Як завантажити дані Apple про вас

Нарешті набувають чинності нові, більш наполегливі європейські вказівки щодо конфіденційності та контролю даних. Тож не дивно, що компанія Apple внесла деякі оновлення у власну політику конфіденційності. Деякі з цих оновлень допомагають Apple відповідати певним вимогам GDRP, включаючи цікаву можливість доступу всі дані, які Apple зібрала про своїх користувачів.

Розповсюдження Apple, ймовірно, затримується в деяких областях з логістичних міркувань, тому можливість доступу до всіх ваших даних буде обмежена по регіонах і може зайняти деякий час, навіть в США. Однак, якщо ви коли-небудь користувались послугою Apple і знаходитесь у США чи Європі, давайте розглянемо, як саме завантажувати дані, які Apple має про вас.

Крок 1: Відвідайте веб-сайт конфіденційності Apple і увійдіть

Вхід Apple ID

На щастя, Apple створила веб-сайт, присвячений перегляду всіх зібраних даних для своїх облікових записів. Ваш перший крок - відвідати веб-сторінку Apple Data and Privacy.

Тут ви побачите веб-форму для входу за допомогою свого Apple ID та пароля. Якщо минув деякий час, також є синє посилання, якщо ви “забули Apple ID або пароль”, що дозволить вам їх змінити. Якщо це допомагає, ваш Apple ID зазвичай є електронною адресою.

Крок 2: Введіть код автентифікації

Двофакторна аутентифікація

Якщо для вашого облікового запису ввімкнено двофакторну автентифікацію / перевірку (Apple заохочує це), то вам потрібно буде зробити додатковий крок безпеки. Apple видасть вам код автентифікації, який потрібно ввести на веб-сайті для доступу до даних вашого облікового запису. Переконайтесь, що він правильний під час введення тексту!

Зверніть увагу, що якщо у вас інший пристрій Apple, за замовчуванням надсилається код на цей пристрій, тому вам буде потрібно мати його під рукою для цього кроку.

Крок 3: Перегляньте свої служби Apple

Тепер ви побачите екран зі списком усіх служб Apple, до яких підключений ваш обліковий запис, під заголовком «Отримати копію ваших даних».

Це включає такі послуги, як App Store та iTunes, ваші пристрої Apple, Інтернет-магазин Apple, AppleCare, різні аспекти iCloud та багато іншого. Деякі з них мають варіанти розширення на більш конкретні розділи.Apple Отримайте копію ваших даних

Праворуч ви побачите прапорці, де ви можете вибрати кожну окрему послугу, а опцію вгорі вибрати всі. Виберіть усі служби, від яких ви хочете отримувати дані, а потім виберіть «Продовжити». Можливо, варто трохи переглянути на цьому етапі, перш ніж рухатися далі, щоб ви могли відзначити всі послуги, які Apple підключила до вашого облікового запису, і якщо це здається вам точним.

Тут ви можете зіткнутися з регіональними проблемами, і в цьому випадку послуги не з’являться. Якщо веб-сайт Apple щодо конфіденційності особливо зайнятий, ви також можете отримати тут повідомлення про помилку, і в цьому випадку вам слід спробувати ввійти ще раз за кілька хвилин.

Крок 3: Виберіть варіанти доставки даних

Розмір файлу даних Apple

Тепер Apple переведе вас на сторінку, щоб узагальнити програми та послуги, у яких ви запитуєте дані. Він також попросить вас вибрати “максимальний розмір файлу”. Це максимальний розмір файлів, які Apple надасть вам для завантаження.

Apple розділить усі ваші користувацькі дані на пакети такого розміру та надсилатиме їх послідовно. Виберіть розмір, який відповідає швидкості та обсягу пам’яті вашого комп’ютера. Розумно не їхати теж великий, якщо у вас багато служб Apple, або ви отримаєте масивний файл, який може бути важко завантажити та передати.

Завершивши, оберіть «Завершити запит».

Крок 4: Зачекайте

Apple Керуйте вашими даними

Як ви можете собі уявити, Apple бачить багато запитів на дані. Можливо, вам доведеться почекати кілька днів або довше, поки Apple обробить ваш запит і надішле ваші дані на вашу електронну пошту. На даний момент можливі періоди очікування до тижня або більше, тому не розраховуйте на поворот протягом дня-двох.

Отримуючи файли даних, пам’ятайте, що Apple також надає вам можливість виправити вашу особисту інформацію або видалити ваш обліковий запис, залежно від того, що ви знайдете.

Останні повідомлення