Новий погляд на приховані невдалі проекти Kickstarter і на те, як забезпечити фінансування

статистика кікстартераБагато галасу було викликано через відсутність світла на невдалих проектах Kickstarter. Підштовхування популярного та зручного для фінансування вмісту вперед та вперед та приховування всіх тих, що не фінансуються, стало суперечкою і змусило нас поставити під сумнів етику та справжній успіх краудфандингової платформи.

AppsBlogger був частиною відкриття того, що Kickstarter приховував ці проекти, і, зішкребавши дані між 3 травня 2009 року та 2 червня 2012 року, виявив, що 56 відсотків смол не були успішними. Але статистичні дані були поставлені під сумнів, зокрема, професором Ітаном Молліком із школи Уортон Пенсильванського університету, і тому він об’єднав зусилля з AppsBlogger, і вони запропонували детальну інформацію про важке становище користувачів Kickstarter.

Для початку, схоже, ми маємо більше доказів, що Kickstarter приховує свої невдачі. "Хоча ми змогли легко зішкребти близько 99 відсотків успішно профінансованих проектів, в черговий раз ми зіткнулися з труднощами, коли мова зайшла про невдалі проекти", - каже AppsBlogger. "Ми змогли зібрати лише 82 відсотки невдало профінансованих проектів".

Нове дослідження Kickstarter також виявило, що успішно фінансуються проекти досягають своїх цілей з невеликим відривом, а ті, що не фінансуються, як правило, програють з великим відривом. Найбільш успішними елементами були апаратні, програмні, ігрові чи орієнтовані на дизайн продукту, за винятком музичного проекту нещодавно коронованої веб-знаменитості Аманди Палмер.

І хоча це може здатися очевидним, звіт також вказує на силу вашого соціального кола в Інтернеті. Маючи широку мережу друзів у Facebook та підписників у Twitter - особливо тих, хто піклується про те, що ви гіпотетично запускаєте, - безпосередньо вплине на ваші шанси на успіх. Також важливо зазначити, що Kickstarter не найкраще використовувати як пункт запуску; не варто викидати свою першу ідею на Kickstarter і вважати, що вам нічого втрачати. Тільки після прокладання початкової основи та переконання, що у вас є мережа людей, готових вступити в цю справу, ви повинні потрапити на сайт.

Знову ж таки, багато з цього здається застереженнями здорового глузду, написаними у всьому Kickstarter, що більш-менш становлять «це не впевнене». Але краудфандинг не зникне найближчим часом, і чим більше ми його розвиватимемо, тим краще. Ознайомтесь з інфографікою всіх нових даних нижче.

Невимовна історія за статистикою Kickstarter [ІНФОГРАФІКА]

Останні повідомлення