Коли, де і як продати свій старий iPhone

iphone 4 на продажНастав час очиститись від цього старого iPhone, готуючись до оновлення. Існує більше кількох сайтів, які бажають зняти застарілу модель зі своїх рук, але куди ви звернетесь? А які там ціни. Ось короткий посібник, щоб ви могли замовити новий iPhone - яким би він не був - без зайвої провини покупця.

Коли

Проблема з цим конкретним запуском iPhone полягає в тому, що вам не гарантовано потрібне оновлення - або ви ще не хочете такого. Чи буде достатньо іншого, що стосується 4S, щоб виправдати модернізацію з 4? Чи планується випуск 5 наступного місяця, і ви воліли б витримати? Вибачте, але на ці відповіді доведеться почекати завтра.

Однак традиційно ми можемо сказати вам, що сьогодні (за день до анонсу моделі наступного покоління), як правило, найкращий день для продажу вашого старого iPhone. Як тільки iPhone буде оголошено завтра, роздрібна вартість вашої старої моделі гарантовано впаде. Переконайтеся, що зараз вибираєте дешеву заміну, доки ви не зможете фактично взяти в руки наступний iPhone, тому що ви навряд чи візьмете його додому завтра.

Ви все ще зможете продати свій старий iPhone після завтра, але ви наблизитесь до зриву навіть після своєї нової покупки, якщо вирішите продати сьогодні. На жаль, оскільки Apple грає з нашими емоціями та робить речі якомога заплутанішими, продаючи сьогоднішній телефон, ви знаєте, що ви робите тут великий стрибок. Але якщо ви бажаєте, ось ваші найкращі ставки на найвищу рентабельність інвестицій.

Де

Старі улюблені, такі як eBay та Craigslist, працюють, доки ви не забудете дослідити, скільки вам слід продати свій старий iPhone. Є також кілька сайтів з перепродажу електроніки, які спеціально відповідають ситуації такого типу:

  • NextWorth пропонує оцінювач вартості, а також гарантію того, що до завтра ви зможете отримати 250 доларів за 16-32 ГБ AT&T iPhone 4. Деякі роздрібні магазини насправді мають допомогу NextWorth, тому вам не доведеться займатися процесом в Інтернеті.
  • Газель пропонує $ 250 за "бездоганний" iPhone 4s, або $ 169, якщо є кілька подряпин.
  • BuyMyTronics підрахує, скільки коштує ваш iPhone, виходячи з його стану, а також того, які аксесуари ви можете додати до нього. Ціни також різняться залежно від постачальника.
  • Це лише вершина айсберга. Готівка для iPhone, iPhones Into Cash, Recellular та Cash Your Tech - це все, що стосується перепродажу електроніки.
  • Миттєвий продаж на eBay залишається найкращим для вас, враховуючи величезну кількість очей, які допоможуть поглянути на ваш iPhone. Craigslist також має свої переваги: ​​мати справу з готівкою та мати можливість продати та отримати гроші в той же день - це безперечний бонус.

Скільки я можу отримати за свій iPhone 4?

Ось короткий огляд найкращих цін, які ми бачили на найпопулярніших сайтах щодо перепродажу вашого старого iPhone.

Миттєвий розпродаж на Ebay: iPhone 4s (використовується) готівкою до $ 280; білі моделі - більше.

Craigslist: Ми бачили, як iPhone 4s коштували 500 доларів. Також помітили пару оголошень, які розшукували iPhone 4 від людей, готових заплатити 350-400 доларів.

NextWorth: $ 250 (моделі Verizon, здається, мають трохи менше, як правило, від $ 165 до $ 172).

Газель: АТ&T iPhone 4 16 ГБ у хорошому стані принесе вам 191 долар, а бездоганна модель - 264 долари. 32 ГБ становить (відповідно) 206 або 284 долари. Моделі Verizon коштують трохи дешевше - від 150 до 238 доларів залежно від розміру.

А як щодо мого iPhone 3GS?

Якщо ви справді чекали і тримали iPhone 3GS, це все-таки точно час продати.

Миттєвий розпродаж на Ebay: 3GS продається за ціною від 168 до 216,75 доларів.

Craigslist: Ми бачили рекламу на суму від 120 до 200 доларів.

NextWorth: Між 121,11–144 доларами.

Газель: Бездоганні моделі 3GS можуть принести вам десь від 147 до 206 доларів. За “хороші” одиниці, що знаходяться там, ви можете взяти додому 116–158 доларів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found