Best Call of Duty Black Ops 2 відео тижня

шість порад про те, як досягти успіху в службовій службі black ops 2 від activision codbo2

Тож початковим пунктом цієї статті було знайти та передати нашу п’ять улюблених Call of Duty: Black Ops 2 відео дописи тижня. З кожним днем ​​все більше і більше людей користуються можливістю розміщувати власний вміст безпосередньо зі своїх ігор на YouTube, і деякі з цих кліпів можуть збити розум прямо з голови.

Ідея полягала в тому, щоб шукати божевільні вбивства та кілька порад як від професіоналів, так і від любителів геймерів. Ми пам’ятатимемо про це наступного тижня, але наразі найкращий Black Ops 2 кліпи цього тижня не від геймерів, а від самої Activision.

Шість кліпів, опублікованих цього тижня на YouTube, - це всі поради, як найкраще використовувати свої пільги. Якщо ви хочете отримати перевагу у своєму багатокористувацькому змаганні, наведені нижче кліпи можуть допомогти. Деякі з них очевидні, але є кілька порад, на які варто подивитися. Дивно, що Activision так довго чекав, щоб розмістити їх. Можливо, вони не хотіли, щоб купа нубів викрала їхні секрети та вбила їх в Інтернеті. Або, можливо, швидше за все, вони просто хочуть нарощувати хвилювання після випуску четвертої та останньої набору карт,Апокаліпсис.

Якою б не була причина, перевірте це. Якщо ви шукаєте кілька додаткових порад, включаючи інформацію про “Походження”, новий режим зомбі, перегляньте наш посібник, і якщо ви хочете запропонувати кілька власних порад, опублікуйте їх у коментарях нижче.

Перкові поради, частина 1: Легка, тверда лінія та куртка Flak

Частина 2: Холоднокровні та жорсткі дроти

Частина 3: Тактична маска, мертва тиша та обізнаність

Частина 4: Спритність, екстремальна кондиціонування та інженер

Частина 5: Жорсткість, швидкі руки та смітник

Частина 6: Сліпе око та привид Віде

Останні повідомлення