Навушники Bose QuietComfort, Навушники 500: Все, що ми знаємо

Справжня категорія бездротових навушників вибухувала протягом останніх місяців. Ми говоримо не лише про величезну кількість доступних моделей - яких зараз налічується сотні, якщо не тисячі - але й те, на що здатні ці особисті аудіопродукти.

Apple, Sony, Jabra, Sennheiser та Google - лише для того, щоб назвати найбільші бренди - за останні 10 місяців випустили нові або оновлені версії своїх справжніх бездротових навушників із покращеним часом автономної роботи, якістю звуку, бездротовим підключенням і навіть активне шумопоглинання (ANC). Однак однією компанією, яка не випустила новий справжній бездротовий продукт з 2018 року, є Bose, чий SoundSport Free залишається єдиною справжньою бездротовою пропозицією.

Коли нарешті Bose випустить щось нове, і як це виглядатиме, коли з’явиться? Ось усе, що ми знаємо про наступні справжні бездротові навушники Bose.

Навушники Bose QuietComfort

Навушники Bose QuietComfort Бозе

Якщо говорити про активне шумопоглинання, чи не трохи дивно, що компанія, яка майже самостійно створила ринок навушників з шумопоглинанням, ніколи не виготовляла набір справжніх бездротових навушників з ANC? Ми теж так думаємо. Однак очікування, очевидно, скоро закінчиться, оскільки Bose готує свої навушники QuietComfort.

Якщо це ім’я для вас нове, це тому, що воно нове і для нас. 7 вересня CNET виявив те, що, як видається, просочилося рекламне відео від Bose, яке містить ці навушники. До того часу ми працювали, переконавшись, що Bose назве ці нові, раніше не названі навушники, шумопоглинаючими навушниками 700, щоб синхронізувати свої чудові навушники з шумопоглинанням 700.

Тепер зрозуміло, що Бозе вирішив повернутися до бренду QuietComfort, який встановив Бозе лідером у просторі ANC.

Окрім підтвердження імені, промо-відео підтверджує ще кілька фактів, про які раніше повідомлялося. Наприклад, час автономної роботи, який між заряджаннями становитиме шість годин, наявність чорних або білих моделей та значний рівень захисту від води (хоча рейтинг IPX не згадується).

Раніше в цьому році Джош Квілл опублікував відео на YouTube про набір навушників з маркою Bose, які, на його думку, були навушниками Bose Noise Canceling Earbuds 700. Смішно, хоча в коробці, яку він показав, прямо на передній панелі написано: “QuietComfort Earbuds”. ми (включаючи Quill) припустили, що це заповнювач.

Навушники Bose Noise Canceling 700, можливо, розкриті у відео YouTube

У відео Quill показує навушники, їх зарядний чохол, коробку з продуктом, яка явно задумана як частковий макет, а також зарядний кабель та вушні плавці різних розмірів.

Зарядний чохол, очевидно, буде пропонувати бездротову, а також USB-C зарядку, і продовжує кілька дизайнерських підказок з попередніх навушників Bose. Сам корпус знаходиться на громіздкій стороні, коли справи зарядки йдуть. Бозе ніколи не цурався громіздких справ; той, який він використовував для SoundSport Free, є масовим. Більші випадки зарядки також неминучі при роботі з великими навушниками, які також мають затишні навушники, а дизайн Bose відповідає обом пунктам.

У кришці замість магнітів використовується механічна засувка, що є незвичним відхиленням від того, що стало галузевим стандартом.

Текст на звороті коробки вказує, що навушники QuietComfort матимуть шість годин експлуатації на одному заряді, який можна продовжити до 18 годин за допомогою зарядного чохла, який заряджає акумулятор 12 годин. Ця статистика відповідає просоченому промо-відео.

Жодна статка не є дуже вражаючою на сучасному ринку бездротового зв'язку, який зараз включає такі продукти, як Sony WF-800SPN, який забезпечує дев'ять годин роботи з увімкненим ANC і 13 годин з вимкненою функцією.

Квілл ніколи не моделює для нас навушники у вухах, а також не пропонує жодних здогадок щодо ціноутворення чи пояснення того, як він потрапив у їх володіння.

Незважаючи на цей можливий витік, Bose не говорив багато про ці майбутні справжні бездротові навушники ANC, однак його маркетингова копія явно спрямована на те, щоб збудити нас за них. скасування. Насправді, ця вказівка, що визначає категорію, розроблена для забезпечення шумозаглушення, порівнянного з нашими найпотужнішими смуговими навушниками ".

Час настільки ж нечіткий, що “запуск пізніше в 2020 році” є єдиним посиланням, з яким нам доводиться працювати.

