Як керувати кількома обліковими записами Instagram

Користувачі Instagram з декількома обліковими записами тепер можуть легко переключатися між ними в програмі Instagram. Ця функція, яка вийшла на початку 2017 року, давно назріла, оскільки користувачі тривалий час просили рішення для швидкого переключення між обліковими записами. Перед оновленням користувачам доводилося виходити з одного облікового запису та входити знову в інший кожен раз, коли вони хотіли його перевірити, або переходили на милість сторонніх програм - багато з яких насправді ускладнювали перехід з одного облікового запису на наступний. У епоху миттєвого задоволення це було дуже неефективно.

Тепер інстаграмери можуть додавати до п’яти облікових записів до програми Instagram, тобто ви, ваша кішка, ваша дитина та кілька неживих об’єктів у вашому житті можете мати платформу для висловлювання, розміщуючи чи публікуючи фотографії, GIF-файли , або відео. Хоча у вас ніколи не може бути накопичено стільки послідовників, як у Селени Гомес або португальського футболіста Кріштіану Роналду (у цих двох найбільше підписників в Instagram, що перевищує понад 150 мільйонів), ви все одно можете насолодитися моментом, коли одна з ваших фотографій отримає таку важливу роль 11-е подобається, і ваше загальне існування на мить підтверджено.

Ви будете добре на шляху до статусу знаменитості, якщо скористаєтесь наведеними нижче кроками щодо керування кількома обліковими записами Instagram.

Як додати додаткові облікові записи Instagram

Instagram спростив процес додавання додаткових облікових записів Instagram до програми. Запустивши програму, перейдіть до свого профілю (піктограма або зображення в правій частині знизу), виберіть меню у верхньому правому куті наступного екрана, а потім Налаштування.

Потім прокрутіть вниз, виберіть Додати обліковий записта введіть бажане ім’я користувача та пароль для облікового запису, який ви хочете додати. Якщо ви створили кілька облікових записів Instagram, ви зможете отримати доступ до сповіщень для кожного з них у відповідному профілі. Ви можете змінити налаштування сповіщень для кожного з них.

Як переключатися між обліковими записами

На даний момент у вас, вашого незграбного кота та вашого злощасного тераріуму є власний акаунт в Instagram. Тепер вам потрібно буде знати, як перемикатися між різними обліковими записами. Перейдіть на сторінку свого профілю та торкніться свого імені користувача у верхній частині екрана. Тоді у вас буде можливість вибрати зі списку облікових записів, пов’язаних із вашим конкретним додатком. Ви також зможете додати ще більше облікових записів.

Як видалити доданий обліковий запис

Добре, отже, новинка стерлась, і цей нещодавно доданий обліковий запис насправді не розвивається, як ви сподівалися. Це трапляється з найкращими з нас. На щастя, легко стерти старий обліковий запис і перейти до інших перспектив. Завантаживши свій профіль Instagram, виберіть меню у верхньому правому куті екрана, а потім Налаштування. Прокрутіть вниз і виберіть Вийти з [ім'я користувача] варіант. Якщо ви хочете знову використовувати обліковий запис у програмі, вам потрібно буде ввійти знову.

Якщо ви повністю закінчили гру Instagram і хочете видалити всі свої облікові записи зі свого пристрою, ви також можете вибрати Вийти з усіх облікових записів робити так. Але не поспішайте, квантова реальність може легко поставити на карту. Зрештою, якщо дерево падає в лісі, а поруч нікого немає, щоб задокументувати це в Instagram, чи видає це звук? Це гарне запитання. Якщо ви хочете назавжди видалити свій обліковий запис Instagram, а не просто вийти з нього, у нас є посібник і для вас, щоб ви могли попрощатися раз і назавжди.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found