Instagram видасть попередження обліковим записам, які можуть бути заборонені

Instagram почне попереджати користувачів, яким загрожує заборона їхніх акаунтів на платформі соціальних мереж. Це одна із змін, що впроваджуються для вирішення порушень політики.

У своєму дописі в блозі Instagram представив новий процес сповіщення, який інформуватиме людей, якщо їх обліковий запис ризикує бути вимкненим. Сповіщення міститиме публікації, коментарі та історії, які були видалені з облікового запису, а також причину їх видалення.

"Якщо ви знову опублікуєте щось, що суперечить нашим правилам, ваш обліковий запис може бути видалено", - йдеться в повідомленні. Це дає користувачам можливість змінити спосіб обробки своїх облікових записів, щоб запобігти їх знесенню, замість того, щоб раптово дізнатися, що їхні рахунки зникли.

Повідомлення також надасть можливість оскаржити вміст, видалений за порушення наготи та порнографії, знущання та переслідування, висловлювання ненависті, продаж наркотиків та політику боротьби з тероризмом. Якщо Instagram виявить, що вміст було видалено помилково, він відновить публікацію та видалить порушення із запису облікового запису.

Раніше люди повинні були пройти через довідковий центр Instagram, щоб оскаржити рішення щодо модерації. Оскільки апеляції тепер можливі завдяки новим сповіщенням, процес стане простішим для користувачів, які вважають, що їх вміст було видалено помилково.

Згідно з чинною політикою, Instagram відключає облікові записи, які мають певний відсоток неприйнятного вмісту. Платформа соціальних медіа вдосконалює цю політику, також видаляючи облікові записи, які здійснюють певну кількість порушень протягом певного періоду часу.

Особливості нових політик спеціально приховуються, щоб користувачі не мали можливості використовувати нову систему. Оновлення виявляється корисним для уникнення проблемних облікових записів поза платформою. Крім того, хоча вміст все ще може бути видалено помилково, оскаржити його відновлення буде набагато простіше.

Нові сповіщення надходять приблизно через місяць після того, як Instagram заявив, що протягом наступних кількох місяців буде розповсюджувати рекламу в розділі Explore. Оголошення відображатимуться не в режимі сітки, в якому відображатимуться фотографії та відео із запропонованих облікових записів, а лише у стрічці, яка з’являється після натискання вмісту.

Останні повідомлення