Як завантажити Leaked Chromium Microsoft Edge Browser для MacOS

Запас фото комп'ютера Mac, сидячи на столі Дзеніна Лукач / Пекселі

Очікуваний браузер Microsoft Edge на базі Chromium потрапив в Інтернет цього тижня напередодні офіційного випуску.

За даними The Verge, користувач Twitter на ім’я WalkingCat (@ h0x0d) просочив посилання для завантаження двох версій браузера Edge для MacOS: однієї для збірки Canary та однієї для збірки Dev. Здається, посилання надходять із серверів Microsoft. Ці посилання твітував WalkingCat 6 травня.

Очікується, що версія MacOS для Microsoft Edge з підтримкою Chromium включатиме підтримку сенсорної панелі та вкладки із закругленими кутами. Підтримка Edge для Touch Bar повинна включати такі функції, як управління мультимедіа та можливість перемикання між вкладками, повідомляє 9to5Mac.

The Verge також згадав, що у версії Edge для MacOS на даний момент є кілька функцій, які будуть включені пізніше для "як збірки Windows, так і MacOS". Ці функції включають засоби контролю конфіденційності та нову функцію збору тексту та зображень.

І як ми вже згадували минулого місяця, нова версія Microsoft Edge на основі Chromium також може мати підтримку потокового передавання 4K Netflix.

У березні Digital Trends змогли здійснити практичний огляд раннього випуску версії Windows нового Microsoft Edge, і навіть тоді ми вважали це «великим поліпшенням» на основі свіжого інтерфейсу браузера, кращого доступу до більше розширень та краща загальна продуктивність. Деякі недоліки, які ми помітили у ранній версії браузера для Windows, включають відсутність функції анотації веб-сторінок і те, що, здається, не було способу відкласти вкладки або переглянути їх за допомогою наведення курсору.

Ми не були б здивовані, якби користувачі Mac хотіли якомога швидше випробувати версію MacOS для MacOS. Якщо ви користувач Mac, і ви не можете дочекатися офіційного випуску Edge для Mac, ви можете завантажити просочену версію цього браузера, використовуючи посилання для завантаження для збірки Canary та Dev нижче:

Microsoft Edge для Mac (Canary Build)

Microsoft Edge для Mac (збірка розробника)

Також варто зазначити, що, як зазначає 9to5Mac, збірка Canary оновлюватиметься щодня, а збірка Dev - щотижня. І як завжди, ми закликаємо вас бути обережними під час завантаження таких файлів, що витікають.

Останні повідомлення