Завантажте історії швидше - або попередньо перегляньте одну - за допомогою нових інструментів Instagram

Instagram

Instagram Stories мають бути колекцією моментів за останні 24 години, але незабаром Instagram дозволить вам завантажувати ці моменти масово. У вівторок, 24 квітня, Instagram оголосив про дві оновлення Stories, покликані впорядкувати процес створення цих щоденних публікацій. Оновлення Instagram приносить кілька історій завантаження фотографій, а також пропоновані мітки розташування до Stories.

Перше оновлення дозволяє користувачам одночасно додавати до історії до десяти фотографій чи відео, а не додавати кожне зображення окремо. В Instagram кажуть, що оновлення дозволить користувачам переглядати всю історію відразу перед публікацією, але також може спростити оновлення історії, як тільки ви отримаєте кращий зв’язок.

Додаючи до історії, користувачі незабаром побачать нову піктограму вгорі з декількома зображеннями, складеними разом (подібно до піктограми, яку Instagram використовує у профілях для позначення публікації, яка містить кілька зображень). Натискання цієї піктограми дозволяє інстаграмерам одночасно додати до Історії більше одного зображення чи відео, до 10. Вміст завантажується в будь-якому порядку, в якому користувач вибирає зображення.

Після вибору вмісту на екрані редагування все ще використовуються звичайні функції функцій Stories, такі як наклейки, і лише завантаження здійснюється масово, тому інші ефекти застосовуються до зображень окремо. Окремі зображення відображаються в діафільмі внизу для переходу до кожного з них, який слід редагувати перед завантаженням. Потім Instagram покаже попередній перегляд цього повного завантаження, що дозволить користувачам переглядати всю свою історію одночасно.

Друге оновлення Stories - пропозиції щодо розташування. Використовуючи наклейки на основі місцезнаходження, Instagram незабаром запропонує місця поблизу місця, де було зроблено фотографію, якщо на смартфоні було ввімкнено функцію геопозначення. В Instagram кажуть, що ця опція спроектована таким чином, щоб полегшити запам'ятовування місця, де було зроблено зображення, навіть під час завантаження Throwback Thursday у Story.

Обидва оновлення доступні для користувачів Android, оновлення програми розпочнеться сьогодні. Користувачі iOS також побачать цю функцію, але оновлення поки недоступне. В Instagram кажуть, що користувачі iOS можуть знайти оновлення "найближчими тижнями".

Останні повідомлення