Технічно кажучи, перші справжні бездротові навушники з технологією шумозаглушення Bose вже є на ринку - Echo Buds від Amazon за 130 доларів мають систему ANR від Bose (активне зменшення шуму). Коли були оголошені Echo Buds, Бозе обережно уникав будь-яких припущень, що Echo Buds будуть порівнянні з його власними ANC-бруньками: «... це справді два різні продукти, з двома різними цілями продуктивності, і як результат, два дуже різні рівні ефективності », - заявив представник Bose The Verge.

Як вийдуть навушники QuietComfort у порівнянні з іншими найкращими виборами ANC, такими як Master і Dynamic MW07 Plus, Sennheiser Momentum 2 та старінням Sony, але все ще чудовим WF-1000XM3? Якщо найновіші консервовані банки Bose є якимось свідченням, вони повинні бути чудовими у всіх відношеннях, навіть якщо вони виявляються не найкращими з усіх, що ви можете придбати.

Враховуючи, що навушники QuietComfort стануть флагманськими справжніми бездротовими навушниками Bose, ви точно можете очікувати ціни, яка відображає це становище в його модельному ряду. В даний час роздрібні навушники компанії Noise Canceling Headphones 700 продаються за 400 доларів. Якщо ми застосуємо ту саму цінову стратегію, яку Sony використовувала для своїх стабільних навушників / навушників - 350 доларів WH-1000XM3 і 230 доларів США WF-1000XM3, здається ймовірним, що навушники Bose QuietComfort вийдуть на ринок приблизно за 300 доларів, що є тією самою ціною як навушники Sennheiser's Momentum 2 ANC.

Навушники Bose 500

Навушники Bose 500

Настільки ж хорошими, як і Bose SoundSport Free, коли вони дебютували, вони вкрай потребують оновлення. Це оновлення, яке, за словами Бозе, надійде «пізніше» в 2020 році, - це Earbuds 500. Офіційно все, що Bose готовий сказати про Earbuds 500, це те, що вони будуть «меншими та елегантнішими», ніж SoundSport Free, мають сенсорне управління, та надайте доступ до вашого вибору Google Assistant або Amazon Alexa.

Неофіційно ви можете поспоритись, що Бозе буде робити набагато більше, ніж це. Маючи лише п’ять годин автономної роботи та додаткові два поповнення в зарядному чохлі загалом на 15 годин, SoundSport Free зараз є одними з найгірших показників, що стосується довговічності. Найкращі моделі тепер можуть заряджатись 11 годин і довше. Можливо, Бозе не прагне побити якісь рекорди, але ми підозрюємо, що Earbuds 500 легко конкуруватиме з такими, як Jabra Elite 75t, яка пропонує 7,5 годин, і вони повинні легко перевершити Apple AirPods та AirPods Pro, які з’являються приблизно за 5,5 годин. .

SoundSport Free може витримати пристойну кількість поту з рейтингом IPX4, але якщо навушники 500 призначені успадкувати мантію «зручних для тренувань» бруньок, вони повинні піти далі. Наприклад, Jabra's Elite Active 75t пропонує рейтинг IP57 для чудового захисту як від пилу, так і від води. Наскільки надійними будуть навушники 500? Ми здогадуємось принаймні IP55 або вище.

Як щодо ціни? Враховуючи, що оригінальний SoundSport Free дебютував на рівні 250 доларів, і що Bose ніколи не соромився встановлювати преміальну ціну на свої продукти, ми думаємо, що 200 доларів будуть мінімальними, як ви можете очікувати, що Bose попросить Earbuds 500. Якщо він встановить ціну на $ 250 або вище, він ризикує бути завищеним у порівнянні з Apple AirPods Pro за $ 250 і WF-SP800N від Sony за $ 200, обидва з яких пропонують ANC.

Коли ми їх побачимо?

То що саме означає «пізніше в 2020 році»? Наше найкраще здогадування полягає в тому, що, оскільки Bose їх ще не запустив, вірогідність пізньої осені, найімовірніше, оскільки Bose захоче скористатися сезоном святкових покупок. Нинішня пандемія зазнала значних наслідків для багатьох аспектів особистого аудіопростору. Через безліч людей, які не працюють, здатність людей дозволити собі висококласні продукти зменшилася. Той самий сценарій також означав набагато довший час виробництва, оскільки компанії намагаються відновити свою діяльність.

Найважливіший сезон відпусток 2020 року може виглядати не так, як у 2019 році, але все одно буде ключовим для Бозе та всіх інших. Осінній запуск означав би, що навушники QuietComfort та Earbuds 500 все ще будуть свіжими у свідомості, коли Чорна п’ятниця котиться.

Оновлено 8 вересня 2020 р.: Додано деталі з просоченого рекламного відео Bose для навушників QuietComfort.

Останні повідомлення