Генеза ігрового трейлера: Як було створено новий трейлер Tomb Raider

П'ять років тому звичайний трейлер відеоігор був не більше ніж короткою серією або геймплейних кліпів, або фрагментів ігрових моментів CGI, поєднаних з музикою. Це було прагматично і означало врахувати кілька ключових моментів, але це все. Більше за все, він був просто розроблений, щоб провістити нову гру і повідомити людям, коли вона вийде. Але поступово все почало змінюватися.

За ці роки ігровий трейлер набув нового рівня важливості, ближчого до рівня голлівудського трейлера. Хороший трейлер може означати різницю між масовим хітом і титулом, призначеним для вигідного кошика. Зазвичай найкращі ігри знаходять спосіб охопити маси людей незалежно, але хороший трейлер може висунути незрозумілого видавця та розробника на перший план і вдихнути життя в новий проект.

Наприклад, візьмемо гру в зомбі-ближній бій Мертвий острів. У січні цього року мало хто знав, що гра навіть ще розробляється. Він втратив свого видавця до того, як врешті-решт приземлився в Deep Silver, і навіть тоді гра була незначним заголовком без особливої ​​спеки. Потім з’явився причіп.

Причіп для Мертвий острів є одним з найкращих трейлерів за останні роки. Протягом кількох днів кліп отримав кілька мільйонів переглядів на YouTube, він був першою сторінкою багатьох розважальних веб-сайтів, і незабаром у Голлівуді розпочалася торг за права (трейлер ви можете переглянути за посиланням вище). Трейлер був повністю CGI, і цей CGI був створений виключно для трейлера. У кліпі не було жодного кадру самої гри, і все ж раптом Мертвий острів була однією з найочікуваніших ігор року.

На цьогорічному E3 у багатьох найбільших іграх були представлені трейлери, які були виключно CGI, і всі вони вразили. Ця тенденція буде продовжуватися, оскільки все більше і більше компаній відходять від традиційних трейлерів до відеоігор і вибирають стилістичні моменти. Але який процес створення цих причепів?

Більшість нової хвилі трейлерів обробляють групи, які спеціально присвячені трейлерам, і не входять до команд розробників, відповідальних за саму гру. Звичайно, між групами повинні існувати міцні стосунки, щоб зробити трейлер передавати те, що хоче розробник, тому процес створення трейлера став більш складним і нескінченно складнішим, ніж будь-коли раніше, - але результати є неймовірними та затискачі, що скидають щелепу. Ось п’ять наших улюблених.

Одним із найбільш вражаючих кліпів, який нещодавно вийде, є новий трейлер Tomb Raider під назвою "Turning Point", який вийшов, щоб продемонструвати перезавантаження франшизи вчасно до цьогорічного E3. Розроблена Crystal Dynamic, гра з’явиться на полицях до осені наступного року, але трейлер вже допоміг викликати неймовірний інтерес до проекту. У наведеному нижче ролику розробники обговорюють процес створення кліпу. Ознайомтесь із відеокліпом нижче, щоб дізнатись про те, як створюється великий бюджетний трейлер відеоігор за кадром.

Останні повідомлення