вона поверталася додому зі спортзалу, але не раніше, ніж замовила бургер з індичкою. І вона красномовно веде розмову, навіть шукаючи в браузері свого телефону цитату однієї з її улюблених письменниць Нори Ефрон: "Перш за все, будь героїнею свого життя, а не жертвою".

Ця стаття є частиною нашої тривалої серії, Жінки з байтомЖінки з байтом розглядає багато внесків жінок у минуле та сьогодення технологій, перешкод, з якими вони стикалися (і долали їх), та основ майбутнього, які вони заклали для наступних поколінь. Жіночі програмісти ENIAC

Ефрон є натхненням для Алексіс, і для неї цитата говорить про виклики роботи у світі ЗМІ. “Медіа жорсткі ... і ти повинна бути героїнею. Якщо у вас є історія, ви повинні продовжувати. Як латиноамериканці, у нас є життєва місія, ти знаєш. Ми повинні бути казкарями і прокласти шлях, щоб інші латиноамериканці робили те саме ".

Оволодіння її ремеслом

Алексіс працював блогером у Марти Стюарт та Алісії Кіз, а також працював в MTV Act. Зовсім недавно приєднався АлексісФлама, Платформа цифрового вмісту Univision англійською мовою - іноді з натяками на іспанську - призначена для Millennials (друге та третє покоління іспаномовних). Будучи редакційним директором платформи, Алексіс відповідає за розробку редакційного змісту на теми від комедії до популярної культури на іспано-латинських ідіосинкразіях.

Алексіс Тірадоalexis tirado la flama thealexis tirado la flama latina так ealexis tirado la flama 4

Алексіс має досвід успіху. Писати вона почала в молодому віці - любила історії, комікси та вела власний журнал. У старшій школі, доки обмін текстовими повідомленнями та смартфони навіть не були речами, Алексіс писав нотатки людям, а на останньому курсі коледжу вчитель сказав їй, що вона може стати письменницею.

“Ніхто раніше мені цього не говорив. Я був справді вражений. Це все змінило для мене. Це дало мені впевненість у кар’єрі в письменницькій діяльності, а потім я почав займатися журналами, веб-сайтами та Інтернетом. Мені подобаються соціальні медіа ... це так весело і так швидко ".

Розмовляючи з Алексіс, легко помітити її відданість і пристрасть до поп-культури та всього соціального. Це проникливий і сміливий, з відтінком неповаги та ставлення латиноамериканського розширення можливостей, що виходить за рамки простих слів. Як редактор закону MTV, вона підкреслила позитивний внесок тисячоліть, знаменитостей та організацій, які прагнуть покращити своє життя та життя інших людей.

З 8500 кандидатів Тірадо був обраний головним блогером кампанії Алісії Кіз 2010, Я Супер Жінка. Вона також працювала онлайн-редактором проекту "Оннімедіа" Марти Стюарт Лівінг, Мрійники в Виконавців, що заохочує та допомагає жінкам стати підприємцями.

«Я мав можливість співпрацювати з цими двома чудовими жінками ... обидві вони успішні, тому що мали хороший фундамент і людей, які вірили в те, що вони робили ... Обидві хотіли створити спільноти та вміст, який надихатиме інших жінок, молодших, або за допомогою пісень або за допомогою інших навичок », - зазначила Алексіс, коли її запитали про її досвід роботи з цими двома відомими особистостями.

alexis-alicia-keys

Її бойовий дух, успадкований від батьків та бабусі (пуерториканської та сальвадорської), зберігався протягом усієї її кар'єри. «Моя бабуся була двічі одружена. Перший раз, коли вона стала вдовою, вона вирішила переїхати з Пуерто-Рико до Нью-Йорка самостійно. Вона ніколи не приймала жодних соціальних та харчових талонів. Працювала швачкою. Вона така сильна, сильна, сильна жінка. У своєму житті я не зустрічав сильнішої жінки ”. У "Фламі" Алексіс виконує цю спадщину розширення прав і можливостей жінок, особливо латинок.

По дорозі на Південь південним заходом 2016 року

Алексіс матиме можливість взяти участь в якості учасника дискусії в одній з найважливіших подій у музиці, кіно та цифрових ЗМІ США - South by Southwest 2016, яка відбудеться в Остіні, штат Техас. Беручи до уваги обмежену присутність латиноамериканців на таких заходах у минулому, можливість обговорювати питання, що стосуються іспаномовного ринку, є досягненням для Alexis і дуже важливим для громади. Її панель називається Marketing Latino Cool (14 березня), і разом із групою видатних представників латиноамериканських ЗМІ вони проаналізують перехід від традиційного маркетингу, націленого на латиноамериканців, до більш динамічного, складного та складного формату, складеного другим і латиноамериканці третього покоління.

Пов’язані: Що подивитися на другому щорічному нагородженні Tecla

«Важливо, щоб хороші маркетологи, його бренди, агентства та люди загалом розуміли, що в латиноамериканському досвіді є так багато різних фактур і шарів, і що ми не всі одне. Ми не всі шанувальники JLo ... Ми не всі шанувальники Джорджа Лопеса ... Ми така веселка з мільйонів кольорів ... та уподобань. Вони повинні знати аудиторію і дещо глибше визначитись із тим, ким ми є », - говорить Алексіс.

Флама

Flama є прикладом успішного маркетингу для латиноамериканської аудиторії, головним чином тому, що це цифровий простір, створений латиноамериканцями для латиноамериканців. Все починається з різноманітної команди, за якою йде вміст, який адаптується до певних смаків, що пронизують її аудиторію тисячоліть.

Деякі видавці все ще відчувають недовіру до латиноамериканського ринку, і це прямо пропорційно недостатньому знанню громади. Для Алексіс подолання цього бар’єру є частиною її роботи в The Flama. "Ми робимо хорошу роботу за допомогою комедії ... ми робимо хорошу роботу, інформуючи нашу аудиторію про те, що відбувається ... Ми робимо хорошу роботу, святкуючи свою спадщину, свою культуру і свою гордість", - пояснює вона. "Ми дуже дбаємо про те, що робимо. Ми всі знаємо, що це важливо, і всі ми хочемо підвищити латиноамериканський голос ".

La Flama прагне створити безліч просторів, які охоплюють іспаномовну аудиторію, демографічну категорію, яка буде лише зростати і матиме більшу представленість у засобах масової інформації, як цифрових, так і традиційних, протягом наступних років. "Ми завжди боремося за місце за столом, головний стіл у основних медіа-програмах", - говорить нам Алексіс. "Іноді доводиться просто робити власний стіл і сидіти за ним, створюючи контент і намагаючись стати власними розповідачами історій, поки він не стане основним".

Латинська влада

Алексіс відчуває, що в Сполучених Штатах настав час латиноамериканців. "Я відчуваю, що в даний час бути латиноамериканцем - це щось модне", - каже вона, але наголошує, що це має бути не лише тимчасовим. “Це великий рік для нас. Зараз, як ніколи, настав час засвітитись, і якщо хтось читає цю статтю та інтерв’ю, і є латиноамериканом, і вони хочуть стати письменниками, вони хочуть створювати відеоролики чи все, що вони хочуть робити, їм не слід більше чекати, це час робити це. Люди починають звертати на нас увагу ... Люди нарешті помічають, що ми маємо великий доступ до країни ».

Останні повідомлення