Опір не марний! 6 підказок щодо збереження вашої роботи на тлі поглинання роботів

Що б ви не робили на своїй роботі, швидше за все, ви врахували можливість того, що одного разу можете втратити засоби до існування за рахунок робота. Поки не набуде чинності така система, як універсальний базовий дохід (і, можливо, навіть тоді!), Ризик А.І. крадіжка нашої зайнятості - це екзистенційна загроза нашого віку. Але все не повинно виглядати настільки похмуро.

Як Термінатор головний герой Сара Коннор одного разу сказала нам, що ми можемо створювати своє майбутнє. Принаймні, ми можемо налаштувати це на свою користь. Які поради ми можемо дати, щоб переконатись, що ви не опинитесь зменшеним на користь робота? Читайте далі, щоб дізнатись.

Отримати на правій стороні зриву

Не потрібно бути Клейтоном Крістенсеном, щоб знати, що технології зараз руйнують купу галузей. (Включно із тим, у якому ви працюєте, швидше за все!) Чи буде це зрив хорошим чи ні, залежить від того, з якого боку ви перебуваєте.

Якщо ви хтось із порушених працівників, існує приблизно 47 відсотків шансів, що ваша поточна робота не буде існувати для людей протягом наступних 15 років. Якщо, навпаки, ви один із руйнівників, у вас є дивовижна можливість взяти у руки більший, ніж будь-коли, шматок пирога.

Найкращий спосіб упевнитись, що вас не замінять роботи? Будьте тим, хто є власником робота, будує робота, утримує робота або говорить роботу, що робити. Не всі ми можемо бути технічними підприємцями, але навчитися кодувати та розуміти нові технології, які формують наше життя, є важливим.

Виберіть перехрестя та освойте його

А.І. та інші форми автоматизації охоплюють майже всі сфери зайнятості. Погана частина цього? Жодна робота - будь то адвокат, фармацевт, муляр або журналіст - абсолютно безпечна. Гарна частина? Багато перехрестя між інформатикою та більш усталеними дисциплінами все ще назріли.

Якщо ви зараз лише вибираєте свою кар’єру, не думайте, що вам доведеться обмежуватися суто технічною роботою, як кодування. Поєднання такого предмету, як інформатика, із, скажімо, правом, відкриває безліч нових спеціальностей, яких експерти все ще не вистачають. Цим експертом могли бути ви.

Ремісниче господарство

Ремісники - це робітники, які виготовляють речі вручну. Сьогодні він найчастіше використовується для опису високоякісних ексклюзивних товарів чи послуг, що виробляються у невеликих кількостях або мають взаємодію один на один.

Хоча важко передбачити, які завдання будуть автоматизовані в найближчі роки (такі завдання, як керування автомобілем або переклад документа, здавалося неможливим ще кілька років тому), є великий шанс, що якщо у вас є робота з який людський елемент важливий, ви будете в безпеці.

Щоб це справдилося, вам слід бути чесним щодо того, скільки або як мало людський елемент додає до досвіду. У деяких випадках це може бути непотрібним кроком, який можна було б усунути (див .: зростання каси самообслуговування в супермаркетах). В інших, що людський дотик означає рівень співпереживання, креативності та, чесно кажучи, людяності, якого ви ніколи не отримаєте від робота.

Чи хотіли б ви, щоб у вашої літньої мами був доглядач за людьми або робот? Чи не хочете ви найняти для своєї дитини репетитора з математики, ніж підписати його на навчальний додаток? Тепер, коли роботи та А.І. здатні виконувати все більшу кількість завдань, суспільство має визначити, які роботи ми хочемо виконувати люди та машини.

Якщо ви зможете стати справжнім ремісником у вибраній вами кар’єрі, ви переможете!

Знай свого ворога

Цей пункт ґрунтується на наведеному вище і стосується вдосконалення ваших навичок у цифрову епоху. Зараз машини можуть виконувати багато завдань, але вони не завжди можуть виконувати всі аспекти кожного завдання. Наприклад, на заводських роботах роботи часто працюють пліч-о-пліч з людьми, які можуть виконувати деякі точні роботи, на які ще не здатні роботи-хапальники.

Фабрики Amazon використовують роботів, щоб принести полиці для працівників, які підбирають потрібні предмети та складають їх для відправки. Тим часом у Twitter працюють людські «судді», які допомагають осмислити певні тенденційні теми для алгоритмів Twitter. Подібні приклади навичок А.І. ще не здатний можна побачити в кожній галузі.

Знаючи, які навички А.І. і відсутність роботів в даний час може допомогти виявити, де все ще лежать можливості - що підводить нас до наступної точки ...

Залишайтеся пильними

Технологія постійно змінюється. Те, що десять років тому воно не могло виконувати певних завдань (або, навіть, навіть минулого місяця), не означає, що те саме буде справедливим і в майбутньому. Через швидкі темпи технологічного прогресу, з часом майже напевно з’являться нові загрози.

Можливо, ви знаєте про роботів та машинне навчання та про те, як вони можуть ризикувати вивести вас з роботи. Але знання поточних загроз недостатньо. Тримайте погляд на горизонті, і ви не тільки можете робити поворот, щоб не потрапити під удар автоматики, ви також можете сподіватися скористатися новими можливостями.

Продовжуйте вчитися

Виробництво "вчасно" відповідає філософії виробництва товарів, щоб точно відповідати попиту споживачів, забезпечуючи гнучкість у ланцюзі поставок. Сучасні люди, які навчаються, повинні бути учнями «точно вчасно», з подібним підходом до здобуття навичок.

Через вищезазначені зміни в технологіях, вам потрібно буде постійно підбирати нові навички та галузі знань, щоб найкраще відповідати вимогам цифрового світу. Хоча це означає, що ви ніколи не зможете сказати, що ваші дні навчання позаду, на щастя, зростання кількості програм навчання в Інтернеті означає, що доступ до навчання стає простішим (і, у багатьох випадках, дешевшим), ніж будь-коли.

Останні повідомлення