Подружжя Флориди заарештовано, погуглив, як вчинити вбивство

Вбивство Google

Молода пара Флориди була заарештована за вбивство після того, як їх історія в соцмережах у Facebook, пошуки в Google та текстові повідомлення відкрили докази того, що призвело до смерті їх 19-річного співмешканця.

Поліція повідомляє, що жертва Джуліана Менш була задушена 24 березня в будинку Форт-Лодердейл, яким вона поділилася з парою після грошової суперечки. 32-річний Джеймс Айерс був заарештований через кілька днів після того, як він зізнався другові у скоєнні злочину, тоді як його дівчина Ніколь Окршесік, 22, звинуватила все випробування в Айєрсі. Однак поліцейське розслідування історії соціальних мереж Окшесика показує тривожні свідчення про процес мислення пари до та після злочину.

За допомогою свого смартфона Окшезік погуглила кілька пошукових термінів, включаючи «хімічні речовини, щоб знепритомнити людину», «змусити людей знепритомніти», «способи вбити людей уві сні», «як задушити когось» та «як отруїти когось». Менша було вбито через кілька хвилин після того, як Оркезік розшукав ці слова в Google, повідомляє New Times Broward-Palm Beach.

Наступного дня Оркезік та Айерс обмінялись "кількома сотнями текстових повідомлень", в яких Айерс, можливо, пошкодував про своє рішення.

Айєрс: Я називаю 911, пам’ятай, як ти їздив на її машиніОкшесік: Зупини цеАйерс: F *** це погано просто зателефонуйте до копівОкшесік: Чому б *** ти б це зробив і зіпсував обидва життя, коли ми можемо просто позбутися цього *** і рухатися даліАйерс: Ви затримали її, пам’ятайте, краще поспішайте, зателефонуйте мені зараз Ситуація не була врегульована до 27 березня. Згідно з розшифровкою чату на Facebook у той день, Orkzesik та Ayers продовжували сперечатися щодо того, як утилізувати тіло. The New Times опублікував наступну розмову. Окшесік: Що сказала Даніелла?Айерс: Вона сказала, що Жуль зник безвістиОкшесік: Що ти сказав?Айерс: Була 3 ранку, я не відповівМи повинні розібратися в цьому, я не збираюся, але якщо запах погіршиться, це буде ***Окшесік:Не можемо просто спустити його кудись, а потім злетітиАйерс: Будь ласка, просто приїжджайте вже сюди, мені потрібні ви, були в цьому разом Оркзесік не з'явився, а натомість того ж дня заїхав до реабілітаційного закладу. Айерс здався і йому було пред'явлено звинувачення у вбивстві першої ступеня. Суд розпочався 25 червня. Оркжесік була заарештована 10 травня, коли її нарешті зв'язали із вбивством завдяки їх недбалому сліду доказів. Її справа буде представлена ​​на розгляд великого журі 7 червня, повідомляє Державна прокуратура Броварда. Це, безумовно, не перший випадок, коли Google та інші сайти соціальних мереж доводять докази злочину. Раніше ми повідомляли про арешт за "подвійне вбивство" після відмови Facebook. У 2005 році спеціаліст Apple Macintosh також був заарештований після того, як Google погуглював, як вбити свою дружину шляхом "обриву шиї". Більшість із цих випадків виявляють, що корисними є не особливо соціальні медіа, це люди, які на це сильно покладаються і залишають позаду сліди, які полегшують владі засудження їх за злочин.

Останні повідомлення