Як Snapdragon від Qualcomm керує 41-мегапіксельною Lumia 1020 від Nokia

Qualcomm Snapdragon

Я проводив довгострокову оцінку Nokia 1020, і якщо той факт, що я не хочу її повертати, є якимись ознаками, це, здається, йде добре. Камера неймовірна. Моя стара Nokia 920 була гарна, але я справді не помітив такої великої різниці між нею на інших висококласних смартфонах з хорошими камерами. 1020 - це перший смартфон, який по-справжньому заставив мої камери DLSR та камери "наводити і стріляй" застарілі; Я просто більше не ношу їх із собою.

Цього тижня я вирішив поглянути під технологію. Хоча багато що пов’язано з лінзами та датчиком, процесор Snapdragon (ви повинні полюбити маленьку комерційну рекламу) робить більшу частину важких робіт. Як виявляється, процесор має значення в телефоні, адже цей без нього не був би настільки хорошим.

Що всередині має значення

Щоб зробити камеру Nokia 1020 від чудової до дивовижної, їй потрібно було запропонувати оптичну стабілізацію зображення, зображення з високим динамічним діапазоном (HDR), точне керування затвором та ксеноновий спалах (функція, як правило, щойно зустрічається в автономних камерах). Оскільки його унікальний датчик фіксує 41 мегапіксель вихідних даних зображення, йому потрібні обчислювальні потужності для швидкої обробки, редагування та стиснення зроблених знімків. Нарешті, щоб отримати результат для отримання дивовижних знімків, потрібно було автоматичне зменшення шуму та налаштування кольорів. Кінцевий результат - найкраща камера, особливо при слабкому освітленні, на смартфоні на сьогоднішній день. Багато з цих функцій безпосередньо пов’язані з конкретними особливостями процесора Snapdragon, і вони не працювали б, якби для телефону був обраний менший чіп.

Макрос задньої камери Nokia Lumia 1020Камера не тільки добре володіє нерухомими зображеннями, але й знімає відео 1080p зі швидкістю 30 кадрів в секунду. Багато смартфонів можуть це зробити, але чіп Qualcomm у Lumia 1020 технічно може обробляти 20-мегапіксельне відео зі швидкістю 30 кадрів в секунду (хоча телефон цього не підтримує). Кодування створює значне навантаження на процесор, що робить цю специфікацію хорошим показником того, наскільки потужним є Snapdragon.

AnandTech, сайт, який, як правило, чудово порівнює процесори для ПК, провів детальний тест на камеру в цьому телефоні і, погодившись з тим, що набагато більше, ніж будь-що інше, перетворюється на дивовижний.

Вибір смартфона

Насправді я хочу чотири речі від свого смартфона: це повинен бути хороший телефон, це повинен бути хороший КПК, він повинен запускати програми, які я хочу запускати, і він повинен мати чудову камеру, тому що я приймаю багато фотографій (переважно автомобілів). Маючи гарне уявлення про те, що ви хочете в смартфоні, перед тим, як почати робити покупки, ви зможете уникнути спокуси тим, що хоче продати людина. Зрештою, ви хочете знайти телефон, який вам сподобається, у перший день, коли у вас є, і все одно насолоджуватись, поки не обміняєте його на нову модель. Якщо ви старші, маєте проблеми з переглядом дрібного тексту або просто маєте великі руки, вам потрібен більший екран. Якщо у вас маленькі руки, можливо, шукайте меншу. Якщо просто придбати Apple найважливіше, то вам слід це зробити. Якщо на наступному телефоні, який у вас є, повинен бути дерев'яний футляр, то там є телефон для вас.

Коли смартфони дозрівають, я помітив, що я починаю більше піклуватися про те, що в них знаходиться, так само, як і на своєму ПК. Наявність запасу продуктивності для керування функціями, якими я хочу користуватися, стає для мене важливим. Єдиним застереженням є те, що я не буду жертвувати часом автономної роботи заради продуктивності, що добре, оскільки ця Nokia 1020 насправді покращує час автономної роботи, ніж моя стара 920, також значною мірою завдяки платформі Qualcomm.

Технічні характеристики призначені не лише для демонстрації

Якщо ви схожі на мене і переслідуєте певну функцію чи рівень продуктивності, чіп у вашому наступному смартфоні, швидше за все, буде для вас так само важливим, як і для мене. Забавно, як світ змінюється: Здається, так само, як нам, здається, все менше цікавиться, що знаходиться всередині наших ПК, ми, здається, більше дбаємо про те, що знаходиться в наших смартфонах - або, принаймні, повинно бути.

У будь-якому випадку, якщо у вас є можливість, перевірте камеру в Nokia 1020. Це просто приголомшливо! Тепер, якби вони просто перетворили цю рекламу дракона Qualcomm на фільм ...

Останні повідомлення