Кращі плагіни Firefox

Firefox отримав культові прихильники завдяки своїй швидкості, стабільності та інтерфейсу, але для твердих шанувальників сторонні плагіни залишаються на сьогоднішній день його найбільшим пунктом продажу. Подібно регулюванню дзеркал в машині та фіксації висоти сидіння перед тим, як виїхати з проїзду, налаштування браузера може зробити вас набагато комфортнішими в Інтернеті. І як налаштування круїз-контролю, багато з них можуть значно полегшити певні завдання. На жаль, нескінченний пул надбудов там також може бути дуже страшним для початківців користувачів, які не впевнені, що шукають. Ми вирішили безлад, щоб зібрати 10 найкорисніших доповнень.

Покращена панель прогнозів

Так, ви можете зупинити свій робочий день, відкривши будь-яку кількість погодних сайтів на новій вкладці браузера, але якщо ви хронічний погодник, як це роблять деякі з нас, ніщо не зрівняється із зручністю на перший погляд цього плагіна. Він займає інакше невикористаний простір внизу вікна браузера та відображає поточну інформацію про погоду та прогноз. Вдосконалена версія додає радіолокаційне зображення, яке з’являється при наведенні, що обов’язково має бути для метеорологів-любителів (і бажаючих).

TabMix Plus

Хоча ранні біженці Internet Explorer були раді лише наявності вкладок, досвідчені користувачі можуть виявити, що розподіл опцій за замовчуванням у Firefox трохи не відповідає їх стилю. TabMix Plus додає безліч нових опцій для вкладок: від вибору, чи зникає панель вкладок, коли є лише одна вкладка, до можливості їх дублювання та перейменування.

Синхронізація закладок та паролів Xmarks

Якщо ви переглядаєте свій робочий стіл вдома, ноутбук, кав’ярню та інший робочий стіл в офісі, ви, мабуть, жонглюєте трьома різними наборами закладок, коли ви дійсно хочете отримати доступ до одних і тих же сайтів на всіх своїх комп’ютерах. Xmarks автоматично синхронізує ваші закладки на кількох комп’ютерах, дозволяючи вам додати закладку з будь-якого комп’ютера та відкрити її на наступному без будь-яких зусиль.

ReadItLater

Як може сказати вам будь-який звичний веб-переглядач Вікіпедії, ви не завжди встигаєте проглянути кожну цікаву статтю, яку ви натрапите в Інтернеті. Закладки працюють як швидкий спосіб зберегти ці лаконічні мітки, але тоді ви отримаєте купу старих матеріалів, які ви ніколи не переглянете. ReadItLater - це просто проста черга для читання: додайте галочку до сторінок, коли їх помітите, витягніть зі списку, коли у вас буде більше вільного часу, а потім зніміть прапорець, коли закінчите, або додайте його до своїх закладок, якщо це варто економити.

iMacros

Ви коли-небудь виявляли, що знову і знову робите те саме через Firefox? Бажаєте, щоб ви могли автоматизувати ці завдання за допомогою сценарію, подібного до дій у Photoshop? iMacros дозволяє легко записувати набір дій (натискання на посилання, введення даних у форму) у скрипт, який запускатиметься натисканням кнопки. Наприклад, створіть собі кнопку соціальної мережі, і ви зможете одночасно відкривати Facebook, MySpace та YouTube на різних вкладках, вже ввійти в систему та готові до перегляду.

TinyMenu

Люди з гігантськими 30-дюймовими моніторами, мабуть, не потішають параметри меню, які вивішуються у верхній частині Firefox, але на нетбуці кожен маленький фрагмент місця на екрані має значення. TinyMenu дає вам трохи більше, промітаючи всі ці меню у верхній частині екрана та комбінуючи їх за допомогою однієї кнопки.

GUtil!

Для піонерів хмарних обчислень, які використовують Google Apps майже для всього, GUtil! це як меню «Пуск» для вашого браузера. Одним клацанням миші ви отримуєте доступ до будь-якої утиліти Google, і ви можете зняти кліки з елементів опцій, щоб пристосувати список до своїх потреб. Це просто, але набагато простіше, ніж додавати їх до всіх окремо.

Оновлення сканера

Незважаючи на досить суху назву, Update Scanner завойовує своє місце у списку, виконуючи вкрай необхідне завдання. Замість того, щоб вручну відвідувати ваші улюблені сторінки кілька разів на день, щоб перевірити, чи не зросло щось нове, Сканер оновлення перевірить їх для вас (настільки часто, наскільки вказано вами) і повідомить, коли щось з’явиться. З’ясуйте, коли публікуються нові дати туру для групи, як тільки вони піднімаються, переглядайте новий випуск вашого улюбленого веб-коміксу або слідкуйте за блогом друга, ніколи не відвідуючи більше одного разу.

AnyColor

Ви не знайдете дефіциту тем, завдяки яким FireFox може виглядати так, як хтось інший задумав, але якщо у вас немає навичок або часу, щоб зробити його самостійно, AnyColor - це один із найшвидших способів персоналізувати браузер на ваш смак. Це дозволяє вибрати колірну схему для кожного маленького аспекту теми FireFox за замовчуванням, починаючи з тла і закінчуючи виділеннями та заголовками.

FoxTab

То що, якщо це безсоромне викрадання Cover Flow? FoxTab полегшує навігацію по безладній купі вкладок, розподіляючи їх у масив тривимірних мініатюр, а не стиснуту смужку у верхній частині Firefox. Ви навіть можете вибрати, як їх викласти плиткою, розгорнути перегляд на весь екран і шукати текст усіх сторінок, щоб знайти те, що вам потрібно, не здогадуючись.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found