Слухайте, Google та Apple, це не те, як ви реанімуєте застарілі технології!

Apple Google реанімувати застарілий заголовок технології - -Це офіційно. У нас закінчилися ідеї. Після багатьох років розробки продуктів, які роблять наше повсякденне життя простішим та ефективнішим, такі технічні гіганти, як Google та Apple, очевидно вирішили, що наступна хвиля майбутнього схожа на наше минуле. Так, наступна хвиля технологій - (зачекайте)… годинники та окуляри. У нас будуть годинники та окуляри для всіх !? Ура!

Що стосується Google Glass, то з того часу, як у Navin Johnson хтось мав яскраву ідею оновити зір, що покращує зір віком 800 років, що покращує контрацепцію, тому похвала Google за те, що він у великій компанії. Окрім того, що вони виглядають явно смішними, Glass здається дивним вибором для Google, оскільки більшість людей не хочуть носити окуляри настільки сильно, що багато хто замість цього робить планову операцію. Здається, єдиним ринком для власників скла є гравці НБА, але якщо вони збираються продати цій групі, їм потрібно зробити великі яскраві оправи без лінз.

Це бездротовий зв’язок! Вам не потрібно підключати його, тому що зараз він працює на викопному паливі!

Що стосується Apple iWatch, вони вже роблять годинник. Це в телефоні, який мені продали. Вони збираються припинити продаж iPhone? Цей продукт замінює iPhone? Чому на Землі всі витратили останні кілька десятиліть, пакуючи все необхідне у смартфон, якщо переваги тепер будуть розбирати та продавати окремо? ІТермометр наступний ?? Або iCalculator?

Незважаючи на мої застереження, ви не можете сперечатися з послугами жодної компанії. Тож я впевнений, що інші компанії шукають способів конкурувати з ретро-технологічним майбутнім Apple та Google. Ось кілька ідей, які я хотів би запропонувати:

Електронний олівець

Звичайно, насправді вже ніхто не пише, але це тому, що олівець не йшов у ногу з часом. Уявіть собі письмовий пристрій, у якого ніколи не закінчується свинцю і легко стирається, не розмазуючи папір. Крім того, він може подвоїтись як ректальний термометр та / або караоке-мікрофон. Тепер ми просто повинні повідомити споживача про те, що таке папір.

Міні-машина, що відповідає

Ви вийшли з дому у вашому місцевому магазині звукозаписів, тож як люди збираються з вами зв’язатись ?? "Стільниковий телефон", - скажете ви? Це могло б спрацювати до того, як ви обміняли свій на iWatch. Добре, що у вас є надійний автовідповідач на стаціонарному телефоні. Але як нам оновити автовідповідач для наступного покоління ?? Ми зменшуємо його за розміром і робимо мобільним, настільки маленьким, що ви можете прикріпити його до пояса. Як звуковий сигнал, тільки з ... ну, в основному це як звуковий сигнал.

Двигун внутрішнього згоряння

Усі стають зеленими. Ми підемо іншим шляхом. Звичайно, Двигун внутрішнього згоряння вимагає роботи викопного палива, економічно недоцільно, оскільки ціни на газ зростають, і забруднює навколишнє середовище, сприяючи зміні клімату або, як це називає Чайна партія, „Божа сауна”. Але в цій оновленій версії ми включимо функцію Foursquare, щоб ви могли переглядати ваше місцеперебування до Facebook та Twitter. Ви не думаєте, що це вражає ?? Що ж, ви будете, коли ваша машина також самостійно оновлює статус, робить фотографії та дружить з іншими автомобілями по сусідству! Це ніколи не закінчується погано!

Мобільний факс

Ви набрали кілька документів на своїй надійній друкарській машинці, і тепер у вас є кілька сторінок паперу, які вам потрібно відправити в інше місце для ознайомлення. Тепер я знаю, що ви говорите ... "Серйозно, про що це" папір ", про який ви продовжуєте говорити?" Ми дійдемо до цього за хвилину. Просто здивуйтеся, як тепер ви можете отримати речі, отримані кимось, в будь-якій точці світу, майже миттєво, на своєму папері! Чим відрізняється старий факсимільний апарат? Просто: це бездротовий зв’язок. Вам не потрібно підключати його, тому що зараз він працює на викопному паливі!

Папір

Давно, до появи моніторів та сенсорних екранів, саме про це ми писали. Ми зробили це, вирубавши дерева, і не оновлюємо жодного разу, бо дерева - мудаки.

Лазерні диски

Ми також не оновлюємо їх. Я просто відчуваю, що ми ніколи по-справжньому не постріляли їх, розумієш?

Серйозно, припиніть зворотний дзвінок

Особисто я думаю, що всі ці ідеї є переможцями. Чи достатньо вони ретро, ​​щоб конкурувати з Apple та Google? Можливо, ні. Але це не завадить мені брати гроші людей на Kickstarter, тож почніть робити внески зараз!

Дивись; Я розумію невпинну потребу в інноваціях, і визнаю, що iWatch та Google Glass теоретично звучать якось круто. Але на практиці? Давай; хто справді хоче гуляти, виглядаючи так?

Навіть власники DeLorean люблять: "Чувак, цей хлопець досить дурний."?

Це не наступні чудові ідеї. Вони навіть не останні. Вони схожі на сольну роботу Рібока "Насос", "Нову колу" та Стінга: ідеї, породжені поганою науково-фантастичною уявою про майбутнє, яку ми вже давно передали.

Якщо Apple і Google наполягають на тому, щоб дивитись назад, найменше, що вони могли б зробити, це уникати технічних виснажень і зосередитися на крутих.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found